Říjen 2016

Halloween / Klauni všude?

29. října 2016 v 21:44 | Tee |  Svět tajemna
Tak jsem zase tady. Víte to co se děje teď ve světě mi celkem dost nahrává na trochu děsivější článek. Takže snad se nebudete tak bát, ale od té doby co jsem to zjistila tak se ohlížím skoro na každém kroku.
scary, claun, and ahs image
Určitě jste zaznamenali události ohledně klaunů co terorizují okolí. Co jsem tak četla tak na území České republiky jsou to skoro všechno podvody, ale když se podíváme do Ameriky tak by to moc fake bejt nemusel. Ale tohle nejsou první incidenty co se kdy stali. Stalo se to asi před dvěmi nebo třemi roky. Víte o tom vůbec? Já ano protože to byla reakce na další serii úspěšného seriálu America Horor Story. Jedná se o prostředí cirkusu a kde právě vystupuje dsivý klaun co zabíjí lidí a taky je unáší. Takže potom se fanoušci rozhodli, že se za něj začnou převlékat a strašit lidi. Nevím jestli je to dobrý způsob jak vyjádřit náklonost tomuhle seriálu. Mohli by snad se jenom jednou sejít a udělat něco jako zombie walk. Ale ne to bylo asi málo. Takže tohle bylo první co jsem tak zaznamenala, ale tak asi to neskončilo. Ano strach je celkem dost přirozený, ale jsou mezi námi lidi co z klaunů mají dokonce i fobii a co se stane? Na tom člověku to na první nepoznáte ne? Mohlo by se snad stát že ho vyděsíte k smrti ne?

Je jasné, že tohle mohlo odstartovat tolik faktrů, protože jsme celkem dost ovládáni sociálními sítěmi. Dokonce i youtube nás celkem dost ovládá. A narazila jsem na jednoho youtubera z Polska co podobné vtípky dělá. Ano mohl to být taky spouštěč těhle událostí. Ale ruku na srdce celkem dost rychlím tempem se nám blíží Halloween, ale kdyby se mělo jednat jenom o jeden den, tak by nás to asi tolik nevystrašilo jako když se to děje už několik týdnů ne? O tomhle jsme dokonce debatovali v práci. No jedna paní od nás z práce dokonce říkala, že ten klaun nás má vytrašit a potom nás obejmout. Ale objali by jste někoho kdo vás chtěl vytrašit? Já ne pokud by se nejednalo o mého přítele. Sice bych ho seřvala, ale ne! Je to snad cizí člověk. Jasně bude na mě někdo čekat s otevřenou náručí a pak mi ještě něco udělá ne?

Když si to vezmente ještě takhle. Jak můžeme vědět jestli ten člověk je doopravdy psychicky v pořádku? Co když je to někdo kdo potřebuje pomoct od psychologa a jenom viděl co se děje. Převlékne se do kostýmu klauna a půjde si jen tak někoho umlátit na ulici. Je jasné, že tohle by jsme si mysleli o o normálně vpadajícím člověku co si jen tak nese třeba bassebalovou pálku. Co od něj najednou máte čekat? A ten kostým klauna tomu dodává větší šťavu. Ale tak Halloween se bude asi hodně slavit tenhle víkend ne? Takové ty party a podobně. A když se teď oblíknete za klauna. Co by jste tak od lidí mohli čekat? Jo jasně že se vás budou bát ještě víc ne? Ještě k tomu námi celkem dost hýbou media. Takže vše co se najednou pohned tak je klaun. Jasně že není. Třeba za námi jenom někdo jde, ale náš mozek si s námi o to víc hraje. Jo je to celkem dost zajímavý.

Ale když už něco takového budete chtít udělat tak se nejdřív zamyslete nad tím. Jak na to bude ten druhý reagovat než se do toho pustíte. Může vám klidně dát přes držku. Já bych to se svýma padesáti kily klidně udělala. Víte proč? Protože se mám celkem dost ráda a nechtěla bych aby mě třeba zabil klaun. Jo možná teďka dost přeháním, ale tak co. Mě je to nějak jedno, ale v tomhle posraným a zvraceným světě musíte počítat se vším. Jasně že si na Halloween taky něco chystám, ale lidi co by to měli vědět tak to vědí. Ale taky se budu celkem dost bát aby na mě někdo ve městě najednou někdo neskočil a nekřičel.. :D A potom by se vám špatně vysvětlosvalo, že jste normální člověk a že nejste žádná zrůda. Protože papíry o tom že jsem normální fakt netisknou. A někdy o tom taky celkem dost pochybuju. Takže ani nevím jestli by mi je vlastně dali.

Tak snad se vám tento článek líbil a snad nejsem sama co se teď bojí ve tmě chodit po ulících aby na mě někde ze křoví nevyskočil klaun. Tak good luck and scary Halloween.
Tee

Halloween / Tim Burton

26. října 2016 v 19:24 | Tee |  Svět tajemna
Ano dala jsem vám několik typů jak by jste mohli strávit Halloween. Ale koukneme se na to z ohledu, že se nebudeme moc bát a nebudeme se koukat na černé komedie. Kdo tyhle filmy vlasně tvoří? Asi vám to řekl názvu článku. A tři oblíbené filmy vám teď představím.
Halloween and movie image
1. Mrtvá nevěsta
tim burton, corpse bride, and emily image
Tak tento film asi všichni znáte a pokud ne tak to nevadí a můžete se na něj podívat. Je jasné že Tim Burton je jeden z tvůrců co má hodně fantazie a je to dobře. V tomto příběhu se setkáváme s Victorem, který se má oženit. A je celkem dost nervozní. A tak se rozhodne jít do lesa a trochu si to chce nacvičit. A dá prstýnek na jednu větvičku, které si všimne. Ale není to obyčejná větev. Je to prst zmiňované mrtvé nevěsty. Když k tomu ještě řekne slib co se stane? Bude si muset mrtvou nevěstu vzít? Jestli chccete zjistit jaký je její příběh. Jak vůbec zemřela a všechno možné. V tomto filmu naleznete hodně věcí které se vám budou rzohodně líbit. A když dokoukáte dokonce možná i slzička ukápne. Takže vám to rozhodně doporučuji.

2.Ukradené Vánoce
aesthetic, autumn, and Halloween image
Tohle je můj oblíbený film doopravdy. Halloweenská anmosféra je tam všude. I když se to jmenuje Ukradené Vánoce, tak Halloween je tam cítit všude. Naleznete tady různé nestvůry, kterých jste se mohli bát jako malý. Ale bavilo vás neustále čekat jenom na Halloween a neslavit žádný jiný svátek? Já bych řekla že ne. Tak se Jack rozhodne, že odcizí Vánoce. A podaří se mu to? Je sice hvězdou Halloweenu, ale chce poznat i něco nového. Jasné všichni mi to chceme, ale kdyby nám doručovali dárky monstra? Nevím jak by to fungovalo. Kouněte se a rozhodně se naladíte do téhle atmosféry a moc bát se nebudete.
3. Frankeweenie
frankenweenie, tim burton, and black and white image
Tato fotka je celkem dost roztomila co? Ale kdyby jste tušili že tento pejsek není už mezi námi. Jak to myslím? Není živý. Určitě jste slyšeli o Frankshtonovi. Ano je to něco podobného. Tento kluk je velice nadaný ve vědě. A jednou se na hodině přírodopisu dozví jak by mohl oživit svého zesnulého kamaráda. Takže se do toho pustí. Je odčividné, že se mu to podaří, ale myslíte si že to zůstane tajmenstvím? No o čem by ten film asi byl. Tento experiment se dostane do rukou lidem co ho chtějí zneužít. Takže by jste se na to měli kouknout. Jak vůbec jeho domáci mazlíček zemřel? Co bude když se tohle dostane do rukou které to chtějí jenom využít na to aby obstáli ve věděcké soutěži, protože vědí že na hlavní postavu nemají? Uvidíte sami.

Tak tohle je pro dnešek všechno. Já vím že je to docela krátké, ale jsem celkem dost vyčerpaná včera jsem ze sebe dostala maximum a musím je trochu oklepat. Ale snad zítra budu mít dost času na to abych vám konečně předtavila jeden ten kostým. Já vím že mi to trvá, ale vše bude neboj te. Tak good luck and Scary Halloween.
Tee

Leda tak knižní

25. října 2016 v 18:11 | Tee |  Svět kolem nás
Tak dneska na ten kostým doopravdy nemám moc času. Ještě musím uvařit a ponořit se trochu do jiného světa, jiného světa se to bude týkat i v tomhle článku. Knihomolům se tento článek bude líbit hodně.
book, harry potter, and library image
Ano svět je představou. Já bych řekla že spíš život je jenom představou. Protože jak se budeme chovat a jako představou budeme žít tak by se to mohlo splnit. Ale nebudu mluvit o životě ani o světě, ve kterém žijeme. Trochu rozvíříme svojí fantazii a necháme se unášet knižním světem. Já jsem zastáncem toho že fantazie je něco co by jsme si měli chránit a dokonce si jí hodně vážit. Já vždy když otveřu knihu čeká na mě jiný svět. Když se podíváte do menu tak tam mám všechny knihy co jsem tento rok přečetla. Samozřejmě zatím, protože mám ještě dost času. Ale když jsem začala s Johnem Greenem. Vždycky jsem se bála jestli všechno dobře dopadne. Kdo někdy četl od něj nějakou knihu tam mě dobře snad pochopí. V Karanténě jsem musela mít otevřenou pusu. Každý den se dělo něco jiného a už jsem chtěla aby všichni utekli a že ten virus snad nezasáhne všechny na zemi. Percy mi zase ukázal jak je to s Řeckou mytologií a byla jsem za to strašně ráda. Jen si představte všechny ty krásné stvoření co najednou kolem vás začnou chodit. Všude tolik polobohů a dokonce i bohů. Tohle je něco tak úžasného, že jsem tomu ani nemohla věřit. To zase Charlie z knihy Ten kdo stojí v koutě mi ukázal že není dobré v tom koutě jen tak stát. Ale někdy se prostě ozvat a nebýt jen takovým nezaujatým pozorovatelem.

Tento rok bylo hodne knih a ještě tolik knih mě čeká. Teď se nechávám unášet světem úžasného sirotčince, kde žijí ale jenom opravdu podivné děti. Je tohle snad tak krásné. Jenom vaše oči míhají po těch stránkách a kolem vás se tvoří svět, který jste si najednou vymysleli. Tyhle věci se bohužel odehrávají jenom v naší hlavě, kdyby takový svět byl kolem nás asi by jsme si ho moc nevážili. Ale tak aspoň naše fantazie nám pomáhá trochu uniknout od reality. Já nevím ale tento svět mi přijde celkem dost uspěchaný a dost náročný na to aby jsme ho nějak normálně prožili. Ale když se někdo chce schovat před realitou pomocí počítačových her tak já se nechám unášet světe, který si mohu vymyslet. Je to jenom na vás jakou variantu si vyberete.

Ale jestli se vaše fantazie rozvyne natolik, že kolem vás bude ten svět co se odehrává v knize je to snad nádherné. Takže jestli jste tohle ještě nezkusili mohla bych vám to jenom doporučit. Hodně často se setkávám s argumentem. Tak snad to dají do kin jako film a mohu se na to podívat. Ale podle mě je lepší knížka než film. Ano vždy se na ten film kouknu abych viděla jak moc je ten film knize podobný. Většinou se stane že moc ne, ale tak to je jedno porovnávám jenom dva světy.

Tak to by bylo odemně všechno. Snad se vám tento článek líbit a zítra se můžete těšit na první typ na kostým. Snad to zítra nějak stihnu. Ne jako dneska. Tak good luck.
Tee

Halloween / Bez filmů

24. října 2016 v 18:12 | Tee |  Svět tajemna
Tak jsem zase tady a když už máme za týden Halloween tak vás chci ještě víc navnadit na to jak by jste si ho mohli užít. Je jasné, že všichni nebudou chtít koukat na filmy aby se trochu vystrašili. Mám pro vás několik alternativ na to jak by jste se mohli bát i bez toho.
Image by Valentina
1. Videa
Ano existují i videa s kterých vám budou běhat mráz po zádech. Slyšeli jste už pojem Creepy pasty? Jestli ne tak to vůbec nevadí, protože od toho tady snad jsem. Takže jedná se hlavně o čtené příběhy, které vám vypraví jistý youtuber. Ano jde o videa na youtube. Ale musíte zase uznat snahu, že většina příběhů je přeložena z angličtiny. A je jenom na vás jestli těm příběhům budete věřit. Zde budou příběhy neznámé, ale také klasiky jako je příběh o Bloody Mary nebo Slender man. Takže jestli vás tohle zajímá rozhodně navštivte kanál StaySteak. Protože jeho hlas se na to hodně hodí. A dokonce u toho můžete dělat hodně věcí. Takže si u toho můžete dělat věci na inernetu a přitom se trochu bát. I když na Halloween nemáte čas tak se stejně můžete trochu bát.
creepy, creeps, and skeleton image
2. Knihy
Ano už je to tak dokonce vám doporučuji aby jste četli. No a co? Když si to tak vezmete tak vaše představyvost je tak úžasná že se budete bát ještě víc než kdyby jste tohle viděli na filmovém plátně. Já bych vám mohla doporučist rozhodně autora Wulfa Dorna. Je to z prostředí psychiatrických léčeben. Takže jestli jste fanda knižních thrilerů tak by jste si rozhodně nějakou knihu měli přečíst. Ale jestli jste spíš na kriminální thrilery tak bych vám mohla doporučit autorku Jennifer Hiler. Tam se jedná hlavně o ty případy, ale jsou hodně zapletené a doopravdy nečekáte kdo to nakonec udělá. Takže vám bude hlava šrotovat o sto šest. Ale snad se vám tohle bude taky líbit. Ale jestli jste spíš na fantasy. Tak bych vám rozhodně mohla doporučit Sirotčinec slečny Perigriové pro podivné děti. Ano jsou to hodně podivné děti. Tuhle knihu jsem nedávno začala číst a hezky se mi čte a jde to skoro samo. Takže si můžete vybrat z jednoho z těhto žánrů a určitě se budete trochu bát, protože váš fantazie je neomezená a vlastně si jako bonus vytvoříte svůj vlastní svět.
Halloween and wallpaper image
3. Party
Ano tohle je typ za všechny prachy. Ale když se na to podíváte semnou mohlo by to být celkem fajn. Já bych jsem si asi pozvala pár kámošek. Ale je samoszřejmě lepší když všichni ti co si pozvete tak věří na duchy. Tak si zapálíte několik svíček a budete si vyprávět svoje zkušenosti a nebo si taky vymyslíte pár příběhů. Dokonce se můžete obléknout nějaké kostými. A kdyby jste se náhodou nudili můžete si dokonce pustit i nějaký ten film a určitě se aspoň polovina z vás bude bát. Ale asi bych vám nedoporučila vyvolávat duchy. Jané, že třeba polovina z vás nebude na tohle věřit. Budete si myslet, že se nic nemůže stát. No ale když si to tak vezmeme. Neměli by jsme si snad hrát s něčím čemu tak moc dobře nerozumíme ne? Takže se radši vystrašte navzájem nějakými historkami a když tam nebudete mít někoho kdo na vyvolávání není nějaký extpert raději to neskoušejte. Jasně že je to strasná zábava, ale co kdyby se něco stalo?

Tak snad se vám tyhle typi jak strávit Halloween líbili. Snad zítra bych vám mohla udělat jeden z prních kostýmů co jsem vám chtělo ukázat. Ale rozhozhodně nejdýl to bude ve středu. Tak good luck and creepy Halloween.
Tee

Halloween / O hodně strašidelnější

14. října 2016 v 11:57 | Tee |  Svět tajemna
Ano jak jsem řekla tak se taky stalo. Včera jsem vám dala několik typů na to jak se moc o Halloweenu nebát, ale vím že jsou i lidé co se trašně rádi bojí. Takže díky těmto filmům si užijete děsivý Halloween.
balloons and skull image
1. Sinister 2
Výsledek obrázku pro sinister 2
Tenhle horor patří k hodně velkým oblíbencům co se týká mě. Doufám, že jste viděli jedničku. Jestli ne tak se na ní koukněte a potom si puste pokračování. Ale přepokládám, že jste ten první díl viděli. Takže v tomto filmu se nebudeme moc zabývat záhadou kdo spáchal několik vražd a kde jsou děti co zmizeli hned po vraždách. Ale koukneme se na to jak se děti k tomuhle poseltví vůbec mohou dostat. Jak už víme děti vnímají nadpřirozeno trochu jinak než my co jsme si prošli pubertou. Takže na to se tady v tomhle filmu mužeme na sto procent těšit. Ano matce by mělo být divné, proč se najednou její syn vydává do sklepa. Ale to jí asi moc nezajímá když je na své syny sama. Ale když se koukáte v útlém věku na něco tak děsivého tak vás to asi poznamena. Samozřejmě že sourozenecká rivalita je tady také na místě a jestli se rádi bojíte rozhodně neváhjte a na Halloween puste play.
2. Insidious 3
Ano možná bych mohla začít jedničkou, ale ty dva předcházející filmy mi nepřipadali tak strašidelné jako tohle. Takže setkáváme se s dívkou, které zemřela matka. Ano ale jak se vyrovnat s takovou strátou. Je tady možnost se s ní nějak spojit? Ano samozřejmě, ale vyvolávání důchu bez media je celkem dost nebezpečné. NA druhé straně existuje dost duchů a démonů co by se na vás chtělo jenom tak přisát a vůbec se nemusí jednat o vaše příbuzné. Podivné nehody, strach a další věci co si jenom tak nedají vysvětlit. A otec co se o vás neustále bojí a chce aby jste byli v pořádku. Někdy když se s vaším potomkem něco děje musíte udělat i věc jako zavolat medium aby jste nepřišli o vše co na světě máte. Ale pomůže vám někdo? Nebo se nechá ovládnout něčím co není ani z našeho světa? Dozvíte se když se budete chtít bát.
Tak bohužel tady jsou jenom dva filmy, ale zatím jsem ještě nenašla další které by mě na tolik upoutali...Buť se mi nelíbil konec nebo ta zápletka byla jenom fraška. Tak snad se nezlobíte a dáte na nějaký z mých tipů. A jestli máte nějaké pro mě určitě mi je napište dolů. Tak good luck and scary Halloween monters.
Tee

Halloween / Ne zase tak strašidelný

13. října 2016 v 11:06 | Tee |  Svět tajemna
Tak a konečně se blíží Halloween. Takže jestli se neradi bojíte. Mám pro vás ár tipů na filmy co nejsou zase tak strašidelné a spíš se u nich zasmějete.
Halloween, pumpkin, and autumn image
1.Hříčky přírody
Výsledek obrázku pro hřičky přírody film
Tak tenhle film je samozřejmě hodně divný, ale na to jak je divný tak je strašně vtipný. I když se jedná o strašnou slátaninu. U mě v srdci si to našlo místo. Jedna se o film kde zombie, upíři a lidé žijou pospolu. Je to celkem dost divné co? Jo a samozřejmě si všichni myslí, že chtějí všichni chtějí jít proti sobě. Takže se strhne boj o území. Ale najednou se tady objeví něco co je všechny odčividně chce zničit. Ano takže hlavní hrdnina člověk se dá dohromady s upírkou a kamarádem zombie. Takže mus spojit svoje síly aby se vypořádali se společným nepřítelem. Závěr vás celkem dost pobaví a jestli nemáte rádi vulgaritu tak se na to nekoukejte. Jen takové malé varování a teď se podívejte na ukázku aby jste uznali jestli se na to podíváte nebo ne.


2.Zombieland
Výsledek obrázku pro zombie land
Máte rádi zombie, ale bojíte se jich? Kvůli tomu jak vystupují ve filmech? Mám pro vás doprý typ. Jedná se o černou komedii Zombieland. Jasně, že vypukne epidemie a díky tomu máte celkem dost humorný pohled na to jak by se lidi chovali kdyby tohle nastalo. Samozřejmě že hlavní hrdina najde partu s kterou tuhle epidemii přežít. Musí každou chvilku zabíjet zombie, ale prakticky se u toho strašně zasmějete. Protože je vám to celkem dost jedno. Protože těch vtípů je to hodně. Takže podle mě jestli máte nějaký hlubší vztah k zombie a chcete to projít nějak s humorem aby jste se moc nebáli taky se na to koukněte, protože se potháte smíchy.
3. Soumrak mrtvých
Výsledek obrázku pro soumrak mrtvých
Ano, ano jde zase o zombie. Najednou to prostě vypukne. Jedná se o britcký film ale ten humor samozřejmě pochopíte. Pokud máte smysl pro humor. Je to celkem dobrý film možná ještě lepší než zombie land. Tenhle film hrozně miluji. Teď nastane otázka jestli se podaří plán na únik je hodně zásadní otázkou tohohle filmu. Dostaneme se tam kam chceme? Nebo někdo z nás se stane objetí toho že se z nás stane zombie? Na tyhle otázky se dozvíte když se na tenhle film podíváte. Jasně když nemáte nějaký vztah k zombie tak se na to nepodíváte. Ale jestli milujete zombíky jako ja určitě se na to podívejte. Snad se vám bude líbit.
Jestli se vám tyhle filmy líbili. Tak sledujte s čím příjdu dalším. Dokonce jsem vymyslela dva kostými, které vám rozhodně ukážu. Tak good luck and scary Halloween monster.
Tee

Strach sám ze sebe

10. října 2016 v 13:49 | Tee |  Sebevědomí
Po dlouhé doopravdy dlouhé době se hlásím znovu za klávesnici na mém notebooku. Být svůj? Co to vlastně zanmená? Kdo vlastně jsme? Znají nás vůbec ostatní? Uvidíme. Ale za sebe se nikdy stydět nemusíme.
book, autumn, and candle image
Být svůj? Co to tak může znamenat? Nevím protože sama nevím pořádně kdo jsem. Tak proč bych se měla bát být svá? Když ani skoro nevím kdo jsem? Přijdeme na to vlastně někdy? Jasně že jednou budu možná tak snoubenka, manželka a někdy pozdeji máma. Ale co když je to jenom nálepka za kterou se mohu schovávat a být svá podle té nálepky? To jsou věci které mě zase tak netrápí. Nebudím se kvůli nim. Jasně teď jsem přítelkyně, dcera, žena a člověk. Ale kdo jsem dál? Jasně vím o sobě že se snadno rozčílím takže jsme vlastně cholerik. Ráda čtu jsem knihomol. Ráda pomáhám lidem když vím že se na ně mohu potom obrátit já jsem teda celkem naivní, protože v téhle době moc lidé nepomáhají. Mám ráda hudbu jsem snad hudebník? Ne ale ráda jí poslouchám takže jsem posluchač. Ráda píšu jsem snad spisovatel? Ne nevyšla mi žádná kniha takže jsem blogerka? Asi ano když mám tuhle stránku. Ale nikdy nemůžete čekat od člověka že bude na sto procent svůj ne? Protože je hodně vlivů okolí, které ovlivňují ne jenom nás, ale všechno co se v našm životě děje. Jasně že z části jsme to my, ale co když si půjčujeme chraktery někoho jiného? Ano studie to prokázali, že si nějaké vlastnosti a chování v situacích půjčujeme od postav z filmů, seriálů a nebo knih. Takže ten mix jsme vlastně my. Ale ten charakter vlastně už někdo vymyslel. Jasně že je to naprosto geniální, ale nejsme to my na stro procent.

Na otázku kdo vlastně jsem nemohu odpovědět. Nenašla jsem se v ničem. Mohla bych vám tady napsat tolik negativ, ale skoro žádná pozitiva. Jasně že jsme hodne sebekritický, ale tohle nedokáže skoro nikdo. Pokud se nejedna o egoistu nebo narcistu. Jasně jsem člověk kterým jeden den dobrou náladu a další den jsem skoro v depresy. Ano dokážu se radovat z maličkostí, ale jsem člověk a někdy chci víc možná i od sebe. Ráda soudím lidi a kdo ne? Neříkejte že jste to nikdy nedělali. Většinu času jsem celkem dost sprostá. Kdyby jsem bydlela sama neumřela bych, ale asi můj pokoj ano, protože jsem strašná bordelářka. Strašně ráda prokrastinuji, ale to mám už asi zakodované v povaze, ale dokážu spoustu věcí i ocenit. Jo někdy jsem dokonce i hodná, ale jenom na lidi co si to zaslouží. Většinou když se s někým hádám tak zním jako filmová, namyšlená hvězdička. Jo asi jsem divná, ale to mi je nějak jedno. když se mi něco nelíbí projevím to. Strašně ráda utíkám do jiné reality pomocí knihy. Ale já tomu raději říkám že proživám další život. Jo možná jsem nadaná na psaná těhle článků, ale s gramatikou kamarádka nejsem a moje žáfost o přátelství zrušila takže je to v háji.

Jestli bych odpověděla na poslední otázku jestli mě znají ostatní. Já vlastně ani nevím. Je možné že každému člověku ukazuji trochu jiný charakter jenom abych se jim zalíbila. Ale to je celkem běžná věc. Vždycky chceme patřit do nějaké skupiny. A na sto procent se neznám ani já. Nevím jaké názory budu mít za nějakou dobu, ale to je snad v pořádku ne? Protože postupem času se každý bude trochu měnit ne? Takže se nikdy nebudeme znát na sto procent, protože sami se měníme a trochu se naše postoje upraví. Takže si nebudeme navždy pamatovat jaký jsme byli jako děti. Protože i náš mozek má omezenou kapacitu a já si taky nepamatuji jaké jsem měla postoj k světu když mi byli tři roky. Takže na sto procent nás nemůže znát ani naše okolí. Pokud s tím člověkem nebudete trávit skoro každý den vašeho života. A to nestrávíte ani se svým vysvěným partnerem. Všechny vlivy okolí nám to nějak kazí. Musíme chodit do školy a nebo do práce. A stejně kdybych s mým partnerem strávila každý den úplně celý tak bych se ani zbláznila a začali by jsme trpět ponorkou(pokud nevíte co to je prosím najděte si to). Takže je vlastně dobře že nás nezná nikdo na sto procent když sama se v tom celkem dost ztrácím. Možná až na sto procent poznám to jaké to je být svá možná mě někdo takovou pozná, ale do té doby co se v tom sama ztrácím tak mě asi nikdo nebude znát na sto procent.

Tak to by bylo dneska všechno ve středu odstartuji svojí Halloween serii, ale je celkem dost smutné, že jsem ještě nevymyslela za co půjdu a co bych vám chtěla jako kostým ukázat uvidíme snad ještě něco vymyslím a zkusím ještě něco přidat aby to bylo trochu oživení od minulého roku. Tak good luck.
Tee