Padám

5. března 2017 v 18:20 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jsem tady zase. Ano dneska mám relax den, ale to neznamená že bych se nemohla o něco podělit i když mě dneska čeká ještě kino tak to snad zvládnu.
green, light, and neon image
Co se tak děje před tím než usnu. Je to celkem dost zájímavé. Protože od té doby co jsem v Jablonci tak se spánkem nemám ani moc problém. Prostě jen tak padnu do postele a spím. Nad ničím nepřemýšlím a pak přijde jenom sen. A najednou je ráno. Ale je to spíš zajímavé když u mě spala kamarádka. Tohle bude jenom takový příběh, ale nebude to nic extra. Na zamyšlení to celkem je. Moje teď už bývala kamárádka věří v hodně věcí co se týká mimozemšťanů, iluminátů a duchů a možná i démonů. Já s ní sdílela duchy a démony. I když je to stejně dost spekulativní. Jednou takhle jsme trochu popíjeli a nevěděli jsme nějak co budeme dělat. Probrali jsme všechno co jsme probrat chtěli. A teď byla chvilka ticha. Samozřejmě nás zachránil film. Teď už vím že tenhle film nebudu pouštět někomu kdo věří v takovéhle věci. Pustila jsem jí film Pátá vlna. Kdyby jste neznali doporučuji. Jedná se tam vlastně o invazi na zem. Ale to jsem ještě nětušila, že moje kamarádka z toho bude celkem dost vyjukaná. A pak začali konspirační teoreie o tom co kdyby se to stalo. I kdyby se stala jenom jedna vlna tak je to strašně v prdeli apodobně. Ano mám setjný názor, ale podle mě kdyby nějaký mimozemšťané byli tak už s námi komunikují a nebo spíš nechtějí. To je taky věc názoru. Musela jsem jí celkem dost uklidňovat. Musela jsem jí dokonce dávat přiklady třeba se zombie. Ano máte te to katastorfy co by se mohli stát, ale podle mě je to celkem dost nemožné. Je tady ta možnost, ale je málo pravděpodobná. Potom se stalo něco co jsem nečekala. Ptala se mě na hodně divné věci. Jestli v to věřím a tak. Tady bych vás celkem dost upozornila, nikdy neříkejte že ne, protože pak bude následovat hodně přesvědčovaní a bude vám ten člověk ukazovat videa jako důkaz.

Takže jsme si o tom hodně dlouho povídali. Já jsem jí vysvětlila proč věřím na duchy a děmony. Pak jsme byli celkem dost unavení a šli jsme spát. Tedy já spala. Byla jsem celkem dost v náladě a asi moc dobře víte že když jste trochu v náladě tak spíte celkem dost dobře, ale moje kamarádka moc dobře nespala. Bylo to hodně podivné. Já jsem nad ničím ten večer nepřemýšlela. Ale moje kamarádka přemýšlela asi až moc. Najednou jsem nějak kolem třetí ráno slyšela hlas. Ne nebyl to duch nic takového. Byla to moje kamarádka. Asi se bála a chtěl spát semnou v postely. Byla jsem rozespalá dovolila jsem jí to. Nespaly jsme vedle sebe, ale jakoby naproti. Vzbudila jsem se a jako vždy jsem si udělala kafe a kamarádce čaj a něco malého k sndaní. Moje kamarádka spala ještě hodinku. Mě to nějak nevadilo byla jsem ráda že usnula, protože když přelezla ke mě tak ještě něco povídala, ale já jsem to nějak nevnímala.

Vždycky když u mě někdo spal tak se mu u mě spalo dobře. Nikdo neměl problém usnout, ale moje kamarádka od té doby ano. Jasně mohlo to být tím že byla celkem dost tím že byla celkem dost divná atmosféra. Když probírate věci jako jsme probírali mi a věříte v to asi by se moc dobře nespalo. Mě to problém nedělalo, protože mě jen tak nepřesvedčíte o něčem co věřím že není. To je stejné jako kdyby jste mi nutili nějaké nábožentví. Prostě ne. Ale nad čím přemýšlela moje kamarádka před tím něž usla? Nad tím jestli bude invaze na zem? Že vážně ilumináti chtějí ovládnout náš svět? To jsou otázky nad které jsem nedostala odpověď protože se o tom nechtěla bavit. Jediné co jsem z ní dostala tak bylo to že měla pocit že jí někdo pozoruje. Takový pocit jsem měla taky několikrát, ale spíš venku. Ale určitě to znáte taky, ale nikdy jsem si nemyslela že to pro ní bude tak strašné. Ano před tím než jsme se přetali bavit tak u mě spala ještě několikrát ale vždycky musela spát u mě v posteli. Nikdy jsme se už někoukali na filmy z touhle tématikou.

Je celkem přemýšlet nad tím než usnu. Protože se mi akorát přehrává den co byl. Ale poslední dobou ani to ne. Ne že bych byla ez fantazie. Ale nějak na to nemám už náladu. Přemýšlet nad tím co by kdyby. Já nechci myslet na to co by bylo kdybych udělala jinak. Nebo co by se mohlo stát. Já chci aby všechno přišlo takovou náhodou že sama budu čumět jak se t to mohlo stát. Ano dala bych si za pár rozhodnutí pár facek, ale tak co nebudu se mlátit za svoje chyby. Proč bych to měla dělat? Proč přemýšlet před spaním?

Celkem by mě zajímalo nad čím přemýšlíte vy před spaním. Já maximálnš nad tím co bych měla udělat další den. A nebo vůbec nad ničím. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. března 2017 v 18:52 | Reagovat

Já si před spaním v hlavě přehrávám celý den. A ta historka je dost děsivá, já osobně jsem hodně dlouho nic strašidelného nezažila... A máš to tu fajn, nechceš spřátelit? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama