Prosinec 2015

Best of 2015

31. prosince 2015 v 21:20 | Rajda Marylin |  Doporučuji
Je sice jenom Osm hodin a nějaké minuty co jsem tenhle článek začala psát. Ale všude už sliším petardy. A já by jsem řekla, že by jsem se měla ohlédnout za tím brzy uplnulím rokem. Takže zase tady máme best of ale tentokrát to je 2015.
minions, happy new year, and 2015 image
1. Písnička: Demi Lovato - Cool for this summer
Ano je tady zase Demi Lovato. Asi jste pochopili, že je to moje oblíbená zpěvačka, ale snad taky pochopíte to, že její album se jí celkem dost povedlo. A tahle písnička je hold moje nejvíc oblíbená co za tento rok vyšla. Protože všechny písničky co mám jinak mězi best tak už vyšli před nějakým tím pátkem. Takže tahle vede v těch co vyšli za tento rok.

2. Knižka: Hledání Aljašky - John Green
john green and looking aljaska image
Tak tady to byla celkem dost jasná volba. Jasně že tuhle knížku jsem dočetla pár dní po té době co jsem jí dostala, ale bude až v dalším videu co jsem přečetla za rok. Protože to budu vždy počítat od Vánoc. Takže snad to chápete. Ale tato kniha se mě celkem dost dotkla. Protože neustále mám celkem dost otázek potom co kniha skončila. A poprvé za svůj život jsem se v knize našla, ale doufám že můj osud neskončí stejně tragicky jako Aljašky. Ale stejně je to kniha co mě oslovila a rozhodně by jsem vám jí doporučila. Protože tato kniha patří mezi mé velké srdcovky.

2. Film: Hvězdy nám nepřáli
the fault in our stars, john green, and tfios image
Samozřejmě jsem tu knihu četla, ale znala jsem ten konec už dost dopředu, ale stejně tenhle film miluju. A prostě by jsem to doporučila celkem dost doporučila kdyby jste tento film neznali. Protože je to fakt hodně citlivé téma a akorát si uvědomíte jaká je cena života a tohle na tomto filmu zbožňuju a prostě Agustus Waters je moje další platonická láska. Takže je to jasné, že nakonci tohohle filmu nezůstane oko suché. I když si na tohle vzpomenu tak jsem celkem dost rozhozená.

4. Seriál: 2 socky
black, caroline, and gif image
Tak na tenhle seriál jsem přišla celkem dost nedávno a nechápu jak jsem bez něj mohla žít. Protože je to dokonalý. Prostě vám to ukáže celkem dost krutou realitu. Ale zase zábavným způsobem a také vám to ukáže že by jste si měli jít za svým snem, protože to je na životě celkem dost důležité. A i když vám to na poprvé nevyjde tak by jste neměli jen tak svěsit hlavu a zkusit to znovu, protože sny se fakt někdy plní. Ale nesmíme tomu přestat věřit. A samozřejmě jsem si to taky zamilovala díky Max. Protože je stejně drzá a drsná jako já. Prostě jí miluju. :D

5. Kus oblečení: Šedá bunda (Cropp Town)
Tak tahle bunde je pro mě celkem dost srdeční záležitost. Protože je prostě boží. Má tolik kapes že by jsem je nemohla ani spočítat. Protože je prostě boží. A ještě jak je v kombinace s tou bílou. Takže prostě top top top. Chtěla jsem tím říct že tahle bunda byla moje moc dobrá invetsice. Sice to nevypadá, ale je strašně teplá a jde skoro ke všemu a já prostě mám ráda šedou. Takže jsem jí musela mít.

6.Boty: Leopardí boty (HandM)
Tohle přesně nejsou oni. Asi už jsou vyprodané, až na to že ty moje jsou světlejší a mají trochu větší podpatek a ještě k tomu černý. Tak jsou skoro stejné. Dostala jsem je k Vánocům. Je to prostě něco úžasného a pokud to nevíte, tak vám prozradím že věci s Leopardím vzorem prostě sbírám. Takže snad chápete, že bot nikdy nená dost a na tož s Leopardím vzorem. Takže to jsou moje top boty.

7. Doplněk: Botah s ušima
Rucksack with ears FALL-WINTER 2015-2016 online
Tak tohle je přeně on. Prostě něco tak roztomilého, že jsem to musela mít. A musela jsem to nějak zkobinovat. Mám strašně ráda medvědy, ale taky jsem prozradila že miluju šedou. Takž tahle kombinace byla celkem dost jasná. I když tam měli i černo bílou variantu a to vypadalo jako panda. A to bylo celkem dost roztomilé, ale stejně jsem si vybrala tenhle. Protože si mi to bude hodit k celkem dost věcem. Ale prostě jsem ho musela mít.

8. Teplý nápoj: Latte
starbucks, food, and coffee image
Tak za mě by to nemohla být skoto jiná volba, protože já by jsem řekla že na Latte jsem tak trochu závislá. Možná jenom trochu, ale možná taky celkem dost. Ale jenom na tom normálním. Protože ty s příchutí mi nějak moc nejedou. Ale vždycky kdyý každý pátek přijede a jdeme do kavárny. Tak je to většinou Latte i když si od něj musím někdy odpočinout. Tak je to moje volba číslo jedna. Pro Latte z kavárny by jsem vraždila.

9. Studený nápoj: Strongbow
strongbow image
Tak tento nápoj jsou objevila toto léto. A tohle léto jsem si celkem dost užila. Takže vždycky když jsem se napila nějak teď. Tak jsem si připoměla celkem to krásné léto. Dokonce i Lednu. Takže je to celkem dost dobré. Zpojuje mě to celkem dost s létem. Chci jenom říct že jsem si k tomu vybudovala nějakej ten ztah a hnedka si prostě mě to přenese do toho bezstrastného léta.

10. Drogerie: Playboy
Už několikrát jsem říkala vždycky co se týká deodorantů, sprchových gelů a dalších produktů. Je to za mě rozhodně playboy. Ani nevím proč. Prostě jsem si řekla že to je moje značka číslo jedna. Prostě mi to voní, je mi ta kosmetika příjemná. A všechno to mi prostě nevím co by jsem k tomu ještě řekla. Je to jediná věc co mi v poličce nemůže chybět.

11. Šampón: Garnier
Přesně tenhle šampón je pro mě je jednička. Protože na moje vlasy působí celkem dost dobře. Už je nemám tak vysušené. Nemám problém s tím že by neměli objem. Pak taky strašně krásně voní. A fakt mým vlasům pomohl. Strašně jsem si to oblíbila. I když jsem neměla Garnier dřív v lásce tak tímhle šampónem si mě nejak dostal. Jo to je prostě dost dobrej šamón protože mi hodně pomohl s mými strašnými vlasy. :D

12. Hra: Gta - San Adreas
gta, game, and san andreas image
Tahle hra na mě zanechala dojem. Celkem dost jsem se u ní nasmála, ale musím se přinat, že jsem nikdy neplnila mise. Prostě jsem se nechala unášet volnou hrou. Běhala jsem po celém Los Santos. Zkoušela jsem mlatit děvky, ale vždcky na mě vytáhly zbraň. Ale vždycky jsem je stihla umlátit k smrti. Jo byla jsem celkem dost rebel. A moje řidické schopnosti byli celkem dost na nic, ale vždycky když mě honili policajti tak jsem se najednou stala profesionálbí řidičkou. Takže tohle je moje top hra.

13. Místo: Přehrada
Jak jsem psala u oblíbeného nápoje. I toto místo mi připomene možná až moc teplé počasí. Ale hlavně léto. Když jsem tam jen tak seděla a měla jsem nohy ponořené do vody. A koukala jsem se na přítele jak se snaží lovit kachny. Ale to je celkem dost jedno. Ale tohle místo je pro mě celkem dost srdcová záležitost. Protože tady jsme strávili první den s přítelem. Takže snad chápete, že je to pro mě dost srdcová záležitost.

14. Podnik: Cafe Blond
Kdyby jste náhodou byli z Liberce. Tak vám tuhle kavárnu rozhodně doporučuji. Protože je fakt skvělá. Má prostě svoje kouzlo. A je dokonce kousek od centra. Takže není od ničeho moc daleko. A jejich kafe je prostě strašně dobré. I když jsem nejedla nic z jejich nabídky. Protože jsem nikdy neměla chuť na sladké. Takže snad to chápete. Ale je to prostě příjemná kavárna. A ty ceny jsou celkem dost příznivé i když je to v centru.

15. Kosmetika: Rudá rtěnka
lips, makeup, and art image
Na značce kosmetiky mi nějak moc nezáleží. Hlavně aby mi slušela. Takže tady se spíš zaměřím jenom na jednu věc. Je to rudá rtěnka. Já jsem se prostě shodla, že rty jsou na mě skoro to nejvíc hezké. Takže jsem je musela nějak začít zvýrazňovat. A udělala jsem celkem dost dobře. Tedy podle mžch kamarádek a hlavně podle mého přítele. A o to mi jde aby jsem se líbila jenom jemu. A taky je to moje volba. Ne že by jsem se líčila jenom kvůli němu, ale nějak mi to dodává ještě trochu sebevědomí. I když já by jsem trochu měla asi ubrat. Ale to už je jiný příběh.

Tak tohle by bylo všechno u mého roku 2015. Já jenom doufám že ten rok co nás čeká bude jenom lepší než ty předešlé. A bude jenom plný úspěchů ne jenom pro mě, ale taky pro mé čtenáře. Takže snad si to všichni užijeme. A budeme se mít co nejlépe. Tak good luck and Happy New Year BITCH. :D
WITH LOVE RAJDA MARILYN

Otázky po dočtení Hledání Aljašky

30. prosince 2015 v 17:16 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady.Tohle téma jsem probírala dneska a s tátou, ale nemohu to probírat s někým kdo tuhle knihu nečetl. Takže by jsem byla ráda kdyby jste se do toho zapojili i vy.
looking for alaska, john green, and book image
1. Byla to nehoda nebo sebevražda?
Tak tohle jedna z otázek co mě celkem dost trápí. Protože nikde není vysvětleno jestli to byla nehoda nebo sebevražda. Samozřejmě by jsme mohli brát v úvahu, že Aljaška byla celkem dost opilá a prostě řízení nezvládla. Potom by mohla usnout za volantem. Nebo třeba s někým zrovna volala a spadl jí telefon a hledala ho, ale mohla hledat cokoliv. Ale nevěřím tomu, že by přehlídla jen tak světla co by jsme viděli na 25 metrů, ale nikdy jsem v takové situaci nebyla. Takže by jsem to nemohla soudit. Ale byla ještě dost naštvaná a rozrušená. Ale když si vezmeme v úvahu, že třeba jela na hrob své matky. Tak by jsem taky byla celkem dost rozrušená, ale asi na brzdy by jsem asi nezapoměla. Ale proč by se Aljaška jen tak rozhodla spáchat sebevraždu? Přeci měla celkem dost dobrej život. Kdyby jsme přehlídli to, že jí zemřela matka. Ale to snad není důvod proč by si za tak dlouho dobu brala život? Pochopila by jsem to kdyby to bylo třeba rok potom nebo i dřív, ale tak dlouho? Nevím, ale prostě mi to k té postavě nesedí aby jen tak si vzala život. A zrovna takovým způsobem? Nevím prostě mě to celkem dost vyděsilo.

2. Jak by to dopadlo mezi Aljaškou a Válečkem?
Najednou se líbají a potom ani nemají šanci na vztah? Což mi přišlo celkem dost na nic když už to tak nadějně začalo. A potom to skončí tím že to napálí do policejního auta. Fandila jsem tomu vztahu celkem dost dlouho a ani nedostali naději v to aby jejich láska byla uskutečněná. Prostě by mě zajímalo jestli by to dotáhli do konce. Nebo by se rozešli kvůli nějakým hloupým rozporům. Ale stejně by mě to celkem dost zajímalo, protože jsem ji celkem dost fandila. Prostě by mě to celkem dost zajímalo. Co když by se Aljaška rozešla s Jakem a byla nakonec s Válečkem? A byl by z nich celkem dost dobrej pár. Tedy aspoň doufám. Hold nemám uvažování jako John Green, ale přála by jsem si to pro ně. Protože Váleček byla moje druhá oblíbená postava. Ale to je teďka jedno, protože jsem si myslela, že to dopadne jinak.

3.Co se stane s Plukovníkem a Válečkem?
Už z knihy Hvězdy nám nepřáli. Jsem se dozvěděla, že se nikdy nedozvíme jak kniha bude pokračovat pokud autor nenapíše pokračování. Což by celkem dost zničilo ten velký otazník co nad touhle knihou mám. Ale stejně jsem doufala že v tom nebudu sama. Ale celkem by mě zajímalo co se stane třeba s Plukovníkem. Jestli si najde svojí lásku a dostane se na tu vejšku na kterou tak chtěl a jestli svojí mámě koupí ten velký barák o kterém vždycky tak oba snili. A co Váleček? Bude na Aljašku vzpomínat jenom v dobrém? Nebo jí to všechno neustále bude zazlívat? To by mě celkem dost zajímalo. Protože by se na nikoho nemělo vzpomínat ve zlěm. Ale taky by mě zajímalo jestli jí bude milovat navždy a nebo jestli si najde ještě nějakou lásku. Je to samozřejmě pravděpodobné, ale na pravou a ještě k tomu první lásku se jenom tak nezapomíná. Takže by mě zajímalo jestli pořád bude uvažovat nad větou: ,,Pokračování příště." Nebo jestli nad tím po nějaké době mávne rukou a radši se bude koukat na to jak by měl dostudovat.

Tak tohle jsou moje zásadní otázky po dočtení této knihy. Jestli jste to četli tak by mě celkem dost zajímal váš názor. Protože jsem z toho celkem dost vedle. Tak snad najdu nějakou útěchu v komentářích. A doufám, že v tom nejsem sama. Tak good luck.
Rajda Marylin

Ukončit? To nikdy!

29. prosince 2015 v 10:46 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. A před pár dny se mi stala taková věc. Ještě jsem to moc nerozdejchala. Takže snad jste zvyklí na to že celkem dost nadávám, protože tenhle článek bude celkem dost o nadávkách.
young, life, and quote image
Takže před několika dny jsem vydala video: Co jsem dostala k Vánocům 2015. Dostala jsem tam jeden komentář. Ne na youtube, ale na blogu. Že to video je hodně pěkné a potom jsem tam dostala jakoby návrh. Že by můj blog by se spíš měl zaměřit na celebritu. Nějakou a že když píšu tak hezky, že by ten blog měl větší úspěch a že mi s tím ta holka celkem dost pomůže. Tak jsem nad tím celkem dost uvažovala. No měla jsem celkem dost blogů o nějaké celebritě. Ale tak mě celkem dost zajímalo jak by mi ta holka pomohla? Snad kdyby jsem chtěla blog nějaké celebrtiě tak by jsem si ho snad založila nebo by tento blog stačilo předělat. Takže jsem se rozhodla, že jí teda napíšu. Na odpověď jsem moc dlouho nečekala. Já jsem jí napsala jak by jsem to teda mohla udělat, ale že by jsem se nezvdala toho co jsem dělala. Jako psát názorovky, sdílet videa, psát povídky a takový ty blbosti co dělám do teď. Ale to se jí asi nějak nelibilo. Což mě celkem dost vytočilo.

Napsala jsem jí to celkem dost v klidu. A ještě jsem jí napsala k tomu, že nevím o jaké celebritě by jsem měla psát. Když o každé celebritě je už nějaký blog. Ale najednou jsem napsala, že by jsem mohla psát o mém oblibeném herci. Ne teď vám to tady nebudu psát, protože jsem neustále vytočená. Takže aby jsem vůbec pokročili dál. Tak jsem napsala návrhy o kom by jsem teda psát mohla. Ano dovolila jsem se tý holce napsat návrh. O kom by jsem mohla na SVŮJ BLOG PSÁT! Kurva je to snad můj blog tak jsem si mohla dát nějakej ten návrh ne. Tak ona napsala jo jo, že ten jeden návrh je dobrej, ale pozor pak se stalo něco co jsem fakt nečekala!

Napsala:,,Mě by se ale oblog líbit o týhle a týhle." Kurva snad je to na mém blogu a ne aby mi ona diktovala o kom by jsem měla psát ne? Jasně chtěla mi pomoct, ale snad by bylo lepší kdyby se probrali návrhy co jsem dala já. Protože jak by to teda bylo kdyby ty herečky co mi "navrhla" Tak jsem neměla ráda? Snad nebudu psát o někom kdo se mi nelíbí. Já prostě nechápu proč mi někdo vnutí svoje nápady a pak je na mě ještě naštvanej když napíšu, že by se mi to líbilo o někom jiným. Ale stejně jsem se rozhodla na tomle blogu nic neměnit. Protože kdyby jsem měla blog o celebritě tak by mi to přišlo celkem dost neosobní. Nepoznali by jste ni ze mě. A to by mě celkem dost mrzelo. Nějak jsme si k sobě našli snad cestu a teďka by jsem to celé po tom roku nemohla jenom tak překopat. Tak by jsem ztratila celkem dost lidí s kterýma jse celkem dost v kontaktu. Takže to by jsem fakt nechtěla.

Takže se nemusíte bát. Nic se měnit nebude. A jestli jo tak to bude jenom o tom v jak často budu psát a nebo vydávat videa a tak. Takže se nemusíte bát toho, že by jsem si jen tak bezdůvodně někdy zanadávala. A podle někoho, že by jsem byla tak strašně sobecká. :D Od toho jen tak neopustím. Ale jde hlavně o to, že tenhle styl psaní mě celkem dost baví. Samozřejmě na to nemám tolik času jako před tím, ale musíte pochopit to, že prostě práce je práce. A taky musím udělat i nějaké věci doma. Protože ty za mě nikdo neudělá a taky si někdy ráda čtu. A někdy rozhodně každý má den kdy se jen tak valí a to já mám celkem dost často, ale ne tak často aby jsem ten notebook nevzala do ruky a nenepsala něco u toho lenošení. Ale co se týká toho jak se vše na tomhle blogu bude dít dál. Tak se všechno brzo fakt brzo dozvíte.

Takže snad jsem se dost vyjádřila všem holkám co by mi navrhovali aby jsem tenhle blog změnila. Což fakt neudělám. Tak snad jsem to vysvětlila dost jasně. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Proč si je nedávám?

28. prosince 2015 v 10:19 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. Opět budu psát na téma týdne. Ano jsem celkem dost zaměstnaná tím, že čtu svoje dárky k Vánocům. Ale proč by jsem kvůli tomu měla zanedbávat svůj druhý koníček?
book, library, and vintage image
Novoroční předsevzetí? Aha a budeme si je dávat jenom kvůli tomu aby jsme si mysleli že něco konečně dodržíme a přitom to neuděláme? Já jsem si dala asi jenom dvě předsevzetí. A to že by jsem měla zhubnout, ale to jsem pak vzdala. Protože jsem se koukla na váhu a tam bylo jenom padesát kilo. A potom že by jsem měla jíst zdravě, ale to dodržuju jenom když se mi chce. Takže by jsem řekla, že stejně když nečeho chce člověk dokázat nepotřebuje k tomu aby začínal nový rok, ale musíme mít celkem dost silnou vůli na to aby jsme něco dodželi. Když si to tak přiznáme jsme celkem líný na to aby jsme nějak změnili svojí rutinu. Nemám pravdu? A jestli vy jste něco ve svém životě změnily. Tak vám jenom takleskám, ale já toho asi schopná nejsem. Jsem ráda za to jaký já mám život a nic by jsem na něm neměnila. A ne nikdy si nebudu dávat předsevzetí, které vím že stejně nedodržím protože by jsem na sebe potom byla akorát naštvaná a co to teda má zasmysl?

Jasně řeknete si že budete chodit do posilky. Stejně se to většinou zvrhne v to, že na to umyslně začnete zapomínat a nebo vám to prostě prokrastinace nedovolí. Já jsem si to taky několikrát řekla, že by jsem mohla. Ale mě by to asi nebavilo kdyby jsem tam chodila sama. Musela by jsem si najít nějakou kamarádku na svičení. Ale jinak by jsem tam stejně asi nedošla. Ale já si nenalhávám to, že by jsem něco ve svém životě mohla změnit. A rozhodně kdyby jsem to chtěla udělat tak nemusím čekat na to aby skončil rok a já jsem si to řekla, přesně o půlnoci aby to mělo nějaký smysl. Já jsem si akorát řekla, že by jsem tenhle rok mohla přečíst dvacet knih. Ale mohla. Je to prostě jenom cíl. Mohla by jsem ho dosáhnout a ne že kdyby se to nestalo tak propadnu tak neskutečné depresy. Ale jasně že pro to budu dělat co mohu, ale deprese nebude na mém pořádku kdyby se to náhodou nestalo.

Ale jestli si myslíte, že ten život by jste si mohli zlepšit jenom když končí další rok. Je to celkem dost smutné. A proč? Čekáte na to 365 dní aby jste si řekli, že tenhle život co vedete se vám nelíbí. Bože to jste si to nemohli uvědomit dřív? Já si to uvědomím vždycky když se mi něco nelíbí. A nemusím čekat až na prvního ledna aby jsem s tím něco udělala. Prostě zvednu zadek a něco udělám pro to aby jsem se v tomhle zasraným světě cítila trochu líp ne? A jestli někdo musí fakt čekat až do ledna. Tak je asi víc línej než já. Nebo si to neuvědomí. Což je ještě smutnější než aby si to přiznal v jiné části roku. Ale jeden můj kamarád mi jendou řekl, že po Novým roce je ve fitku kam chodí strašně narváno, ale pak to strašně opadne. Možná tam zůstane jenom jeden člověk, ale začalo jich tam chodit třeba padesát. A tak my se stavíme k předsevzetím.

A jestli jsem teďka pošlapala nějakou tradici tak se omlouvám, ale tohle mi přijde stejně hloupé jako kdyby jsem měla slavit Den zamilovaných. O tom už jsem psala takže si to stačí najít. A jestli tohle zní jako kdyby jsem urážela všechny co žijí v ČR. Tak to jsem rozhodně neměla v plánu, ale já si jenom myslím, že tohle je celkem debilní zvyk. Proč by jsme si něco takového měli dávat? Když máme celý rok na to aby jsme se změnili když jsme nespokojený, ale jde taky o to, že já rozhodně nebudu čekat do konce prosince aby jsem s tím něco udělala. Takže asi tak.

Takže tohle by bylo pro dnešek všechno. Protože by jsem se mohla až moc rozepsat a mohla by jsem až moc nadávat a to asi nikdo nechce. Tak good luck.
Tee


Single or Relationship

24. prosince 2015 v 9:30 | Rajda Marylin |  Vztahy
Ano jsem tady dneska znovu. Už mě celkem dost unavuje vidět jedno téma na hlavní stránce blogu. Ano jde o to jestli jste single nebo ne. Tak a já se do toho celkem dost ráda pustím!
actress, black and white, and gifs image
Ano byla jsem i nezadá. Vím jaké je to, ale bylo mi to celkem dost u prdele. I když jsem byla obklopená lidma, který s někým chodili. Nějaký vztah jsem měla v patnácti a potom byla celkem dost dlouhá pauza. A co? Ale mohla jsem si prakticky dělat co jsem chtěla a nemusela jsem myslet na ton jestli na mě náhodou nečeká na facebooku. Ale tím jsem nechtěla naznačit, že v tom vztahu co jsem teď tak je nějaké vězení. Vemte si to takhle mě je devatenáct a už tenhle vztah považuju, že by teoreticky co to kecám prakticky mohl bejt do konce mýho života. A vy holky jste v depresy že nikoho nemáte? Doprdele tak by jste pro to měli asi něco dělat ne? Kurva si jenom stěžujete na blogu, ale tak žádnýho kluka asi neoslníte. Zkuste s nima mluvit třeba vám to pomůže. A i kdyby by jste si měli užít jenom na jednu noc tak aspoň něco. Ale jak tak znám holky vy se raději budete koukat na romantický filmy a jíst zmrzlinu a litovat toho že jste sami! Ale když budete sedět na zadku tak asi žádnýho kluka nezískáte! Protože by jste se museli ponížit na Facebook vztah. A jestli chcete dostávat jenom smile tak to je pro vás ideální! A jestli si myslíte, že se mi to kecá když jsem tři roky zadaná. Nejsem od narození. Takže vím jaké to je být sama. To by jste se divili kolik jsem si zažila rozchodů, ale nikdy jsem nebrečela na blogu!

Měla by jsem pro vás radu holky. Přestaňte psát články o tom jak jste single a že jste s tím strašně nespokojení. A jděte ven a zkuste se s nějakým klukem bavit. Třeba vám padne do oka. A budete se spolu výdat často a pak z toho bude třeba i vztah, ale nemůžete počítat s tím, že to třeba bude ten pravej. Takže já vám ještě něco řeknu! Život je svině tak budeme snad větší ne? Tak si na sebe vezměte něco hezkýho a jděte s nějakým ven. A hlavně přirozenost se celkem dost cení. Jestli si na každou schůzku patláte na obličej paštiku místo make-upu tak se nedivím že jste sami! A jestli vám ani tohle nepomohlo. Tak mi napište dolů do kometářů svoje adresy a já si opatřím zbraň aby jsem se těmhle článkům vyhla. A jestli říkáte že je nemám číst. Tak to nejde když každej fakt každej den na mě na hlavní stránce blogu vyskočí, že si někdo stěžuje že je single. Kurva koho to zajímá? A jestli jste si nestihly utřít slzy u filmu Drahý Johne nebo Hvězdy nám nepřáli. Tak si řekněte je mi celkem dost u prdele, že někoho nemám když si stěžuju jenom na blogu a dělám pro to hovno aby si mě nějaký kluk všimnul. Koukněte se do zrcadla a obviňujte jenom sami sebe. A víte proč? Protože si každou chvilku říkate že jstte hnusná nebo tlustá!

Kurva! Kurva! Kurva! Každá holka si najde kluka a nebo jestli dáváte přednost holkám tak je to jedno ne? Ale vy se asi dost dobře nesnažíte. I když jsem byla nezadná snažila jsem se vypadat dobře, ale i když jsem zadaná tak vypadám dobře. Ano můj kluk ě má rád i v teplákách, ale to je snad jedno! A i kdyby to byl vztah na týden tak by jsem řekla, že vy by jste z toho byli udělaný jako po dvouhodinovým sexu. Jsem celkem dost vytočená. Ano myslíte si, že by jsem o tomhle neměla mluvit mám vztah nevím jaké to je? Ale jak už jsem psala. Několik rozchodů jsem zažila! Bohužel to postihlo i mě celkem smutný co? Ale mě to bylo celkem dost u prdele. Jo pár slz jsem utrousila za každýho debila co se semnou rozešel. Ale víte co mě nemrelo to, že mi asi zlomil srdce, ale že mi ukradl několik měsíců života. Asi jsem celkem dost bezcitná, ale já jsem aspoň realistka a nebrečím na svém blogu! Tohle se prostě děje a nic s tím nenaděláme! Lidi se rozchází, schází lidi mají svatby, ale i rozvody. Tak se s tím kurva smiřte a něco s tím dělejte. A nebo ať hlavní stránka blogu přestane každej den dávat na hlavní stránku blogu ty články o tom jak jsou holky single. Je to celkem dost otravné a někdy až moc depresivní. A jestli jste v depresi tak by jste si měli najít hodně dobrého psychologa, protože tady s váma bude soucítit jenom kolečko stejně zoufalých holek! Ale já mezi ně nepatřím! I kdyby jsem byla nezadaná tak by mě to sralo! Myslím ty články a ne to že jsem nezadaná! Kurva zvedněte ten zadek a něco s tí dělejte! A nepište takové články, protože takhle KLUKA NEZÍSKÁTE!

Možná jsem nějakou skupinu holek urazila, ale mám to v píčí! A jestli jsem sobec tak mě klidně pošlete do háje, ale jsou Vánoce a máte aspoň rodinu ne? Tak budeme ráda aspoň za ní! Tak good luck FOREVER ALLONE BITCH!
Rajda Marilyn

Těší mě

24. prosince 2015 v 0:43 | Rajda Marylin |  About Tee
Tak jsem zase tady a zrovna na Vánoce. To by jsem asi měla psát něco tématického, ale já jsem se rozhodla se na to celkem dost vysrat. Protože tenhle rok ani nemám pocit že jsou Vánoce. Tak snad tenhle článek vám bude stačit.
black, max black, and gif image
Tak to moje druhé já znají jenom asi dva lidi. Což je celkem dost málo. Možná i víc, ale tuhle druhou tvář ráda ale i nerada ukazuju. Je k tomu jeden důvod. Vy mě znáte jako holku co čte má svoje názory a dokáže se o ně celkem dost poprat. Nejsem zase tak útočná a potom ještě že stojím za tím že blondýnky nejsou hloupé, že iluju zvířata a strašně ráda čte. Ale tohle je jenom část mě. Potom jsem celkem dost sprostá, výbušná a prostě by se dalo říct, že jsem tak trochu mrcha. Ráda si dělám s lidí srandu ale nebojte dělám si jí i ze sebe. Někdy jsem až moc krutá, ale když si někdo dělá srandu i ze mě tak si to nějak neberu osobně. Vlastně si z toho udělám ještě srandu. A když mě někdo drbe tak mě je to silně u prdele. Protože proč by jsem se měla starat o to co mě druhý říkají? Byla by jsem celkem dost v depresi kdyby jsem se o to měla starat. Jasně že je to jenom otázka času co mi to bylo u prdele, ale naučila jsem se s tím žít. A ani mi nedělá problém aby jsem všem řekla něco do očí. Je to celkem dost fér k těm lidem co mám ráda ne? Takže to je vlastně část mě kterou moc nedávám najevo, ale chovám se tak hlavně mezi svýma lidma.

Jestli znáte seriál Dvě socky tak by jsem se asi přirovnala k Max. Ale jestli to neznáte tak tohle přirovnání celkem dost ztrácí smysl. Ale když se na to kouknu z jiné strany tak vlastně by se dalo říct, že mám svě osobnosti. Což je celkem dost děsivé. Proč by jsem nemohla bejt jenom jedna osoba? Jasně, že před lidma co jsou mi doopravdy blízký tak tyhle dvě osobnosti zkombinuju a lidi mě celkem dost berou. Samozřejmě že nejsem dokonalá, ale aspoň se snažím bejt sama sebou. Jasně, že je celkem dost špatný kdyby mě nebrali takovou jaká jsem. A musela by jsem se přetvařovat aby mě někdo měl rád. Ne tak to by teda nešlo. Já jsem celkem dost dlouho hledala kluka co by mě bral jenom takovou jaká jsem. Našla jsem. A když náhodou nějakej kluk jde kolem mě a kolem mí kamarádky. Tak se celkem dost divý. Protože moje osobnost prej nejde k mému vzhledu. Ale jak už jsem několikrát říkala. Neměli by jsme soudit lidi podle obalu. Ano nad hlavou mám svatozář jenom když se na mě podíváte, ale potom se ukážou celkem dost rychle rohy. Ale nejde jenom o to že by jsem chtěla být zlá. Ale tahle doba si to celkem dost vyžaduje. Takže nemhu ukazovat svoji slabost a bejt hodná, protože by toho celkem dost lidí zneužilo. Tohle je samozřejmě jenom můj názor a moje zkušenosti.

Ale pozastavila by jsem se nad jednou věcí. Nesnáším lidi co se přetvařují. A jestli vy je máte rádi? Tak jste celkem dost divný. Ale na takový lidi by jsem vzala zbraň a zastřelila by jsem je! Ano někdo se k vám chová jako kamarádka a nebo jako kamarád. Potom zjistíte že všechno co jste té osobě řekli vypráví dál a ještě k tomu upraveně. Bože takhle jsem naletěla celkem dost. Proto jsem celkem dost rychle přestala věřit lidem. Chtěla jsem ti říct, že když předemnou nebudete předemnou takový jaký jste. Tak mi celkem dost ublížíte. Samozřejmě to neplatí aby jste se tak nechovali jenom ke mě. Ale pomyslete na ty lidi kterým tohle mohlo ublížit. Jestli se s někým chcete bavit. Tak by vaše osobnost měla být volná a neměla by se vázat na nějaké věci. Protože pak to ublíží celkem dost lidem. A když nebudete sami sebou tak to bude ubližovat i vám. Budete jako někdo jiný. A život je moc krátký na to aby jsme byli někým jiným. Na tohle podobné téma jsem napsala jenom tenhle článek. Tehle odstavec jsem ale zmínila v celkem dost článkách.

Tak to by bylo pro ty Vánoce všechno. Doufám že aspoň dneska pochopíte co jsem tím chtěla říct. A Vánoce jsou hlavně od toho aby jsme byli upřímný. Tak jsem ten krok udělala. Tak good luck a veselé Vánoce.
Rajda Marilyn

Filmy na Vánoce?

20. prosince 2015 v 23:59 | Rajda Marylin |  Moje Top
Tak jsem zase tady. Snad pochopíte, že jsem moc nepsala. Ale ještě zítra musím jít do práce a ještě ten Vánoční uklid. Bože já jsem tak ráda, že v úterý bude všechno zamnou.
bob esponja, love it, and night image
1. Sám doma
Jasně že tenhle film jsem uváděla i minulý rok, ale musíte pochopit že tenhle film je prostě strašně super. Ale samozřejmě jde jenom o dva první dva díly. Protože Kevin je prostě Kevin. No ale snad pochopíte, že jde hlavně o to, že mě to přivede do takové Vánoční atmosféry. Hlavně jde taky o to, že by jsem si nedokázala představit, že by na mě někdy rodiče zapoměly a já by jsem musela strávit svátky sama. Ale taky vás vždycky rozesměje co Kevin vymyslí aby ty dva dostal. Ale taky se udivuju, že to všechno přežili. Ale stejně se u toho vždycky strašně moc nasměju a prostě je to hlavně strašně dobrej nápad dávat to takhle kolem Vánoc. Jasně že tohle je film na který se doopravdy těším. Ale hlavně okolo těch Vánoc.
home alone, Macaulay Culkin, and kevin image
2. Legendární parta
Na tenhle film jsem přišla nějak o vaših velkých prázdninách. Jak jsem psala o Jacku Frostovi. Tak přesně o něm je, ale není tam jenom sám. Ale i děda mráz. Což je vlastně ruský Santa Claus. Ale stejně je vtipný, že jsem viděla dědu Mráze potetovanýho a bylo to celkem dost vtipný. Ale je tam i Velikonoční Zajíček, víla Zubnička a Sendman. A kdyby jste náhodou z těch postav neznali tak si to najděte. Ale jde tam samozřejmě i o Vánoce. Není to sice hlavní téma, ale snad chápete, že já moc nemám ráda kde jsou hlavní Vánoce. Ale tenhle film by jsem vám rozhodně doporučila. Protože jde hlavně o to, že si hodně věcí uvědomíte. Já jsem si ho nedávno pustila když jsem nemohla spát a stejně je to něco co by mě skvěle dalo do Vánoční nálady. Jenom škoda že nesněží.
3. Ledové království
Tak tohle je poslední film co mě nějak dal do Vánoční nálady. Je to fakt úžasná pohádka. Ale jenom když je tam Olaf a nebo Elza. Potom se mi to fakt nelíbilo. Ano ten nápad byl hodně dobrej, ale prostě pro mě je nejlepší Olaf a potom Elza. Jasně dětem se to hodně líbí, ale mě už je devatenáct let. Takže jsem si vybrala jenom nějaké části co se mi líbí a třeba se na to před dalšíma Vánocema kouknu aby jsem se mohla smát co Olaf dělá, ale jinak přes rok by jsem si to asi nepustila.Samozřejmě že to tady nechci nějak kritizovat. Ano celý ten film se vám může líbit. Ale já jsem asi trochu na jiné pohádky. A určitě by jsem dala přednost Legendární partě než Ledovému království. Ale to záleží jenom na vás co si pustíte.
olaf, frozen, and disney image
Tak to by bylo pro dnešek všechno. Zítra by jsem vám nafotila nějaké ty outfity. Ano slibovala jsem to před pár dny, ale neměla jsem moc čas. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Tipy na Vánoční dárky

16. prosince 2015 v 19:52 | Rajda Marylin |  Doporučuji
Tak dneska budu pokračovat ve Winter Edison. Zítra by jsem vám chtěla nafotit nějaké outfity. Ale dneska to budou tipy na vánoční dárky. Ale spíš se to bude týkat toho co jsem k Vánocům nakoupila. A jelikož můj děda ani babička tenhle blog nečtou pokud je na to neopuzorním tak je to celkem dobrý. A můj táta i ví co mu koupím, protože jsem se ho na to musela ptát. :D
christmas, light, and christmas tree image
1. Táta
Jelikož moc dobře víte tak jsem vyrůstala jenom s tátou, tak slavím Vánoce jenom s ním. Teda teď už s přítelem a potom další den jedu za tátou. Ale co jsem mu tento rok koupila? No jeden dárek mám, ale jelikož vím že tohle bude číst. Tak tehle dárek si nechám hold jenom pro sebe, ale na ten co jsem se ptala. Tak ten vám sem mohu dát. Takže jelikož můj táta celkem dost čte. Tak jsem se rozhodla, že by jsem mu mohla koupit nějakou knihu. A jelikož jsem dobrá v dedukci tak jsem si všimla, že od jednoho autora těch knížek je v knihovně celkem dost. Tak jsem se rozhodla mu koupit od Kinga-Vše je definitivní. Takže by jsem řekla, že je to celkem dost dobrej nápad. Ale celkem dost mě mezí, že jsem mu to musela teoreticky říct, ale tak já taky celkem dost tuším co dostanu k Vánocům takže... :D

2. Babička a děda:
Takže moje babička strašně ráda luští křížovky a tak co by jsem jí mohla tak koupit? Protože čím jsem starší tak tím hůř vybírám dárky, protože mi připadá, že jsem všechno vyčerpala. Takže jsem se rozhodla, že mojí babičce koupím nějaké křížovky a k tomu jí koupím propisku jakoby s věnováním. Aby ta propiska byla jenom na to aby luštila křížovky. Takže snad jste to pochopily. To samé jsem udělala i s dědou, ale ten je spíš na sudoku takže jsem koupila akorát sudoku. Vyřešila jsem to celkem dost snadno. Tedy aspoň doufám. :D

3. Přítel:
Takže vím, že přítel si o ty dárky vlastně řekl, protože už fakt nevím co by jsem mu mohla koupit a to jsme spolu jenom tři roky. Tak jsem celkem dost zvědavá co budu dělat ty další roky. Ale tak nějak jsem to pořešila. Tak koupila jsem mu tričko se superhrdiny od Marvel. Protože totálně žere tyhle superhrdiny. Musela jsem to udělat, protože vím že mu to udělá radost. Tedy aspoň doufám, ale jsem ráda že jsem to nemusela objednávat na internetu. A kdyby jste náhodou nevěděli tak v Liberci tyhle trika můžete koupit v Direct Sportu. A stálo mě to 370 korun, což mi přijde celkem dost levné na to, že je to od Marvel a na internetu by jsem za to dala rozhodně víc a musela by jsem na to ještě čekat. A jako další dárek jsem musela objednat herní sluchátka. Ano můj přítel celkem dost hraje hry a mě fakt nebaví skoro každej den poslouchat ty zvuky. Takže jsem se rozhodla, že by jsem mu takhle udělala radost a jelikož hraje i jednu on-line hru. Tak je tam dokonce i mikrofon a tak se můžete spojit s ostatními hráči. ano jsem celkem dost chytrá holka.

No a to je asi tak všechno. Moji sourozenci jsou hold celkem dost daleko, máma taky. Takže tohle jsou ty nejbližší kterým já kupuju dárky. Tak snad se vám tyhle tipy líbili. A těším se na vás zítra. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Naivní představa

14. prosince 2015 v 19:33 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. Ano píšu články až takhle pozdě protože za mě spoustu věcí nikdo neuděla. Takže snad to chápete. A doufám, že se vám tento článek bude líbit.
flowers, wallpaper, and pink image
Tohle je celkem dost na nic téma. A proč? Protože představa ideálního světa, bude vždycky jenom představa a bohužel se to nikdy nestane a nikdy se neuskuteční to co by jsem si přála. Ale nehodlám tady fantazírovat o tom že by jsem chtěla světový mír. Samozřejmě že by to bylo dobře, ale stejně se to nikdy nestane. Potom by bylo celkem dost fajne kdyby jsme nemuseli řešit uprchlickou krizi, ale to se celkem dost týká toho míru. Ale tohohle. Todle bude soupis věcí, které by se mohli stát, ale lidi to mají ve své podstatě a stejně se to bude odehrávat pořád a pořád dokola, ale bez těhle věcí by jsme se celkem dost obešli a nemuseli by být takové rozbroje třeba jenom mezi kamarády a nebo rodinou. Tak já by jsem řekla, že můžeme jít na to.

1. Neřešit věci na facebooku:
Tohle je celkem dost choulostivé. Protože tohle je věc co děláme, ale nemuseli by jsme to dělat. Já jsem to samozřejmě dřív dělala. Jasně že to byla celkem dost blbá věc. Vezměte si že kdyby jsme důležité věci neřešeli přes facebook tak by jsme se vyhli tolika hádkám a tolika pomluvám. Protože nikdy nevíte jak to můžeme myslet. Protože tam není správně podaný ten kontext a nikdy neuslišíte tu intonaci hlasu. Takže kdyby jsem to myslela ironicky tak to ten další může vzít až moc vážně. Takže kdyby jsme tohle nedělali tak by jsme se vyhnuli tolika hádkám. Jasně že tohle dělám jenom s lidmi s kterýma se nemůžu vidět hned a nebo bydlí celkem dost daleko. Takže v tomhle případě by jsem to mohla řešit úřes telefon, ale to by se celkem dost strhlo v celkem dost špatnou hádku. A potom je ještě lepší když se strašně někdo pohádá na facebooku a přitom vás ani nezná a potom kdyby vás ten dotyčný vidí tak stejně vám do očí nic neřekne. Potom se celkem dost zasměju, ale celkem mě to mrzí. Sedí za počítačem a všechno jenom pomlouvá a taky vás, ale když vás vidí tak vám stejně nic neřekne. Bože.

2. Závist:
Jasně tohle je spíš lidská vlasnost, ale taky by to bylo lepší kdyby nebyla celkem dost špatná vlastnost. Prostě je celkem dost na nic když vám někdo něco závidí. Potom z toho vznikají další věci. Ale to vám popíšu až v dalším bodě. Samozřejmě že jsem taky někomu někdy něco záviděla, ale byli to spíš peníze, ale nakonec se stejně budeme muset smířit s tím, že prostě musíme smířit s tím kolik máme za ten měsíc peněz a pokusit se s tím nějak vyžít. Takže je to celkem dost zbytečné aby jsme se nějak stresovali jenom kvůli tomu, že někdo se má o hodně lépe než my, ale taky by jsme se měli pozastavit nad tím, že se někdo může mít o hodně hůř než my. Takže vlastně další lidi by náš životní styl mohli brát za strašnej luxus a my si připadáme, že se máme nejhůř na světě. Takže tohle se říkám já a samozřejmě to někdy pomůže, ale aby jsem neustále někomu něco záviděla tak to rozhodně nedělám. Protože je to stejně zbytečné. Ale takových lidí se prostě jen tak nezbavíme. Hold se musíme smířit s tím jak žijeme a pokusit se to spíš brát pozitivně než negativně.

3. Pomluvy:
Ano tohle se přesně hodí jako další bod. Protože když někomu závidíte tak najednou můžete přemýšlet o tom jak k něčemu přišel. A najednou z toho vznakají pomluvy. A jsme u toho. Třeba když máte hodně peněz tak je víc pravděpodobné že vás někdo bude pomlouvat. Protože vám budou závidět kolik máte peněz. A vy se potom osobě dozvíte tolik věcí, že by jste to ani nečekali. Samozřejmě je tady několik věcí kvůli kterým mohou vznikat pomluvy. A je to třeba například, že někdo je nespokojený s tím jak vypadá a vy mu přijdete tak krásní, že najednou začnou pomlouvat jenom kvůli tomu, že vám závidějí váš vzhled. Takže je to celkem dost zřejmé že je to celkem dost kvůli závisti. Samozřejmě vás někdo může pomlouvat jenom kvůli tomu jakého máte partnera. Protože by s ním ten dotyčný chtěl být, ale máte ho vy. A to je samozřejmě strašně nefér. Takže už z toho vznikne strašně moc pomluv. Potom je tady samozřejmě styl. Vy si oblečete jenom to co se vám líbí, ale někomu se to samozřejmě líbit nebude. A najednou jste ta největší zrůda ve tříde a nebo v práci.

Tohle jsou tři zásadní věci co by mi celkem dost pomohlo k tomu aby ten svět byl ideálním, ale samozřejmě je to jeno představa. A jak jsem psala na začátku nejsou to tak zásadní věci, ale jsou to věci co by nám ten život celkem dost usnadnil. Jestli máte jiný názor. Tak mi to napište dolů. Tak good luck.
Rajada Marilyn

Winter Edison / Nej vymyšlená postava

13. prosince 2015 v 19:11 | Rajda Marylin |  Svět tajemna
Tak jsem zase tady. Dneska jsem fakt neplánovala, že by jsem něco napsala. Ale jelikož se blíží Vánoce tak jsem se rozhodla dneska rozjet Winter Edison. Tak snad budete spokojený.
jack frost and rise of the guardians image
Dneska by jsem vám chtěl prozradit. Jaká je moje nejoblíbenější vymyšlená postava co se týká zimy a Vánoc a tak podobně. Je to Jack Frost. No nevím proč, ale líbí se mi to rčení. Že když si nevezmete čepici tak vás Jack štípne do uší. Což je celkem dost velkej fakt. Když nemáte čepici tak vás to tak mrazí až vás to štípe. Ani nevím proč nemám za to třeba Grinče a nebo Santu. Vlastně Santa sem ani nějak moc nepatří, protože je to z Ameriky. Ale to Jack Frost taky. Ale klidně vám řeknu i když mi je devatenáct let že na něj věřím. Každej něčemu nebo v něco věří. Někdo věří v boha někdo v jiného boha. A já si věřím na Jacka Froste. Tak snad chápete, že je to celkem dost hezké že v něco věřím. Jasně že jde taky o Americké rčení, ale tak snad si někdy můžeme převést něco sem. Tak snad je jenom na nás v co budeme věřit. A rozhodně si do toho kecat nenechám.

Proč se mi vlastně ale líbí? Já nevím. Předtím jsem o tom jenom slyšela, ale nikdy jsem si ho nedokázala nějak představit. Jasně že když jsem viděla Legendární partu. Tak se moje představy nějak spojili v jedno. Tak je snad jedno jak si danou postavu představujem. Ale tohle je moje představa. No prostě jsem v něco chci kolem Vánoc věřit. Ale teďka mi to nějak ta zima neomužňuje. Samozřejmě je trochu mráz, ale chybí mi trochu sníh.

Ale vždycky když si udělám vulík s nevezmu si čepici. Tak mě hnedka štípnou uši nebo nos. Hnedka si na to vzpomenu. Takže vlastně je hezké když v něco věříme. Jelikož jsem zjistila že Ježíšek není. Tak jsem si vzala něco čemu by jsem teoreticky mohla věřit. Protože je pravda že vás někdy mráz až moc štípe. Takže ale je jasné, že to asi nedělá Jack, ale mě to jen tak nevezmete. Raději budu v něco věřit než aby jsem se ze zimy nějakým zůsobem netěšila. Jasně jsou tady Vánoce. Což znamenají dárky, pohoda a další ty věci, ale mě prostě tohle děla celkem dost dobře.

Poprvé jsem o něm slyšela ve čtvrté tříde když jsme měli angličtinu. Tam jsme se učili o různých pověrách a jak to chodí jak v Británii tak v Americe. Takže snad chápete, že jsem si to nějak vzala k srdci. A ještě víc když jsem viděla ten film, ale taky jde vlastně o to, že o Legendární partě bude samostatný článek. Ale Jack mi nějak přirost k srdci. Protože je to prostě něco co mi tu zimu nějak zpříjemní. Jelikož nejsem moc velkej příznivec zimi. Tak aspoň něco jsem si našla aby jsem si tu zimu nějak užila.

Tak to je pro dnešní Winter edison všechno. Zítra bude další článek co se bude týkat Vánoc a vše kolem toho. A bude to tak až do Vánoc. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Anorexie? To snad není můj problém

12. prosince 2015 v 21:30 | Rajda Marylin |  Postava
Tak jsem zase tady. Ano psala jsem že napíšu dneska něco jenom možná, ale tak tohle mě celkem dost irituje. Protože už ty kecy mě už celkem dost serou.
girl, light, and night image
Vážím padesát kilo a měřím 168 centimetrů. Což znamená že výžím míň než by jsem měla. Ano jsem si toho vědoma, ale tak když nemůžu přibrat. Tak mi řekněte co mám kurva dělat? Ano normálně jím několikrát za den. Ale ty kila prostě nechtějí jít nahoru. Ale je asi trochu zbytečný aby mi někdo řekl ať jím víc. To se kurva mám snad pozvracet? Protože když se já přejím tak je mi celkem dost na zvracení. Takže by jsem řekla, že by jsem ještě víc zhubla. Takže snad pochopíte, že prostě jím podle možností. Ale dneska na to s kamarádkou přišla nějak řeč. Že prej vypadám jako strašná anorektička. A to je asi ta největší urážka co i člověk může říct. Hodně lidí si toho nevšimne. Protože nenosím uplé věci. Ne nechci na to nějak upozňovat jenom kvůli tomu aby jsem neposlouchala podobné věci. Protože jsem si svoje zažila na základní škole a ještě k tomu na střední. Ale je možné že prostě jenom nepochopili jak mohu bejt takhle hubená a přitom jsem si mohla jíst co jsem vlastně chtěla. A oni si hlídali každou kalorii. Jasně že by jsem na to stejně asi srala, ale stejně. Tohle je prostě můj život.

Samozřejmě že nejím nezdravé věci kždý den, ale snažím se do toho zakomponovat zeleninu a někdy teda ovoce, ale na moje poměry by jsem řekla že jim celkem dost. Ani nevíte jak mi je když mě někdo nazve anorektičkou. Celkem dost to zabolí. Ale když za to člověk nemůže tak za to hold nemůže. Samozřejmě by jsem s tím mohla něco udělat. Počkat vlastně ne. Jak se dá asi přibrat? Když hodně jíte třeba čokoládu a potom brambůrky a podobné věci, ale mě to prostě nejde. Tak by jste mi mohli vysvětlit jak by jsem to kurva měla udělat. Taky tohle nemůžete jíst každej den. Ani o Vánocích jsem nepřibrala ani jediné kilo. A víte že přes Vánoce se přibírá celkem dost že ano.

Taky mě celkem štve když jdu do obhodu a nemůžu na sebe najít žádnou skvěle padnoucí velikost. Cejtím se celkem diskriminovaná. Ale to jsem snad nezažila sama. Ale je to celkem dost na hovno. Když jdu jen tak po obchodě. Konečně se mi něco líbí, ale já si to nemůžu vzít protože mi je všechno velký. Ano já mám celkem dost ráda vytahané věci, ale nechci si přiadat jako kdyby jsem na sobě měla každej den pyžamo a nebo noční košili. Takže snad chápete jak je to celkem na nic bejt až moc hubená. Chtěla by jsem nějakej obchodi kterej je na tohle specializovaný. Ano jeden tady byl, ale samozřejmě mi ho museli zavřit.

Tímhle článkem jsem nechtěla nějak neznačit, že by jsem se sebou nebyla spokojená. Ale taky mě celkem dost uraží když mě někdo osloví slovem anoriktičko! Je to stejný jako kdyby jste někomu neustále říkali že je strašně tlustej. A třeba za to taky nemůže. Takže by jste měli taky brát ohledy na to jaký lidi jsou. Já taky svým kamarádkám nebo známej neříkám co se mi na nich nelíbí. Přeci jenom je to jenom obal, ale nikdo pořádně nezná váš příběh. Ale vzhled je pro všechny asi moc důležite a proto nás podle toho budou soudit. Samozřejmě se najdou lidi co to nedělají, ale je to vážně jenom malá skupina. Ale tak snad se to jednou změní, ale to by jsem řekla, že jsem až moc naivní. Protože věřím v to že mě nikdo nebude odsuzovat za to jak vypadám, ale spíš bude nahlížet jaká jsem. Což se asi nikdy nestane.

Doufám že tenhle článek nevyzněl nějak sobecky, ale znáte to někdy se člověk potřebuje spoň vypsat. Když už to s kamarády probírám celkem často. Tak je lepší pro mě aby jsem to napsala. Tak good luck.
Tee

Bad girl? Proč mi tak říkají?

11. prosince 2015 v 17:41 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. Tento článek bude hlavně o nás Bad Girl. Tedy jestli vám takhle někdo řekl a vy ani nechápete proč. Tak je to pro vás. Tak snad vám to nějak pomůže.
girl, smoke, and bad image
Včera jsem hodně dlouho poslouchala jeden song od 5 second of summer. Jmenuje se Good girl. Ten klip vám kdyžtak dolů. Ale vrátíme se k tomu proč jsem to vlastně začala psát. Proč my vlastně říkají že jsem Bad girl? Jenom kvůli tomu že jsem asi až moc upřímná? Tak to bacha, ale snad je lepší když vám něco řeknu rovnou než aby jsem vás někde pomlouvala. Což je to snad normální ne? Takže já by jsem řekla, že tohle ze mě fakt neděla Bad girl. Ale jestli si to pstatní myslí. Tak je to celkem dost smutný. Jasně že nějakou věc nechcete vědět, ale je lepší aby jsem vám to snad řekla narovinu než aby jste se to dozvěděli od někoho jiného a ještě k tomu jinak ne? To je stejné jako kdyby jsem vám to napsala na facebooku a potom by jsem dělala, že to za mě napsal někdo jiný. Takže tohle mě mi přijde že tohle není zrovna bad, ale spíš good. Ale tak když je to podle někoho jiný tak raději budu bad.

Potom jsem se setkala s tímto přirovnáním když holky z mého okolí zjistili že se hodně klukům líbim. Že jsem prostě strašná bad girl. Proč jsem teda bad když se někomu líbim? WTF? Jako jasně chápu že holky jedou celkem dost na rebeli, ale proč by to takhle mělo bejt i u kluků? Já jsem si myslela, že si hledají svojí priceznu ne? A ne že by jsi hledali nějakou bad girl. Ale jasně že je to jenom na určitém jedinci, ale to by za těch devatenáct let bylo celkem dost jedinců. Nebo že jsem trochu jiná než ostatní holky tak jsem hnedka bad? Jo co je jiné je hnedka špatné. Takže už to celkem začínám chápat. Takže by jsme se mohli posunout dál ne?

Poslouchám spíš rock než pop. Ale to snad nejsem jediná holka na světě, ale ve svém okolí to může tak bejt. Ale já si s tím nedělám starosti. Takže by jsem řekla, že je to kurva na mě co poslochám ne? A jestli dám přednost Linkin Park před One direction tak je to snad na mě? Tak jsem duší rockerka, ale to snad ze mě taky neděla Bad girl. Ale i když podle streotipů by jsem řekla, že takhle si mě prostě hodně lidí zaškatulkuje. A hnedka jsem ta špatná. Ne doslova špatná, ale snad víte jak to myslím. Ale to neznamená že si neporozumím s lidma co poslouchají pop? Já vám svojí hudbu cpát nebudu. Když se vám to líbit nebude tak se nebojte já vám to pouštět nebudu.

Ale je to možná taky tím, že prostě jsem celkem dost sprostá, ale taky je to tím že jsem celkem dost cholerická osoba. Takže když se naseru tak to prostě lítá a ne jenom věci, ale hlavně taky slova. Jasně že vám někdy budu nadávat i ze srandy, ale to je spíš anglicky a moje kamarádka mi řekla, že se to nepočítá. Takže snad mě chápete. A nikdy si nebrte osobně když vám řeknu Bitch. Protože to spíš beru jako oslovení mojí kamarádky. Já vím, že by jste mě museli asi znát, ale snad to pochopíte. Já by jsem vám tak řekla jenom kdyby jsem vás znala nějakou dobu.

Tak to by bylo dneska všechno. Tak snad se vám tento článek líbil. a zítra se pokusím taky něco napsat, ale slibovat to nebudu. Když vím že by jsem to nesplnila na sto procent. Tak good luck.
Tee

Drby

10. prosince 2015 v 16:42 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. Dneska to bude na téma co každý zná. Takže to bude možná trochu vážnější. Takže snad se vám to bude líbit, ale už mi nějak docházejí napady. Tedy někdy hold nemám vždy tvůrčí náladu.
hair, braid, and fashion image
Tak drby co to vlastně je? Je to vlastně věc co si někdo vymyslel. Ale proč to vlastně lidi dělají? Já si myslím, jenom že je to z nudy nebo že na něco žárdlí. Což mi přijde celkem dost absurdní. Měli by jsme snad se sebou bejt spokojený jaký jsme. Ale jestli se to někomu nelíbí tak by s tím měl něco dělat a ne že hnedka o někom něco rozneseme ne? Samozřejmě já s drby mám problémy ještě dnes. Ale ne že by jsem je roznášela, ale že se roznášejí o mě. Ale mě je to nějak jedno a ještě si z toho dělám srandu. Což někteří lidé neumí. A to je celkem dost špatně, protože pak se budeme zabívat jenom tím že někdo něco řekl. Což je celkem dost na nic. Já by jsem řekla, že by jsme nad tím měli jenom mávnout rukou. Jasně že někdy to nejde, protože to je řečeno někdy od osoby co pro nás něco znamenala, ale když o vás někdo roznáší drby tak by jsem s ním už nepromuvila. Jasně někdy to může bejt celkem těžký, ale snad se to někdy povede. Je taky celkem dost hrozné. Když někomu řeknete tajemství. Tomu člověku doopravdy věříte a najednou zjistíte že to vaše tajemství překroutil a ještě k tomu ho pustil mezi lidi. Což je celkem dost na hovno. Určitě se vám to stalo taky. Mě se to stalo několikrát. A jenom díky tomu taky moc nevěřím holkám, ale vždycky jsem naivně věřila že by se mohla najít nějaká kamarádka co si všechno nechá pro sebe. A tak pořád pátrám a taky celkem dost doufám, že tu kamarádku co jsem si teď našla by mohla být ta pravá.

Co mě vlastně potuje za drby? Jo tak to jsou celkem zatím dva o kterých teď vím. Jeden kluk si naivně myslí že po něm jedu. Což je celkem dost absurdní, protože kvůli takovému klukovi by jsem si rozhodně nekazila vztah co mám. Ale vy toho kluka neznáte tak to nemůžete posoudit. A nechci se tady vypisovat s tím jaký je, ale je to celkem dost jasné, že když jsem do někoho zamilovaná tak by jsem snad jen tak nezkazila na čem jsem pracovala tři roky ne? :D Já jsem si z toho udělala celkem dost prdel. A tak taky vznikla moje nová přezdívka Rajda Marilyn, ale to jsem vám už napsala. Ale celkem dost mě to zarazilo, protože to byl můj kamarád. Takže snad chápete že mě to celkem dost dostalo, ale tak vím že tomu člověku nemůžu věřit. Jestli on věří tomu že by s ním šla každá tak je asi celkem dost naivní. Ale tak aspoň že si věří no, ale aspoň jsem si z toho dokázala udělat prdel. Další drb co o mě koluje a ne v Liberci ale v Jablonci. Tak je že jsem prej byla nalěčení. A to jsem se dozvěděla když jsem si psala s kamarádkou. Tak to je celkem dost funny. Protože to by jsem o tom kurva musela vědět. Takže jsem se tomu zasmála. Ale celkem by mě zajímalo kdo to vypustil z huby. Ale mám celkem dost podezření. Ale tak snad se to jednou dozvím a tomu dotyčnýmu se vysměju do obličeje. Že má tak strašně nudnej život že o mě musí roznášet takové věci. a to v Jablonci nebydlím skoro rok a půl.

Víte jak se k tomu nejhůř můžete postavit? Že začnete roznášet drby taky. Což je celkem dost ubohé. Měli by jste myslet na to, že když se vám něco nelíbí tak by jste to neměli dělat taky ne? Já jsem osobně nemohla jen tak roznášet drby. A já nikdy neřeknu něco co by jsem před tím dotyčným normálně neřekla. Ano naučila jsem se to. Naposledy co jsem někoho pomlouvala tak mi bylo asi dvanáct. Což si vemte že je to několik let zpátky. A to jsem byla ještě na základní škole. Ale celkem dost mě zarazilo, že některé holky které jsou starší než já tak pomlouvají a ještě k tomu s úsměvem na tváři. Fakt mě to udivuje. Proč to ty holky baví? To mi fakt hlava nebere. Snad máme svoje vlastní starosti a měli by jsme se starat sami o sebe a ne že budeme probíat někoho jiného. Přijde mi to celkem dost nelidké. Já nevím jak by jsem vám to měla vysvětlit. Halvně si z toho nic nedělejte, když se o něčem dozvíte mavněte nad tím rukou a třeba se zasměte.

Tak to by bylo všechno. Protože jsem celkem dost ve stresu. Ale to vám vysvětlím někdy jindy. Ale nebojte dostanu se z toho. Tak snad se vám tento článek líbil. Tak good luck.
Rada Marilyn

Rozumím si víc s kluky a co?

9. prosince 2015 v 16:11 | Rajda Marylin |  Vztahy
Tak se zase hlasím. Tohle je celkem dost dobrý téma pro naše žárdlivé přítele. Takže snad vám tento článek pomůže protože jsem s tím sama měla problémy.
boy, travel, and mountains image
Jak už jsem vám psala, vyrůstala jsem bez mámi. Bylo to celkem dost složitý hlavně některých situacích. Ale jinak to bylo celkem dost dobré, protože si prostě rozumím dost s klukama. Ale na jednu stranu je to celkem dost na nic. A víte v čem? Každý kluk s kterým jsem se nějak bavila si hnedka myslel že u mě má šanci. Což samozřejmě není pravda, protože i nějaké holčičí geny mám. Takže mám své určité typi. Ale vemte si to špatné je na tomhle jenom tohle.Ale už mě to celkem dost otravuje. Protože přichází jedna fáze, ale jenom když máte přítele. Přijdou žádlivé scénky. Já jsem je už taky několikrát zažila, ale taky jsem někdy žárdlila já. Ale tak snad pochopíte, že to prostě někdy ke vztahu patří. Ale nejsem za to moc pyšná. Ale od kluků když je to až moc přehnané tak mi to celkem dost vadí. Ale já by jsem si rozhodně nekazila vztah jenom kvůli nějakému jinému klukovi. To by jsem byla úplně blbá, ale žárdlivost je někdy důkaz že někdy někoho doopravdy milujete. Takže snad jste to pochopily.

Druhá věc je, že kluci jsou rozhodně lepěí společníci než holky. Tedy alespoň podle mě. Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle. Ale když se bavím s klukama tak mi přijde, že nic mo neřeší. Jako když si z holky chci udělat nějak srandu a ona to vezme hodně vážně. A kluk se tomu jenom zasměje. Což mi přijde jako celkem dost dobrej příklad. Jsem celkem ráda, že skoro všechno mají v píči. Ale samozřejmě dokážou řešit i nějaké vážné věci. Ale když se bavím s klukama tak musím počítat s tím, že tam někdy budou narážky na celkem dost choulostivé věci. Když jsem byla nezadaná tak mi to nějak nevadilo, ale teď mě to celkem dost obtěžuje. Ale samozřejmě když mě ten kluk nezná takovou dobu nemusím pusobit že jsem zadaná. Tedy pokud na to neupozorním.

Jasně že tady jsou celkem dost nějaké věci co by jsem radši neslyšela. Ale já nad tím mávnu jenom rukou. Takže tohle mám celkem dost společnýho s klukama. Jsem celkem dost ráda, že nemusím řešit všechno co s holkama. Žádný drby. Co si ta druhá vzala na sebe. Jsou to celkem dost zbytečné věci. Což mě celkem dost unavuje. Přijde mi to celkem dost zbytečné. Já chci jenom aby jste pochopily, že když se holka baví s klukama tak to neznamená, že každýho chce dostat. Nebo že se s nima chce vyspat. Což si celkem dost ostatních holek nebo kluků myslí. Což je celkem dost ponižující. Já nejsem žádná děvka aby jsem šla s každým! Takže si to uvědomte. Já si s nima jenom víc rozumím protože nerada řeším píčoviny!

Tak tohle je všechno pro dnešek. Protože jsem celkem dost unavená což bude trvat asi do pátka. Já jsem ráda že jsem ráda. A tímhle jsem nechtěla urazit holky. Mám pár kamarádek, všichni nejsou stejní. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Flirt? To není pro mě...

8. prosince 2015 v 15:43 | Rajda Marylin |  Vztahy
Tak jsem zase tady. Ano slibovala jsem že tenhle týden budu více aktivní a to jsem se rozhodla dodržet. Tohle hlavně bude o klucích, ale to všechny holky asi trápí.
Co dokáže jenom malý úsměv? Asi to, že si skoro každý kluk myslí že se do vás mají zamilovat. Ale jak tady ten obrázek popisuje. Přesně takhle to mám já. A nebo se usmívám jenom na vyjádření pozdravu. Protože každý ráno se mi fakt nechce říkat Čau, Dobrej a tak podobně. Takže je to celkem dost zamotaný. Ale já se jen tak usmívat nepřestanu. To by jsem se musela celkem dost držet. Ale celkem mě dost udivuje to, že si hnedka myslí, že se mi líbí a nebo že by jsem je chtěla. Ale přitom je to moje podstata, že se na každýho usměju. A vlastně já se neustále usmívám i když nemám dobrou náladu, protože nechci aby někdo poznal, že mi něco je. Nesnáším ty otázky co je s tebou? Protože je to samé dokola. Jsem unavená nebo prostě nemám v ten den náladu aby jsem s někým komunikovala. Njn, jsem celkem dost složitá osobnost, ale snad ten pocit znáte taky. Ale tenhle článek snad má bejt o tom aby jsem objasnila trochu jiné téma.

Já mám přítele skoro tři roky. Ale nikdy jsem s nikým neflirtovala. A jestli si kluci myslí, že když se jenom usměju je to hnedka flirtování tak je to celkem dost na hlavu. Já jsem si toho všímala celkem dost dlouho, ale čekala jsem jestli mě na to někdo upozorní. A dneska je ten den. A dneska byl správný čas na to aby jsem napsala tento článek. Já ani nevím jestli by jsem dokázala flirtovat, protože jsem si to nikdy neuvědomila, že by jsem to dělala. A kazit si vztah to není taky nic pro mě. Hodně holek mi říkalo, že by jsem byla celkem dost blbá kdyby jsem si tenhle vztah pokazila. Ale já nemůžu za to, že když se usměju tak hned nasaděj ty svoje mrdu chtivý oči. A bylo by celkem dost trapný kdyby jsem najednou odvrátila zrak. Jo a periferní vidění mám taky, takže jsem si vždycky celkem dost jistá když se na mě někdo blbě culí. Ne to jsem asi už přehnala, ale snad ten pocit znáte.

Já jsem si říkala, že tohle nikdy nebudud dělat. Myslím tím že se budu jen tak usmívat, ale to by jsem byla celkem dost smutná. A já jsem veselá i když k tomu nemám důvod. Takže tohle je moje součást. A dneska se mi stala celkem funny story. Dneska jsem byla u stolu a něco jsem psala a viděla jsem jak jeden kluk jde a periferním viděním jsem věděla že kouká. Jenom trochu jsem se otočila a celou dobu co na mě bylo vidět tak se koukal. Akorát tam nebyl ten vtipný moment co do něčeho naroazil. Jasně tenhle článek může vyznít strašně namyšleně, ale nechci aby tak vyzněl. Že si myslím že mě každej chce atd. Ale když jsem si toho nevšimla jenom já, tak na tom snad něco bejt musí. A nebojte se. Radši by jsem byla celej den pod stolem než aby jsem se půl hodiny psychicky připravovala na další den. Hold s tím nic nenadělám.

Tak snad se vám tento článek líbil. Dneska toho mám celkem dost. Takže mě snad chápete. Věčeře a oběd se neuvaří sám takže. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Jsem taková nebo si to jen myslím?

7. prosince 2015 v 16:03 | Rajda Marylin |  Svět kolem nás
Tak tento týden slibuji, že bude víc článků. Tedy snad. Když nebudu muset lítat po doktorech. Ale to by jsem vám vysvětlila třeba ve videu. Protože už hodně dlouho nebylo. No co, tak snad budete rádi že jsem se aspoň dokopala k tomu aby jsem napsala nějaké články.
paper towns, mystery, and movie image
Zrovna včera jsem se koukala na Papírová města. Takže mě to přijde jako celkem dost dobrý přirovnání. Ale jak by jsem jako Margo jen tak najednou zmizet aby jsem se mohla najít? Pro mě by to bylo celkem dost nereálné, protože by jsem musela najít novou práci atd. Tak to by jsem si nemohla představit. Ale samozřejmě by se mi to celkem dost líbilo. Jen tak si zmizet aby jsem se mohla najít. Ani nevím jestli já jsem se vlastně našla. Nebo si myslím že jsem se našla? Jasně jak já mám vlastně vědět kdo jsem? Já o sobě prakticky vím jak se jmenuju, kolik mi je a kde bydlím a s kým chodím. Celkem dost na nic jem že za devatenáct let svojí existence jsem na to prakticky nepřišla. Ani nevím jak by jsem se mohla popsat. Ráda by jsem byla aby mi někdo řekl jaká jsem, ale není to to samé jako kdyby jsem na to přišla sama. Víme vlastně kdo jsme? Já by jsem řekla, že je to celkem dost záludná otázka pro všechny. Ani nevím jestli se někdy najdu, pokud se tedy za pár let nebudu googlovat a tam bude nějaká definice. :D

Víte co je celkem dost zvláštní? Když jsme na češtině měli nějaké cvičení aby jsme napsali svoje klady a zápory. Většina lidí se zaseklo na těch kladech. Což s tím jsem měla celkem dost velké problémy. Ani nevím co kladného by jsem o sobě napsala. Možná by jsem řekla, že jsem vtipná? Možná, ale to je jenom mezi kamarádama. Potom by jsem o sobě mohla říct, že jsem celkem dost přesná, co se týká času, ale to je jenom díky tátovi, ale zase nejsem netrpělivá. Spíš naopak jsem celkem dost trpělivá. Ale kdyby jsem o sobě měla napsat negativní věci tak to by jsme tady byli celkem dost dlouho. Jsem třeba strašně cholerická, a strašně ráda prokratinuju, ale já by jsem řekla že to je celkem dost běžná věc. Potom jsem celkem dost velká bordelářka, ale zase si to umím přiznat a někdy by jsem řekla, že jsem až moc sebevědomá, ale to není zase tak špatné.

Kdo vlastně jsem? Jsem jenom devatenáctiletá holka s blond vlasy, která je celkem dost hubená a má modré oči. Která má přítele s kterým bude tři roky. Ráda píše a čte. Sleduje videa a nejradši je když může celý den prolenošit. Hlavně v tomhle ročním období. Ale Když je hezky tak by jsem celý den byla venku. Ráda poslouchám pop, ale duší jsem rockerka. Jsem ráda středem pozornosti, ale umím se taky celkem dost krotit. Miluju vybrané seriáli a filmy by jsem mohla sledovat každý den. Ale samozřejmě by jsem neraději jenom spala a spala. Jsem celkem dost milá holka, která umí bejt dost drsná, ale zase to mám celkem dost v hlavě v pořádku. Ale co je mojí celkem dost velkou vášní jsou Marvel Comics. Takže dalo by se říct, že jsem holka která uvažuje jako kluk. A proto si můj táta myslí, že si mě žádný kluk nezaslouží. :D

Tak dneska jen tak už nic nevyplodím. Ale jenom doufám, že se někdy najedu a ne jenom přes google. A vy že nemáte problém s definicí kdo vlastně jste. Tak good luck.
Rajda Marilyn

Jsem v tvém stínu

5. prosince 2015 v 17:24 | Rajda Marylin |  Vztahy
Tak po dlouhé době jsem zase tady. Neměla jsem moc času na to aby jsem psala. Jelikož se blíží Vánoce a podobné věci tak jsem měla celkem dost velkou honičku. Snad to pochopíte.
Image by Ana Rotela✖
Tak ani jsem nevěděla jak by jsem tohle měla pojmout. Ale tak snad jsem na to přišla. Vzpoměla jsem si když se narodila moje sestra. A moje máma přijela do Čech. Samozřejmě jsem první. Ale když se vám narodí sestra a nebo bratr. Necítili jste se tak náhodou odstrčení? No i když moje máma bydlí v Německu a najednou přijela. Tak jsem celkem dost koukala, že když semnou není každý den musí se neustále věnovat jí. Jasně byla malá, ale když se na to tak kouknete. Tak mě neviděla nějaké roky a stejně jako kdyby mě odstrčila. Tak to mě celkem dost poznamenalo. Jako kdyby vzala gumu a půlku ze mě vymazala. Ale tak jasně byla malá. A potom se to jenom ne horšilo, ale tak vemte si mám tři sourozence. A já jediná jsem tady v čechách. Tak mi to nepřijde jako kdyby jsem byla součástí jejjího života. Tak jsem si přišla jako kdyby jsem byla v jejich stínu. Jako kdyby mě neviděla. Já neví jak by jsem vám to měla popsat. Ale snad mě chápete.

Potom jsem si vzpoměla ještě na pár věcí a samozřejmě ta jedna je přirovnávání. Jelikož nemám sourozence tak se našli lidi ke kterým mě přirovnávali. To je jediná věc kterou strašně nesnáším. Prostě a proč nemážeš být jako ona? Proč jsi nedodělala školu? Koukni se na ni ona se dostala až na vysokou. Kurva!!!! Stop!!! Lidi musíte si uvědomit že já nejsem Ona a nebo ON! Takže by jste s tím měli přestat. Je to můj život a snad si s tím mohu naložit jak budu chtít ne?! Já prostě dělám rozhodnutí jak já uznám za vhodné! A ne že by jsem měla přemýšlet ona? Jak by to asi udělala? Ale já se budu snad chovat podle sebe ne? Já nechci být něčí kopie! Já chci být originál od hlavy až patě. V té chvíli jsem si vždycky připadala jako ve stínu z kterého jsem se chtěla dostat. Protože já jsem Týna, Rajda Marilyn! Takže nebudu nikdy někdo jiný. Samozřejmě tohle se hlavně děje když máte staršího sourozence a je v něčem lepší než vy. Tak jste v jeho stínu a nejlepší je z toho stínu se nějak dostat. Ale ani já jsem nepřišla na to jak by jsem se z něj měla vymanit. Takže s tímhle vám asi moc neporadím.

Ale když jsem toho měla celkem dost tak jsem udělala jednu věc. Začala jsem se dokonce asi hádat. Samozřejmě jsem říkala ale já nejsem ona! Takže by jste si to měli uvědomit. Nemůžete snad někoho s někým srovnávat. A neljlšpší je to se známkami. LKdyž řeknete, že to moc dobře neudělal skoro celá třída najednou je zajímate jenom vy!... :D Tak to mě vždycky strašně pobaví. Takže by bylo fakt idealní aby jste nás s nikým nesrovnávali. My nechceme žít ve stínu někoho kdo je naprosto jiný než my. Protože my chceme být svý a ne aby jsme uvažovali jako daná osoba. Musíte uznatz že ani vy jste neměli někdy svoje dny a někdy se vám něco nepovedlo. Takže NIKDO NIKDY nebude dokonalý. Máme snad právo na to aby jsme se rozhodovali jak uznáme za vhodné a budeme se tak rozhodovat, proitože je to jenom náš život a taky si uvědomete, že to tak bude do konce naších dní. Ale i když uděláme chybu mi se zvedneme a půjdeme dál! Ale s tím vědomím že to bylo naše rozhodnutí. Ale nestavte nás do pozice kde jsme ve stínu.
Rajda Marilyn