Červenec 2018

Co se dělo?

1. července 2018 v 10:47 | Tee |  About Tee
No aktivní jse na blogu moc nebyla poslední dobou, tak jsem se rozhodla že bych vám mohla přiblížit co se dělo. Naposledy co jsem nějak psala bylo před narozeninami. Zachvilku je mám zase. Sakra... :D
Beautiful Girls, photography, and gorgeous model art image
Tak když jsem naposledy psala byla jsem součástí celkem dost nefunkčního vztahu. Potom se do toho přidal další ještě horší nefunkční vztah. Bylo to celkem dost blbé období. Možná proto jsem nebyla nějak aktivní. Nemohu to na to svádět, ale je to možná jeden z důvodů. Ani jeden nefungoval. V jednom jsem aspoň zkusila jeden sociální experiment. Úspěch to mělo. Zjistila jsem že ten člověk sám se sebou žít nemohl. Ale potom jsem na vztahy rezignovala. Začala jsem chodit na k1 a zase do fitka. Za těch několik měsíců jsem totiž rapidně ubrala na váze a potřebovala jsem to někde nahnat. Uvědomila jsem si to. Bavilo mě to, ale okolnosti se zdáli celkem na nic a nechala jsem toho. Je to jedno dál to rozebírat nebudu. Takže moje dny byli jenom o tom chodit na trénik a pak domů. Občas jsem šla ještě s kámoškama, ale to bylo všechno. Takže můj život nebyl zase tak záživný. Potom se, ale něco stalo. Jo k1 nebo box byl vždy můj sen trochu, třeba to jen zkusit. Zamyslela jsem se nad tím. Proč bych si nemohla plnit svoje sny? Potom se stala jedna super náhoda. Kamarádka se spojila s jedním klukem a najednou jsme byli objednaný na tetování. Vždycky jsem ho chtěla, najednou jich mám sedm.
Tohle je jenom zlomek, ale tohle se mi líbí asi nejvíc. Když se vrátím k tě tetováním. Došlo tak k náhodám, který vedli k jedné nejlepší události co se mi mohla stát. Ten kluk co mě tetoval jednou napsal jestli bude nějaká párty nebo tak. Pozvala jsem ho a ještě dva kluky k sobě. Popíjeli jsme a řekl mi že by mohl dorazit ještě jeden kluk, najednou z toho byli dva. Jeden z nich je teď můj přítel. Nevím ani jak se to stalo. Příšel, odešel, začali jsme si psát, scházet a najednou jsme spolu přes půl roku. Takže super nemohu si stěžovat. Jsem za něj hrozně ráda. Že by to byl konečně vztah co by nějak fungoval. Víte co je nejlepší? Pomáhá mi se vším. Já myslím se vším. Vaření, uklízení, vyslechne mě, když potřebuju oporu mám jí. Nikdy jsme se nějak extra nepohádali, respektuje můj názor na cokoliv. Když se v něčem rozcházíme najdeme alternativu jak by mohli být spokojení oba dva. Ano přiznávám se jsem šťastná a nemyslím to tak, že bych vám to jen tak řekla, já se tak doopravdy cítím. Přibrala jsem a to jsem nepotřebovala ani fitko. Už jsem to pochopila. Super jen stačí být šťastná a půjde to samo.
Je to asi největší událost co se stala. Jinak je vše při starém. V práci jsem stejné. Možná jsem se začala ví zajímat o jiné kultury. Hlavně na Asii, začala jsem podle nich vařit a tak. Navštívila jsem výstavu a tam jsem se do toho nějak ponořila. Čtu kniha nějak o té kultruře. Jak říká táta rozšiřuji si obzory. Ano najednou je všechno tak nějak má být. Snad vše bude tak jak á být dlouho. Snad chápete, že jse ráda. Najednou vše je lepší a já doufám v hlouby duše a srdce, že to bude napořád. Jasně není vše napořád, ale tenhle zlomek štěstí a uvědomit si vše co jsem asi dávno měla, je tak povznášející. Plnit i své sny. Ne všechny se asi splní, ale i kdyby jen polovina byla bych šťastná. Poznala jsem dost lidí i když většinu z nich ani moc nemusím, ale tak nevadí. Ale za ty co je s nimi trávím čas skoro každý den nebo aspoň víkend. Za ty jsem ráda a budu. Nikdy mě nesoudili a berou mě jaká jsem. I když mě někdy serou jsou tu. Takže tohle se nějak odehrálo za ten rok co jsem nebyla moc aktivní.
Tee