Únor 2017

Back in new

26. února 2017 v 10:59 | Tee |  Svět kolem nás
Oh...Listopad naposledy? Celkem dlouhá doba..No Tak si to tak trochu shrneme co se dělo, co je nového a budeme doufat, že už se vše uklidnilo a bude moje aktivita častější.
alice, alice in wonderland, and black and white image
Tak v Listopadu se toho stalo celkem dost. Ale nebyli to tak podstatné jako co se stalo v Prosinci. Jak moc dobře víte bydlela jsem v Liberci. No a teď se situace celkem dost změnila. Jsem zpátky u táti v Jablonci. Ve vztahu se toho stalo celkem dost a neměla jsem na to psychickou sílu tak jsem se rozhodla dát si nějak pauzu. Když se stanou věci kvůli kterým nemůžute skoro ani jíst jo něco je celkem dost špatně. Tak jsem se rozhodla zbalit si věci a jet tam kde mi bylo dobře. Za rodinou a za kamarády co jsem výdala dřív. Ano byla jsem celkem dost v rozpacích jestli mě budou chtít po takové době vidět. Ale celkem v pohodě. Napsala jsem dvou kamarádkám a jo byla to pohodička. Řekli jsme si co se tak nějak stalo. Našla jsem si nový koníček. Začala jsem chodit do fitka. Takže můj čas vypadal tak že jsem chodila dál do práce, chodila do fitka a když zbyl čas tak jsem byla s kamarádama nebo kamarádkami. Jo celkem fajne.

Ale jedna kamarádka mě celkem dost překvapila. S tou holkou se znám od jejich desíti let? Jako celkem dost hodně dlouhé kamarádství. Pamatuju si jí jako veselou holku, plnou života, smála se a byla s ní prdel. No když jsme se dohodli že u mě bude spát. Zjistila jsem že je na tom psychicky špatně. Ten večer ani moc ne, ale jinak ano. Celkem dost jí psychicky týral? Nevím jestli to takhle můžu říct, ale hodně s ní manipoloval a využíval jí jeden kluk. Ona s ním byla hodně dlouho, ale já jsem to pořád brala jako tu dětskou lásku. Hodně se kvůli němu trápila. A najednou to nebyla ta veselá holka, nevím něco se zlomilo a najednou to štěstí bylo pryč. Chtěla jsem jí strašně pomoct, jak ale? Ona nechtěla. Pořád jenom zvracela ze školy nebo z něho. Mě ji bylo tak líto. Byla jsem tu pro ní celkem často. Napsala a já jsem přišla. Někdy ten čas ale nebyl. Za to jsem fakt nemohla, když jsem byla v práci nebo ve fitku nemohla jsem se jen tak zbalit a jít. Ale doopravdy jsem se snažila. Vždy o víkendu buť spala u mě nebo já u ní. Snažila jsem se jí psychicky podpořit a vysvětlit jí, že v tom vztahu není šťastná a měla by jít a třeba být sama a on se někdo najde že jo.

Ne nemohla jsem jí to vysvětlit takže se trápila dál, ale jednoho dne se celkem dost zadařilo. Přišla a řekla že s ním skončila a já jsem byla celkem dost happy za ní. Konečně to pochopila a tak. Ale ten další kluk ještě horší než ten před tím. Na jednu stranu se k ní chová líp než ten před tím, ale je to celkem hajzl. V té souvislosti jsem potkala jednoho kamaráda kterého jsem hodně hodně dlouho neviděla. Ale ono se toho i u kamarádky i u kamardáky celkem dost změnilo. Jako kdyby jsem se ocitla v jiném světě než jsem byla před těma několika lety. Co bych k vám k tomu řekla. Najednou jsem s nima nerozuměla, jiné priority nepochopili mě nějak. Asi jsem se od té doby změnila. Ano chci si užívat jen života a přijímat to jak se věci mají. Smířit se i s tím co přijde nebo co teprve má přijít. Byl to pro mě jiný svět všechno bylo jinak. Připadala jsem si mezi něma jako mimozemšťan co přijel jenom na návštevu z jiné planety. Jak to dopadlo? Už se s nimi nevídám. Bylo to pro mě celkem dost vyčerpávající řešit nějak jejich problémy když byli celkem dost absurdní.

Ale nebudeme to brát jen negativně. Seznámila jsem se zase s novými lidmi. Jedna holka mi dokonce přirostla tak k srdci že si musíme psát každej den. Takže našla jsem dobrou kamarádku. Hodně přátelství se celkem dost obnovilo. Ano většina mých kamarádů bydlí v Jablonci takže je to pro mě je teď jednoduší se snimi vídat. Takže na jednu stranu jsem ráda že jsem se vrátila. U táti je to hodně fajn, ale celkem dost mi trvalo než jsem si na to zvykla. Do fitka už chodím třetí měsíc. Nabrala jsem nějaký svaly a kila. Což je pro mě celkem dost dobré. Některé zkušenosti bych nejradši nezažila, ale musela jsem si tím asi projít. Ale zjistila jsem že se budu vídat jenom s lidmi co si to zalouží.

Tak to bylo nějak shrnutí co se stalo za posledních pár měsíců, ale snad se tomu zase začnu věnovat nějak více. Tenhle článek jsem chtěla napsat hodně dlouho, ale musela jsem si to nějak srovnat v hlavě snad chápete. Tak good luck.
Tee