Říjen 2015

Halloween / Scream like Banshee

31. října 2015 v 17:09 | Tee |  Svět tajemna
Ahoj strašidílka, upíři, vlkodlaci, čarodějky, zaklínači, Banshee, Kicune a další monstra co dnes budete pobýhat po našem světe. Jak vypadat jako Banshee tak to vám ráda prozradím.
Halloween and bat image
Tak jak jsem vám slíbila dnes je tady make-up tutoriál. Ano jsem Banshee Irská víla smrti, ale je to jenom jak by jsem si jí představila já! Protože Banshee není nějak identická. Snad se vám můj nápad bude líbit. Pojďme se spolu trochu bát.

1. Namalujeme si bíle obličej
Já jsem použila bílou tužku na řasy nebo co to je. Samozřejmě by jste mohli použít i bílí pudr, ale já jsem bohužel neměla. Samozřejmě jsem se měla nějak vybavit ale nějak mě nenapadlo, že by jsem tohle dělala. Celý obličej je samozřejmě lepší, ale budeme myslet i na přirozenost.

2. Bronzer
Jak jsem říkala musíme myslet na přirozenost. Takže použijeme bronzer. Aby jsme to trochu vylepšili a sjednotili, ale nebojte bíla bude vždycky vidět. Proto musíme také té bíle dát celkem dost aby jsme jí nějak moc nesmazali. Přeci jenom děláme vílu smrti.

3. Řasenka
Tak já by jsem řekla, že na tohle nemusím nic říkat. Použila jsem tuhle řasenku, protože tahle je pro malé řasy hodně dobrá. Samozřejmě jsem to použila na horní i dolní.

4. Červená tužka
Červenou tužkou si uděláme po celém obličeji takové žilky. Pokuste se aby vypadali přirozeně. Protože jinak by to bylo celkem dost nepřirozené. Já jsem si obličej rozdělila na několik částí. Uvidíte na konci.

5. Rudá rtěnka
Jasně že mě napadlo spoustu věcí jak by jsem to mohla zakounčit. Ale rudá rtěnka no je to celkem jednoduché. Takže přeci jenom přirozenost a nepřeplácanost se celkem dost oceňuje. Takže normělně si udělejte čevenou rtěnku. A obličej je hotový.

6. Tupírování vlasů.
Snad víte jak se tupírují vlasy. Vezme hřeben a pramen vlasu a jedeme proti růstu vlasů. Uděláme to na celé hlavě. A budeme mít celkem dost velký objem. Nebudeme to nějak hrotit a necháme to tak a nebudeme si to česat. Tak být rozsuchaná tak to snad není problém.

A jak to bude vypadat?
Já jsem jako oblečení zvolila čené šaty, červeno-hnědý cardigen a černé legíny. A jako takové spetření jsem si dala čelenku s růžemi. Takže si myslím, že jsem Banshee vystihla celkem dost dobře. Malovala jsem se asi 20 minut. Tenhle kostým vás nebudete stát nic moc. Takže by jsem řekla, že je to celkem dost dobrej nápad.

Tak doufám, že se Banshee/ Tee líbí. Já doufám že se dneska budete bát víc než normálně. A budete se cpát sladkostmi dokud nepuknete a vystrašíte všechny strašidla co se vás budou snažit vystrašit. Já se s vámi loučím. Tak good luck and very scary night.
Banshee Tee

Halloween / Top 3 nadpřirozené bytosti

30. října 2015 v 21:07 | Tee |  Svět tajemna
Tak jsen zase tady. No dneśka píšu takhle pozdě z jednoho důvodu, protože jsem nevěděla co mám napsat. :D Ale snad s tímhle budete spokojení. Samozřejmě nebude zase záležit na pořadí. Tak se dobře bavte.
lost, lake, and forest image
1, Čarodějky / Zaklínači
fantasy image
To se snad dalo celkem dost čekat když jsem vám napsala, že by jsem šla za Lenu. :D Ale taky jsem se o ně začala celkem dost zajímat i jako malá. Jestli si pamatujete ten seriál Čarodějky. Jo to jsem celkem dost žrala a taky jsme si na to s kamarádkami hráli. Prostě jsme byli strašně dobrý a dělali jsme kouzla a lektvary, ale nikomu jsme to nedávali. Protože by to nemuselo dopadnout dobře. Snad mě chápete. Ani by jsem to nedokázala specifikovat proč zrovna čarodějky. Asi mě na nich něco lákalo. Prostě umět někoho začarovat nebo někoho k něčemu donutit jenom prostřednictvím pár slov. Jasně to by asi chtěl každý. Samozřejmě se říká, že magie tady někde je, ale já jí nějak nepraktikuju. Teda spíš jsem nechtěla nebo jsem na to neměla moc koule. Jak by se to dalo říct. Samozřejmě by jsem nechtěla vypadat jako ta čadějnice z Jeníčka a Mařenky, ale trochu by jsem byla spíš ráda něco jako z American Horror Story Coven a nebo z Nádherných bytostí. Nechtěla by jsem aby bylo hned na pohled jasné, že je semnou něco v nepořáku.

2. Banshee
teen wolf, lydia martin, and scream image
Tak pokud nesledujete Teen wolf jako já tak Banshee nebudete znát. Tak pro ty co nevědí co tahle bytost je. Je to Irská vílá, ale ne jenom tak obyčejná vílá. Je to bohužel vílá smrti. Říká se když uslyšíte Banshee křičet tak buť vy nebo někdo z vaší rodiny zemře. Pokud jí uvidíte tak zemřete přímo vy. Podoba Banshee není nějak určitá. Vlastně jenom v tomto seriálu si jí zahrála Holan Roden. Tady vlastně křičí aby se konctrovala a slyšela věci co nikdo nemůže slyšet. Vlastně kdo má zemřít. Ani nevím jestli se tomu dá nějak zabránit. To tam ještě nějak vysvětleno nebylo. Kdyby jsem o tom věděla víc tak by jsem vám to samozřejmě řekla, ale moc toho není. Ani nevím jestli u nás co se týká těhle strašidel a tak je někdo takový.Ale myslím si že ne. Banshee by jsem rozhodně potkat nechtěla. A nevím jestli by jsem chtěla být Banshee... Asi by mě nějak netěšilo aby jsem někomu oznamovala že zemře. Kdyby jste se o ní chtěli dozvědět více, co mi třeba přišlo zbytečné sem dát tak se koukněte na wikipedii.

3. Kicune
Japonský duch. Jak nečekané, že to mám opět s Teen wolf. Asi by jsem měla trochu brzdit..:D Ale kdyby jsem se na to nekoukala tak by tady byli celkem obyčejné bytosti. A to by byla celkem škoda ne? Takže kicune je vlastně liška. Která po nějaké době může si na sebe vzít lidskou podobu. Samozřejmě je několik druhů. Ohnivá, vodní, blesková a mnoho dalších. Ale jedna je hodně, hodně zlá a té se říká nogicune. Kicune má svoje schopnosti, třeba blesková může zacházet s elektřinou. Ale pozor na ně. Jsou celkem dost lstivé. Tak jsou to lišky. V Japonsku si jich celkem dost váží, protože si ani nikdo enchce znepřátelit lišku která vám může celkem dost zavařit. Ale o nogicume by jsem vám mohla říct tohle. Živý se z bolesti, chaosu a strachu. Takže s každé těžké těžké situace co by se vám mohli stát. Nogicume se objevila dokonce i ve ilmu 47 roninů. Tahle liška je ten nehorší druh který by jste mohli potkat. Myslím si že se dá jenom vyvolat, že jen tak se po světě pohybovat nemůže, ale kdyby se do vás náhodou převtělila tak by to bylo celkem dost špatné. Takže až potkáte lišku, pokuste se jí nenaštvat. Co víte co by mohla být zač.

Tak tohle je odemně dneska všechno. Zítra se můžete těšit na Halloween v plné parádě! Takže kdyby jste měli zájem budeme se spolu bát. Tak good luck and scary night.
Tee

Deník Lovce / 2. kapitola

29. října 2015 v 16:15 | Tee |  Svět tajemna
Tak jsem zase tady.. Snad jste se těšily na tenhle článek. Teda spíš povídku. Já se zkusím zprovoznit nějak ty staré, ale jak jsem vysvětlovala. Je to v jiném formátu a tak mi z toho vznilko něco nehorázného. Tak snad se vám tenhle díl bude líbit.
argent and teen wolf image
Celkem jsem se bála co se bude dít, ale ten úsměv mě celkem dost uklidnil. Ale stejně jsem se bála jestli ho nebudu muset odvéct do nemocnice. A pak se mě všichni budou ptát. Co jsem dělala tak pozdě v noci venku, proč jsem sebou měla kuš a další věci co jsem nemohla nějak racionálně vysvětlit. Proboha!
,,Jak jsi na tom?"
,,No jelikož mi trčí šíp z nohy tak asi moc dobře ne." Tak to byla informace co jsem fakt nevěděla. Ale celkem mě to rozesmálo.
,,Mám ho vyndat?"
,,Jestli by jsi byla tak hodná." Nikdy jsem to nedělala a ani tu bolest si nějak nedokážu představit. Ale stejně jsem to musela zkusit. Trochu jsem zabrala, ale hned jsem věděla, že ho to celkem dost bolí. Sice nevydával žádné zvuky, ale bylo to poznat na jeho výrazu.
,,Bolí to hodně?"
,,Kdyby jsi to udělala rychle tak moc ne."
,,Tak promiň, ale teoreticky si za to můžeš sám."
,,Co tím chceš říct?"
,,Kdyby jsi tady neběhal takhlepozdě v noci tak se to nemuselo vůbec stát"
,,A kdyby jsi tady nestříle z kuše tak by se to taky nemuselo stát." Tak to je sice pravda, ale jak jsem to mohla vědět? Teď jsem byla celkem dost rozčílená. Popadla jsem ten šíp a rychle ho vytáhla.
,,Vidíš a ani to nebolelo."
,,Mě rozhodně ne, ale tebe asi ano."
,,Ani moc ne. Ale stejně kdyby jsi to neudělala tak si tě ani nevšimnul a to by byla celkem dost velká škoda." Teď jsem byla celkem dost v rozpacích, protože tohle jsem nečela od někoho koho jsem zrovna potřelila. Ale stejně mě to celkem dost potěšilo. Takže jsem se na něj musela usmát, ale ani jsem moc nechtěla. Prostě mi to nějak ujelo. To byl samí případ jako když se na mě usmál on. Bylo to celkem dost nečekané. Já jsem si myslela, že mi bude nadávat jaká jsem kráva a tak. Ale vůbec. Měl sice trochu narážky, ale to se snad dalo pochopit. Koukla jsem se na tu nohu. Ale viděla jsem jenom díru na kalhotech. Ale žádná krev, žádná rána nic. Co to sakra je? Viděla jsem celkem dost ran, ale tahle byla něčím unikátní asi tím, že tam vůbec nebyla.

,,Asi nebudeš chtít odvést do nemocnice když tam vůbec nic není." Zmateně se na mě podíval. Jako kdyby jsem odhalila jeho tajemství.
,,Asi mám odolné kalhoty."
,,Aha.. Já by jsem neřekla, máš tam díru jako prase, ale žádná krev ani škrábnutí."
,,I kdyby jsem se to pokusil nějak vysvětlit tak mi to věřit nebudeš co?"
,,Proč by jsem ti neměla věřit?"
,,Protože." Najednou se zvednul a byl na odchodu.
,,Počkej!" Najednou se zastavil a jenom se otočil.
,,Ano?"
,,Jak se jmenuješ tohle mi řekni." Samozřejmě že se mu moc nechtělo, ale nakonec jsem dostala odpověď.
,,Sebastián a ty?"
,,Lena." Po tomhle se otočil zpět a šel někam do tmy. Byla jsem z toho incidentu ještě dost vystrašená. Nechtěla jsem jít domů. Protože by jsem musela poslouchat řeči. A to se mi moc nechtělo. Ale stejně jsem si nemohla vysvětlit jakto že ta rána tak najednou zmizela.Vím že někdo se hojí opravdu rychle, ale takhle rychle? To jsem v životě neviděla. Bylo to něco co jsem nechápala. Jako když si myslíte, že máte doma ducha. Děje se něco celkem dost podězřelého a vy to nemůžete vysvětlit. To mě celkem dost mate. Co by to mohlo být? Přeci žádné prášky ani látky tohle nějak moc nepodporují. Tak co? Sedla jsem si a opřela se o strom a jenom jsem tak přemýšlela. Věděla jsem že v tom lese odpověď nenajdu, ale nejdřív jsem si potřebovala všechno srovnat v hlavě. Byla krásná noc. Jediné co mě vyhánělo byla ta zima. Nechtěla jsem být nemocná. Snad znáte to když ještě chodíte do školy a vy jenom třeba jeden den chybíte. Prostě toho máte tolik, že by vás v klidu mohli zavřít do blázince. Vzdala jsem t a šla domů.

Otevřela jsem dveře a měla jsem celkem dost velkou kliku. Všichni už spali. Proplížila jsem se do pokoje. Vzala jsem si jednu knihu, kterou jsem si strašně dlouho chtěla přečíst, ale neměla jsem na to moc čas. Samozřejmě jsem hnedka u první stránky usla. Moc mě nepotěšilo, že mi za dvě hodiny zvonil budík a musela jsem vstát. Když jsem přišla do kuchyně tak se na mě máma a táta koukali. Asi odemně něco čekali. Možná vysvětlení kde jsem v noci byla. Ale měla jsem to celkem dost promyšlené.
,,Kde jsi byla skoro celou noc?"
,,V lese." Víc stručně jsem to asi říct nemohla.
,,Co jsi tam dělala?"
,,Trénovala."
,,Proboha co jsi trénovala?" Tátovi otázky mi vždycky lezly na nervy.
,,Co asi? Střílení? Aby jste ze mě měli spoň trochu radost?"
,,Ale nikdo neřekl, že z tebe nemáme radost." Samozřejmě se do toho musela vložit moje matka.
,,Jenom jsme ti navrhli že by jsi mohla trochu víc trénovat."
,, Tak jsem to udělala! Co máte vůbec proti?"
,,Že jsi byla v lese. Snad jsme ti vysvětlili že tam se trénuje jenom přes den."
,,Ale á chodím do školy vy si tady jenom sedíte a plánujete koho dál zabijete! Já jsem ještě celkem dost mladá aby jsem si mohla jenom sedět! Já potřebuju vědět ještě něco ze školy!" Asi jsem to trochu přehnala. Poznala jsem to podle jejich výrazu ve tváři, ale oni mě hodně naštvaly. Co jsem měla dělat? Jenom přikývnout a jít dál? Už několikrát jsem jim řekla, že ten jejich styl života se mi celkem dost nelíbí. Takže jsem jim to jenom připoměla. Nevím.. Takže jsem si vzala jenom tašku a šla jsem ven. Ale málem jsem narazila do Sebastiána.

Bohužel víc toho ze sebe dneska nedostanu. Jsem celkem dost unavená tak snad mě pochopíte. A zítra bude další článek o Halloweenu a v sobotu bude video. Tak good luck.
Tee

Halloween / Top 3 make up tutoriály

28. října 2015 v 16:32 | Tee |  Svět tajemna
Tak jak jsem slíbila. Dnes to bude zase něco s Halloweenem. Ale nějak mě nenapadlo co. Ale nakonec mi pomohl strýček youtube. Takže dneska to budou top 3 make-up tutoriály. A nebojte na výběru jsem si dala doopravdy záležet.
Halloween, pumpkin, and black image
1. Jull O´Brien - Loutka Saw
Tak na tuhle youtberku jsem přišla úplnou náhodou. Ale jsem a to ráda, protože i když je mladší než já. Tak toho máme celkem dost splečného. Tedy co o ní vím a tak. Ale její make-up tutorial mě celkem dost zaujal, protože jsem ho fakt nikde neviděla. Takže když jsem něco ještě neviděla tak mi to přijde celkem dost originální, protože v téhle době dát něco na youtube originálního je celkem dost těžké. Pokud znáte serii Saw tak víte asi na koho to bude tutoriál. Jedná se o tu loutku co přijede vždycky na tříkolce a začne se děsně smát. Ale to provedení se mi taky líbí, prostě u mě má Jull za jedna. Zde vám dám odkaz na to video.


2. Teri Blitzen - Mrtvé princezny
Tak Teri asi představovat asi vůbec nemusím, protože jí zná asi každá holka a dokonce i kluk. No její tutoriál mě také velmi zaujal, sice se jedná o Disney princezeny, ale zase je trochu vylepší. Takže to se mi celkem na tom zdá originální. Protože si s tím dala celkem dost práce. Udělat sebe jako Bellu, Pokahontas ( nevím jak se to píše.. :D) a ještě Růženku. Takže.. Klobouk dolů Teri, že jsi na kažou princeznu vymyslela i nějakou tu strašidelnou část. A taky tleskám, že jsi to vůbec dotáhla do konce, když to trvalo tak dlouho. Zde máte odkaz na video.

3. Style with me - Alice Cullen
Jako poslední tady mám video od Míši nebo-li Style with me. Ale snad jí znáte. Nějakou dbu měla i svůj pořad na Očku možná, že ještě má to si fakt nejsem jistá. Samozřejmě, že teď bude hodně turiálů na upíry a tak podobně, ale mě to zaujalo hlavně tím, že nedělala jenom Alice, ale že se vrhla skoro do celé rodiny. Úvod mla taky pěkný. Takže já by jsem řekla, žetohle doopravdy stojí za shlednutí. Hodně by jsem jí pochválila za to jakou s s tím dala práci. A doufám, že bude i další. Zde máte odkaz na video.

Tak to by bylo odemně dneska všechno. Doufám, že jsem vám dala nějakou inspiraci. Pokud jdete na nějakou Halloween party. :D A já se na vás budu těšit zase zítra. Tak good luck.
Tee

Sbohem mé staré já

27. října 2015 v 15:57 | Tee |  Sebevědomí
Tak jsem zase tady. No koukám se tak na to téma týdne. Ale nějak jsem to nedokázala to přefomátovat na Halloween. Takže teď napíšu nějaký normální článek, ale zítra určitě napíšu něco co souvisí s Halloweenem.
book, divergent, and life image
Jako malá jsem byla celkem dost zakřiknutá. S tátou jsem měla hodně dobrý vztah a to i s prarodiči. To bude asi tím, že mě tak trochu taky vychovali. Ale když přišla první třida samozřejmě jako každé dítě jsem se doopravdy těila. Ale kdyby jsem se na to koukla teď. Tak by mi ta základka stačila tak do páté třídy. Jasně když chcete být třeba doktor nebo sestřička. Tak to vzdělání potřebujete, ale já jsem to nějak moc nepocítila. No ale koukala jsem jesti tam někoh znám, ale nějak to nepomoho. Protože jsme se s tou dotičnou tolikát pohádali, že to není ani možné. :D Ale koukala jsem se jenom na učitelku jak něco vysvětluje. Neměla jsem nějak za potřebí, ale to vlastně nemám ani teď. To se nějak nezměnilo.

Horší to bylo když jsem nastoupila na střední školu. To jsem byla už blonďatá a našla jsem si jiný styl oblíkání. Takže... Ale stejně jsem něměla zapotřebí se s něký neustáe bavit o naprostých sračkách. No sad mě chápete. Ale v prváku na střední se něco stalo. Potkala jsem svého dosavadího přítele. Ano snad to znáte, že se změníte když jste zamilovaný. Ale díky němu jsem objevila stránku kterou jsem ani neproskoumala. Zjistila jsem že mě zajímají auta. Zajímá mě jak by jsem je mohla vylepšit a tak dál. Začala mě zajímat i jiná ovětví hudby. Díky němu jsem viděla nějaké filmy a seriály. Byla jsem tak ráda, že díky němu jsme objevila daší možnosti.

Ano jsem neustále blonďatá, mám podobný styl jakopřed tím. Ale získala jsem lásku a tolik jinýh pohledů na různé situace. Já by jsem řekla, že ten vztah mě celkem dost posílil. Mám víc sebevědomí, ale nevím čím to je. Mělo by snad zůstat na stejné vlně. :D Ale taky jsem díky němu začala psát tento blog. Začala jsem víc číst. Jsem prostě jný člověk. Ano láska vás celkem dost změní. Ale musíte si najít takového partnera aby vás změnil k lepšímu, protože když budete horší tak se to bude odrážet i na dalších vztazích.

Tak to by bylo pro dnešek všechno. Doufám, že se vám tento článek líbil Přísahám že zítra napíšu další co bude s Halloweenem a ve čtvrtek se můžete těšit na další díl Deníku Lovce. Tak good.
Tee

Halloween / Proč se slaví a tak..

25. října 2015 v 20:41 | Tee |  Svět tajemna
Tak jsem zase tady. Ale uvědomila jsem si, že nestihnu tento týden napsat dalších pět důvodů proč by se měl slavit Halloween. Ale snad to pochopíte. Dneska mám pro vás takové základní informace o Haloweenu. Snad se vám tento článek bude líbit.
skull, cat, and art image
Tak ty základní informace asi ví každý. Tedy mi jsme to probírali skoro každý rok v hodině Angličtiny. Přeci jenom se jedná o svátek, který se převážně slaví na území Ameriky a nezáleží na to jestli je to jižní nebo severní. Ale původem je samozřejmě křesťasnkým. Ale v Irsku se nějak vyvinul v to co známe teď. Děti se převlíkají do kostýmů a chodí koledvat. Samozřejmě že určite znáte heslo Trick or Treat. Což v našem spojení znamená Koledu nebo něco provedu. Takže kdyby jste náhodou neotevřeli a nedali nějaké sladkosti. Tak se vám může stát, že vám pomalují auto nebo dveře a nebo vám někam dají zubní pastu.

Samozřejmě se nepřevlíkají do kostýmu jenom tak. Někde jsem četla, že se převlékají jenom kvůli tomu aby zastrašili všechny duchy. Což by mě zajímalo jak by jsme to udělali. A také v tuto noc je nadrpřirozeno a náš svět hodně blízko sebe. Takže by jsem řekla, že by se celkem dost nevyplatilo vyvolávat duchy. Tedy aspoň pro mě. Protože jsem na to celkem dost velkej pedant. Takže kdyby jste chtěli udělat nějaký ten rituál nebo podobné věci. Tato noc je na to asi hodně ideální. Ale doufám, že si tohle nečte někdo kdo vyznává černou magii. Protože to by mě celkem nepotěšilo. :D

Samozřejmě tady nesmí chybět ani výzdoba. Samozřejmě tady nesmí chybět slvný Jack O´Lanter. Takže vám stačí jenom vydlabat dýni a dát do ní svíčku. Ano jednou jsem to zkoušela s tátou a je to celkem dost velká fuška. Ale nesmíme zapomenout na duchy, černé kočky a na upíry a další příšerky. Typické barvy pro tento svátek je samozřejmě černá a oranžová. Ale to není vždycky podmínkou.

Takže kdyby jste si udělali nějakou cestu třeba do Německa, už by jste se s tímhle svátkem setkali. Ale nezapomeňte na to, že se jedná hlavně o úctu k mrtvím. Takže žádné žertíky na tohle téma by se vám asi moc nevyplatil. Měli by jste se pokusit nějak dobrovolně se nekonktovat s žádný zými duchy, protože by se vám to mohlo celkem do vymstít. Ale to jsou jenom informace kdyby jste se chystali do Ameriky a nebo do nejbližšho Německa.

Tak snad se vám tento článek líbil. A zítra se pokusím vydat další co se týká Halloweenu. Ale už se nám pomalu a jistě blíží sobota a to vyjde make-up. Tak snad se těšíte. Tak good luck.
Tee

Deník Lovce / 1. kapitola

24. října 2015 v 2:59 | Tee |  Svět tajemna
Tak jak jsem vám psala. Jelikož jsem z jednoho do druhého notebooku, přenávala veškré svoje povídky atd., tak se prostě neulžili ve správném souboru a já jsem ještě nevymyslela jak by jsem to mohla dát do pořádku. Takže se musíte spokojit s tím, že jsem se rozhodla, že by jsem mohla začít novou serii. Dokud nepřiju na to jak by jsem to mohla opravit. Snad vás tato povídka bude bavit jako ty ostaní.
argent and teen wolf image
Jedna kulka, jeden šíp, jedenhod nožem, jenom jedna rána a mohlo by být všechno jinak. Proč jsem se musela narodit do takové rodiny? Do osmnácti jsem nevěděla o tom, že tohle budu muset dělat. Všichni předemnou vše tajily. Vždycky si našli výmluvu nebo všechno zakryli. Ale já jsem na to postupem času začala přicházet sama. Nejsem snad tak pitomá aby mi nebylo jasné, že není něco v pořádku. Moje vlastní rodina ze mě chce udělat něco, co jsem nikdy nechtěla být. A ohánějí se jenom tím, že jde o tradici. Já by jsem ale tu tradici úplně zrušila. Já by jsem snad tohle měl učit svoje děti? Měla a ne by jsem jim dala naději na nějaký jiný život? To by jsem si asi v tuhle chvíli přála nejvíce. Ani nevím proč přemýšlím takhle do předu, ale musím mít nějaký záloží plán. Odpustili by mi snad někdy, že jsem se vzdala jejich jména a chtěla by jsem žít po svém? Tohle je otázka, kterou si pokládám skoro rok. Ano nedávno mi bylo devatenáct, ale ještě mě nezatahovali do svých záležitostí. Ale zachvilku to přijde. Blíží se totiž zima a to je lov nejklidnější. Ale stejně si sama sebe nedokážu předsavit jak mám luk a nebo kuš mám střílet po lidech. Prý na první pohled se zdají jako lidi. Nejsou to snad lidi? Jenom se mění v něco nadpřiroeného. Je to celkem unikátní a my by jsme tento druh měli vyhubit. To je stejné jako kdyby jsme jel do Číny a začali vraždit pandy. Ale náše moto je celkem dost otravné. Takže asi nemám žádnou jinou možnost.

Rána jsou už chladná a noci ještě chladnější. Skoro nespím,protože musím ténovat. Aby jsem měla klidnou ruku. Aby jsem sřílla přesně. Ano celkem brzo mi došlo proč jsem navštěvovala ten kroužek lukostřelby. Byl to jenom jejich plán. Možná aby semnou potom nebyla taková práce. Já jsem tak stršně rozčílená, ale to mi asi teď moc nepomůže. Neustále dělám prý něco špatně, ale zachvilku budu střílet po opravdových lidech a ne jenom po terčích. Takže mám sad nárok na to být trochu nervózní. Ale začátky si snad musel projít každý. Já by jsem neřekla, že můj otec a moje matka hned byli ve všem dokonalí. A jestli ano tak já prostě nejsem a s tím se musí trochu smířít. Je mi teprve devatenáct let. Chtěla jsem toho tolik udělat, ale já se musím zabýtvat tolika jinými věcmi než holky v mém věku což mě celkem dost štve.

Pamatuji si jak jsem ve tři hodiny ráno vyšla z domu. Chtěla jsem na vše mít jenom svůj klid. Postavila jsem si terč v nedalekém lese. Samozřejmě osvětlení nemohlo chybět. Koukala jsem se tak na ten terč. Představila jsem si jak tam stojí lidská bytost. Hodně dlouho mi trvalo než jsem se uklinila. Asi znáte ten pocit. Začnou se vám klepat ruce. Nemůžete skoro dýchat. Tenhle stav jsem měla poslední rok skoro každý den. A to dokonce ve škole. Myslí si o mě že jsem bláze. Ale větší by jsem byla, kdyby jsem jim opravdu řekla co se semnou děje. Asi by mi nikdo nevěřil a moje rodina by to jenom popřela. Já myslela, že vždycky budeme normální. Jako je to vždy ve filmu. Tohle se asi děje když ten film skončí. Najednou se objeví věc o které ani nechcete vědět. Proč by jsme se nemohli vrátit na začátek? Když jsem byla malá tak všechno bylo tak jiné. Bylo to tak jednoduché. Nemusela jsem vůbec nic řešit, ani jak se ten den obléknu, jak si učešu vlasy. Měla jsem kamarádky a kamarády kam jsem jenom ukázala. Ale proč tenhle stav nezůstane až do puberty? Vše se pak jenom komplikuje. Všude jsou sice komplikace, ale vždycky se to snad dá nějak zvládnout.

Koukala jsem se na ten terč. Nachvilku jsem zavřela oči, ale moje ruke mě nějak neposlechla a vystřelila. Slyšela jsem jenom jak něco padá k zemi. Doufala jsem že je to jenom nějaké lesní zvíře. Bála jsem je otevřít. Jedním očkem jsem se podívala. Panebože! Tohle se fakt může stát jenom mě. Ne nebylo to žádné lesní zvíře. Byl to kluk. Naštěsí jsem mu zasáhla jenm nohu. No co, mohla jsem ho tefit úplně na jiné místo a mohlo být ještě horší. Rozeběhla jsem se k němu. Musela jsem zjistit jestli dýchá a podobné věci Dala jsem mu hlavu na svůj klín. On se na mě jenom usmál.

Tak já by jsem řekla, že na uvodní díl by to asi stačilo. Doufám že jsem vás trochu navnadila a vlastně ještě dneska se pokusím vydat další článek co se týká Halloweenu, ale nevím co to bude. Tak mě snad něco napadne. Tak good luck.
Tee

Halloween / Děsivé historky

23. října 2015 v 11:07 Svět tajemna
Moc se omlouvám, že jsemteď dva dny nepsala, ale neměla jsem vůbec čas. Ale snad vám to nějak vynahradím. No a co se nestalo mám pro vás ty historky. Ale to je jen od mých kamarádek. Nevím jejich pravost, ale snad se vám budou líbit.
girl, smoke, and grunge image
První historka se stala mé známe Nikče. Jednou seděla u stolu a koukala na televizi a měla tam dokonce svědka. Svého mladšího bráchu. Jen tak se nevině koukali na televizi. Před nima byla flaška. Když se na ni tak Nikča zakoukala, měla pocit jako kdyby se ta flaška hejbala. Ale nebrala na to nějaký ohled, ale tak potom se začala hýbat víc a víc. Nakonec si všiml i její bratr. Potom se jim to zdálo už divné. Tak úplně zootrřili jenom na tu flašku. Nachvilku se nic moc nedělo. Ale potom se zase začala hýbat a spadla ze stolu. Jestli by vás tohle vystršilo ano nebo ne. To by si stačilo jenom představit.

Tak další historka je od mojí kamarádky Míši. Bydlí v rodiném domě. Ale neustále měla pocit jako kdyby tam s ní někdo byl. Doufám, že ten pocit znáte. Ale je to celkem na hovno. Potom jednou seděla na postely a nad sebou měla obrázek. A za pár vteřin spadnul. No to je celkem malá věc. Ale tak se celkem dost lekla. Neustále měla ten pocit. Začali se dít celkem dost divné věci. Třeba její pes najednou začal štěkat na nějaké určité místo každý den. Což je celkem dost divné. Tak Míša a její máma to už nemohli vydržet. Tak zavolali ženu ce se dokáže spojit s duchy. A ta zjistila, že je tam duch Míši dědečka. Ale že jim nechce ublížit, ale spíš je chránit. Ale kdyby to tak nebylo bylo by to asi zajímavější.

Třetí a zároveň poslední historka, je od mé kamarádky Lucky. Jednoho dne šla normálně spát. Ona se jinak moc nebojí, ale to co se jí stalo by zahýbalo s celkem dost lidmi. Spala, spala a najednou potřeovala na záchod. Jako každému se moc nechce,ale musíme. Takže vyšla z pokoje a musela jít ještě po schodech. šla potichu a najednou jako kdyby někdo šel za ní. Shcody totiž začali vrzat, ale ne pod ní, jako kdyby ten zvuk byl hned za ní. Jo to by jsem už utíkala. :D Ale nebrala na to žádný ohled. Normálně si došla na toaletu. Potom chtěla jít zase do postele. Ale na chodbě bylo rozsíceno, ale ona ani na ten vypínač nešáhla. Kdo by to mohl rozsvítit? No tak jenom zhasla a šla zpátky do postele, ale její postel měla najednou jinou polohu, než před tím. No... Tak vyděsilo by vás to? Mě celkem ano.

Tak to by bylo pro dnešek všechno. Snad zítra si na vás čas najdu a nebojte. Ten make-up tutoial vyjde včas. Ale čas vám samozřejmě neřeknu. Tak good luck.
Tee

Proč by se měl slavit Halloween (1. část)

20. října 2015 v 10:52 | Tee |  Svět tajemna
Jsem zase tady... Divíte se? Já celkem taky..:D Ale tak co semnou naděláte. No ale tak snad budete rádi, ale nevím jestli dám deset důvodů. Takže možná jich bude jenom pět, snad se na mě nebudete zlobit.
Fall❤️
1. Celkem by jsem se zabavili - Přiznáme si to snad ne? Já by jsem se celkem dost vyřádila, kdyby jsem měla doumat nad tím za co by jsem šla na Halloween. Mohli by jsme nějak využít voje tvurčí já a tak. Já by jsem s tím byla honě spokojená, protože já ani nevím. Ale prostě mě to celkem mrzí, že tady jsou jenom Halloween party a ani tam nemusíte jít v kostýmech. Co je to kurva teda za Halloween? Asi nikdo se neobtěžoval sna Wikipedii najít proč se lidi převlékají do kostýmů. Boha -_-

2. Plu pro trh - Určitě nikdo není moc tvurčí jako všichni. Takže by nás obklopovali nějaké ty kostým, hodně by se prodávali dýně, potom různé doplňky aby jsme si něja vyzdobily dům atd. Ale ne my jsme si museli vzít radši ten Valentýn. Stejně na to všichni serou a ani holky to u nějak nebeou v potaz. Takže kdyby jste chtěli trochu obohatit nějakou u pokladu tak by jsem vsadila na Halloween, protože zná hoodně lidí co by ho slavili.

3. Koledování - Jo znám to jenom z amerických filmů. Koledu nebo něco provedu. Sice by to nějak moc neklapalo v panelcích, jako házet na ně vajíčka, ale to by se snad nějak vsáklo. Já si sebe celkem dost dokážu představit jak jdu s tím košíkem a klepu na ty dvěře a vyžaduju po nějaký sadkosti. Jo ale nevím jestli by jsem doázala na nějaký dům hodila vajíčka nebo toleťák, ale jestli by jsem ho neměla ráda tak proč ne. :D

4. Halloween party - Jasně že tady nějaké máme, ale ty nestojí celkem za nic. Tady aspoň mě nebaví. Ale kdyby jsem jí měla nějak uspořádat sama, tak by jsem jí pojala celkem dost jinak. Už jsem o tom uvažovala několikrát, protože jsem to chtěla zažít, ale neměla jsem na to dost dekorací. Nechtěla jsem to nějak ochudit, ale snad jednou by jsem se té Halloween party mohla dočat ne? :D

5. Originální fotky - Vemte si jaké by jsme měli celkem dost hezké fotky. V Liberci je zatím jenom Zombie walk, ale kdo by se chtěl nustále převlíkat jenom za jedno stvření? Já teda ne. Já by jsem se na těch fotkác tak vyřádila a byla by jsem spokojená na celý rok. No nevím jak vy, ale já by jsem snad měla jednu složku jenom na Halloween a potom by jsem se na to jenom dívala a hezky by jse si vzpomínala. I kdyby mi bylo třicet tak by jsem si Halloween hezky užila.

Tak já by jsm řekla že to dneska bude stačit. Napsala jsem to ještě před tím než jsem šla do práce.Takže těch pět důvdů musí stačit. Třeba až budu mít víc času tak vám dopíšu ten zbytek, ale nebyla jsem moc schopná myslet. Tak good luck.
Tee

Halloween / Jaký by jsem měla kostým?

19. října 2015 v 11:53 | Tee |  Svět tajemna
Takže jsem zase tady. Dneska to nebude žádná top, protože jsem chtěla napsat něco jiného. Nebojte napíšu i článek na téma týdne, ale pokusím se aby to opět souvyselo s Halloweenem. Takže já by jsem řekla, že můžeme jít na to.
Tak podle názvu poznáte o co se jedná. Ale celkem jsem o tom přemýšlela, ale mám celkem dost jasno. Byla by to Lena u filmu Nádherné bytosti. Proč jsem si jí vybrala? Protože mě tahle bytost nějak očarovala a celkem mě těší, že by jsem díky ní nemusela jít třebaza upírku, normální čarodějnici nebo dokonce za sestřičku. To jsou celkem dost brané kostými, ale mě nějak neberou. Jo upíry mám celkem ráda, ale tak skoro všichni by za to as šli ne? Protože jsou celkem dost rozšířené Upíří deníky a tak podobně. Ale co by mě dělalo originální?

Jelikož Lena není normální čarodějka jak si je normálně představujeme. Tak by mi stačili jenom šaty, účes a nějaký make-up. Takže by s tím moc práce ani moc nebylo. Tedy pokud nepočítám s tím, že by jsem si ty šaty musela ušít, což by pár měsíců zabralo. Jestli jste tento film viděli. Tak by jsem chtěla šaty co měla na přijímání. Kde si ji měla vybrat temnota nebo dobro. Tak to by jsem měla hodně práce. Aby jsem aspoň našla ten podobný střih a nějakou vhodnou látku. Ale kdyby se tady ten Halloween aspoň slavil.

Vlasy.. :D No o by jsem si asi pořídila paruku, protože by se mi kvůli jednomu dni nechtěla barvit hlava na tmavě hnědou. A pak zase na blonde. Doufám, že by se to nějak dalo sehnat. Ale tak doufám že jo. Ale ani nevím jestli by mi a barva slušela, ale to by mi bylo nějak jedno. Halloween je hlavně o tom aby jste ukázali nějaké já co jste ještě neodhalili. Samozřejmě tady jde i o zbavu atd, ale snad jste mě pochopili.

Takže poslední co by jsem řešila by byl make-up. No takže by jsem si udělala rozhodně světlejší pleť, protože t Lena má. Potom by jsem si musela trochu zvíranit tváře a líscní kosti, ale to by se snad nějak podalo ne? :D Je na to teď tolik make-up tutoriálu, že by jsem si mohla celkem dost vybírat. No a pak by jsem si jenom dala řasenku, nějako světlou rtěnku a bylo by ne? :D A ještě by jsem si kopil čočky, ale dala by si tu jednu jenom na jedno oko. A jestli nevíte proč tak já vám to klidně vysvětlím. Takže Lenu si vybralo dobro i zlo. Takže každé oko měla jiné. Takže snad jste to pochopili. A jak by jsem chtěla nějak vypadat? Dám vám sem obrázek.
~Lena
Takže takhle nějak by jsem chtěla vypadat. Tak snad by jste mě za to nezabili. :D Ale snad ne. Zítra vydám snad další článek. Teďka by jsem chtěla vydávat každý den, protože když bude ten Halloween. A nemyslete si, že když jsem vám řekla za co by jsem šla, že víte na co budu dělat make-up tutorial. :D Tak good luck.
Tee

Halloween / 3 nejlepší horory

18. října 2015 v 18:45 | Tee |  Moje Top
Tak jsem zase tady a budu pokračovat v serii, která má co dočinění s Halloweenem, ale je celkem škoda, že tento svátek se tady nesaví, ale co se s tím dá dělat. Tak já by jsem řekla že můžeme jít na to.
Halloween
Tak včera jsem psala top 3 fantasy filmy, ale dneska tobude trochu děsivější, protože jsem si pro vás připravila něco trochu jiného. Takže dnes to bude o hororech. Takže je to jako včera. Na pořadí nějak nebude záležet, protože pro mě jsou prostě top. A jestli jste je ještě neviděli, tak by jsem vám je doporučila, jestli se teda chcete trochu bát.

1. Annabelle
Takže když se kouknu na tuhle panenku, už se začínám celkem bát. Takže Jonh a Mia si žijou poklidným životem a dokonce spolu čekají miminko. Mia je celkem dost ujetá na panenky. Takže je sbírá. A tahle panenka je poslední do její sbírky. Je z toho hodně nadčená. Ale pak se stane něco strašného. v domě vedle nich se stane vražda, ale ti lidé co zabíjeli se najednou objevili i u nich v domě. Mie skoro zabijí její nnarozené dítě. Ale žena co byla viníkem tak drží právě tu poslední panenku. Takže se jí chce zbavit. Ale než panenku vyhodí tak se začnou dít strašlivé věci. Najednou se sám od sebe začne zapínat stroj na šití. A dokonce se v domě stane požár a Mia upadne, ale to jí jenom vyvolá porod. John je rád, že se mu narodila kráná holčička Lea. Dokonce se musí přestěhovat, protože Mia má pocit, že ten dům je prokletý, ale jak víme tak to pravda není. Neustále slyší hrozné zvuky a dokonce vidí tu mrtvou ženu. Potom jí začne pronásledovat démon. Nakonec se obrátí na jednu ženu, ktrá tomu cekem dost rozumí. Zjistí, že ten démon chce Lei duši, ale Mia tohle nechce dovolit. Jednoho dne se vše zhorší a démon už chce mít svojí tělesno podobu, ale Mia by pro Leu zemřela, ale John jí to nechce dovolit. Jak to nakonec dopadne? Zničí tu panenku? Tak to se na to musíte podívat aby jste to zjistili. Jediné co pro vás ještě udělám je, že sem dám ukázku.
2. Sinister
Poster k filmu Sinister
Takže jsme u druhého. Když si jenom vzpomenu na tento film tak mi začne běhat mráz po zádech. Ellison se se svojí rodinou přestěhuje do města kde se opět stala nějaká vražda. Protože je to spisovat a vždy se rád stěhuje tam kde se něco stalo aby měl tu správnou inspiraci. Ale tentokrát to asi dělat neměl. Protože když začne zjišťovat co se v tom domě dělo tak je z tho celkem dost vystrašený. Čtyři členy rodiny někdo objesil, ale jedno z dětí utekolo nejspíš. Ale jak se koká n další případy podobného tipu, tak jako kdyby mu něco začlo něco unikalo. Ale potom u nich v domě se začalo dít něco divného. Jeho syn má hodně silné noční můry a ty nikdy neměl. Jeho dcera si poídá s někým kdo v místnoti ani není, ale nechce se přesěhovat. Jeho žena na t přijde a chce jet za svojí matkou, ale on jí přemluví, že až napíše tu knihu tak to bude poslední. Ale jak se na to tak kouká dál a dál. Přijde na to, že všechny děti co se pohřečovali tak vlastně zabili všechny členy rodiny. Potom vidí nějaké stvoření, ke kterém vždy děti jdou. Ale nevěděl o co jde. Nakonec řekne že se tedy přestěhují a už s tím nechce mít nic společného. Přestěhoali se, ale jejch dcera je neustále čím dál tím divnější. Co se jim stane? Stane se něco této rodině? Co je ten bubák zač? To zjistíte jenom když se na tento film kouknete. Já vám sem dám jenom ukázku aby jsem vás trochu navnadila.3. Orphan(Sirotek)

Poster k filmu Orphan
Tento film neobsahuje žádné nadpřirozené bytosti. Ale přesto se u něj budete bát. Co by jste dělali kdyby jste přišli o jedno z dětí? Hlavní předsavitelka tohohle filmu to bude řešit tak, že si chce adoptoat dítě. Tak se několikrát sejde se sociální pracovnicí. A najednou by mohla dát svojí lásku ještě někomu dalšímu. Má ještě dvě děti. Holčičku a kluka. Meg neslyší díky jedé nehodě, ale to by jsem vám toho moc prozradila. Najednou uvidí Ester. Mají spolu hodně společného tak se s manželem rozhodnou, že si vezmou jí. Ale Eser je cekem dost zvláštní holka. Nosí jenom šaty a kolem rukou má nějaké mašle. Zamyká se v koupelně a postupně začne oboum dětem dělat naschváli. Ale malá Meg se jí celkem dost bojí. Začnou se dít incidenty, kde vždycky byla Ester, ale nikdo jí nemohl dokázet, že to udělala ona. Potom začne dělat zle mezi manžely. Dokonce si zlomí ruku aby mohla být jenom s otcem. Najednou si její matka začne uvědomovat, že tady není něco v pořádku. Spojí se sirotčincem kde vyrůstala, ale o ní tam žádné záznamy moc nemají. Jenom vědí, že unikla požáru. Její matka jí hce vzít k psychologovi. Ale nic jí nenajdou. Ale co by se po jednom sezení mohlo dokázat? Potom najede její bibli a zjistí tam adresu na nějaký ústav pro duševně choré. Ale Meg si kreslila všechny události co Ester udělala. Její bratr se s ní spiknul. Ale Ester zapálí domeček na stromě. Přežije to Daniel? Udělá něco Meg? Co má vlastně zalubem? To se dozvíte až se na tento film podíváte.


Tak to y bylo odemně dneska všechno. Snad zítra vydám další článek co se bude týkat Halloweenu. A ještě snad se vám tento článek líbil. Tak good luck.
Tee

Halloween / 3 nejlepší fantasy filmy

17. října 2015 v 16:04 | Tee |  Moje Top

Tak dneska mám pro vás Top 3 nejlepší Fantasy filmy. Ale jak to napíšu, tak to nebudu brát, že tenhl e leší než tenhle a tak podbně. Snad mě chápete. A kdyby jste náhodou nějaký neznali tak by jsem vám ho určitě doporučila. Tak jsem řekla, že můžeme jít na to ne?
FOLLOW vodkaxstvrm TUMBLR
1. Nádherné bytosti
Takže, tenhle film jsem viděla teprve včera. Ale strašně mě osovil. Jestli jste ho viděli tak snad víte proč. Tenhle film pojednává o dvou lidech. Jak nečekané. :D Lena se se svým strýcem přestěhovali do města, kde žije také Ethan. V tomto městě je honě lidí nábožensky založených. Takže je to hlavně o modlení, zakazování některých knížek a podobně. Ale Lena není jenom obyčejná holka. Je to zaklínač. Má různé schopnosti a samozřejmě se d Ethna zamiluje a zkoušejí to spolu, ale moc věcí jim nepřeje. Lena má jenom určitý počet dní než si jí vyžádá světlo nebo tma. Ethan nustále doufá, že si í vybre světlo aby ho potom třeba nohrožovala. Jejich rodina je totiž pod kletbou. Všechny ženy v jejich rodině si totiž vžádala temnota. Ale ona chce tu kletbu zlomit, ale ona svému příeli nechce ic udělat. Raději ho nechá na ni zapomenout a život plyne dál. Potom je břad vyžádaní. Ale je celkem překvapivé co za stranu si ji vybere, ale nebojte jejich osudy se zase střetnou. Ale to se dozvíte až se na ten film podíváte. Nemohu vám přec prozradit úplně všechno. Jediné co by jsem pro vás mohla udělat, tak sem dám ukázku. :D
2. Upíří akademie
revenge cast tumblr - Pesquisa Google
Znáte spojení Rose a Lissa? Jestli ne tak jste ještě neviděli tento film, ale podle názvu nemůžete hned čekat, že půjde jenom upíry to je vám snad jasné. Jde tady i o jejich ochránce. Musí je chránit vlastním tělem i kdyby měli zemřít. Takže už se to celkem dost liší co? Ale tak to je jen dobře. Ale tto dvě najedou z akademie zmizeli. Takže se museli skrývat a to ped dalšími bytostmi. Ale nakonec je najdou a odveou zpět do akademie. Ale nejsou tam moc privítáni. Všichni jsou proti nim a to jenom kvůli tomu, že Lissa je princezna a opustila jejich akademii. Takže všichni si myslí, že tam má protekci a podobn= věci. Spolužáci jm udělali celkem dost hnusných věcí, ale tak to se děje i naem světě a njak tomu nemůžeme zabránit, ale Lissa chce být zase oblíbená jako dřív takže použije svoje schopnoti aby toho dosáhla. Ale je tad celke další problem. Lissa má jednu schopnost, která dokáže přivést lidi i zvířata k životu, ale tuto schonopnost chce využít jeden ze studenské rady a to jenom kvůli tomu, že je nemocný. Ale jak to s těmi dívkami dopadne tak to se dozvíte sami. :) Takže jediné co pr vás ještě udělám je, že vám sem dám ukázku. :)
3. Mrtví a neklidní
Warm bodies
Tak a jsme skoro u konce. Tento film jsem viděla jenom jednou tak snad si ho pamatuju na tolik aby jsem vám o něm mohla vyprávět. Tak vím že tam jde o dva druhy zombie. Jeden je už tak nakažený, že se z nich nemohou už nikd stát lidi, ale pak je tady ten druhý a ty mají celkem dost velkou naději aby se z nich staly lidé. Julie se jednoho dve vyá o města a potká svého nemrtvého, který jí dokonce začne bránit před všemi nástrhami. Ale dokonce se do něj zamiluje. Myslíte si že by to nějak nemohlo fungovat? Já by jsem řekla, že když mají nějakou šanci na to, že by se z něj opět mohl stát člověk tak proč ne. Zombie se nazdají sny a co se najednou stane? Jemu se najednou zdají. Samozřejmě s tím její rodin nesoulasí, ale snad známe lásku a je nám jedno jestli nám to někdo zakazuje. Najednou se všem nemrtvým začnou zdt sny, začínají lépe komunikovat a podobně. Ale stane se z něj člověk a má jejich vztah šanci? To se dozvíte když se na tento film kouknete. A zde máte ukázku aby jste trochu věděli jestli vám tento film bude vyhovovat.

Tee

Starý a přesto mladý?

17. října 2015 v 0:12 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jsem zase tady. Vím že jsem zase dlouho nepsala. No snad se na mě nebudete moc zlobit a pochopíte to. Ale snad je důležité že jsem zase tady.
those days☁️
Toto téma mi připomělo jeden film, ale nějak si nemohu vzpomenout jak se jmenuje. Ale byl celkem dost zajímavý. Jeden kluk se narodil jako stařec a potom jenom mládnul a zemřel jako mimino. To je celkem dost příhodné, protože takhle by asi život pozpátku vypadal, ale nevím jestli by jsem s ním byla spokojená. Protože by jsem nemohla zemřít jako mladá. No i když by jsem na to byla zvyklá, tak by mi to nepřipadalo nějak moc divné. Když se na to kouknu teď tak by jsem s tím prostě spokojená nebyla. Kdyby jsem byla stará a všichni by kolem mě byli mladí a koukali by se na mě celkem dost divně. Byl by mi rok a já by jsem byla stará. Ne to by jsem asi nesnesla.

Když si tak vzpomínám na ten film tak by bylo třeba dobr kdyby mi bylo padesát a já by jsem vypadala tak na dvacet. Jo to by byla jedna z výhod co by jsem vypíchla. Ale asi by jsem se uvnitř necítia mladá nebo ano? Když se nad tím tak zamyslím. Co kdyby jsem se cítila stará tak by mi vzhled byl celkem na nic. Sice by jsem třeba slyšela pískání jenom by jsem přešla ulici, ale mě by to jako kompliment nepřipadalo, protože by vlastně pískali staré babičce uvnitř, ale jim by jsem připadala jako dvacítka.

Zemřít jako nemluvně? A mít jako malá nějaké nemoci co mají staří lidé? Tak co by to potom bylo za život? Ani by jsem si to nedokázala představit. Že by jsem v pěti skoro na všechno zapoměla a koukala se jak všichni stránou a jenom já vypadám jako dítě co by mělo chodit do školky. Třeba by jsem mohla zapomenout na svoje známé a podobně. Ale to by jsem si nemohla připustit. Ale kdyby to tak bylo se všemi kolem mě tak by mi to divné nepřipadalo, ale stejně.

Ale celkem by mě zajímalo kdy by jsem si prošla pubertou. Až by jsem vypadala třeba na patnáct a šlo byto až do třinácti? Nebo jak by to vlastně fungovalo? A kdy by jsem mohla mt děti? Až když by jsem vypadala na dvacetpět nebo až by mi dooravdy bylo dvacetpět? Prostě v tom celkem dost nechápu, ale nějak by to snad dalo zvládnout. Ale teď by jsem si to nedoázala představit je to pro mě jenom pohádka, která by měla konec který teď nechci vyslechnout.

Tak to by bylo odmně všechno. Snad se vám tento článek líbil a snad tento a nebo příští týden něco napíšu. Uvidíme jak to bude s časem. Tak good luck.
Tee

Liším se nestydím se za to!

6. října 2015 v 19:46 | Tee |  Sebevědomí
Tak sem tady zase. Toto téma týdne mě celkem dost zaujalo a snad budu psát trochu víc, ale jak mě znáte. Tak vám raději nic neslibuji :D. Ale budu se doopravdy snažit.
Dc comics
No jak by jsme se asi mohli lišit? Názory, stylem oblíkání, barvou vlasů, zájmy a ještě mnohem více věcmi. Ale já si zastávám to, že by jsme se měli lišit. Nikdy jsem nepochopila ty hloupá stáda. Stejné názory, skoro stejný styl a účesy. Jasně, že se nebudete lišit úplně ve všem, ale musíme myslet na to, že protiklady se přitahují ne? Nechci aby to vypadalo zase sobecky, ale já jsem se vždycky něčím lišila. Ale hodně lií se bojí něčím lišit, ale proč? Myslíte si že si nikdy nenajete kamarády? Já jsem se lišila, ale kamarády i kamarádky jsem si vždycky našla. Takže by jsem řekla, že celkem stojí za to si stát za svým. Ale to někteří prostě nepochopí.

Nikdy jsem nekoukala na to, jestli se moje kamarádka stejně obíká. Vždycky jsem spí ocenila když se jí líbilo něco jiného. Samozřejmě každý má trochu jiné priority, ale tohle je moje. Mohli jsme se aspoň někdy rozejít v názorech a ne aby jsme neustále spolu souhlasili. To by mě moc nebavilo, protože by jsme se potom neměli o čem bavit. Kdyby jsme se na všem shodli tak by jsme za dva dny vyčerpali všechny témata a potom nic. Nejlepší je pro mě když jsem se s někým doplňovala.

Jak už o mě víte mám ráda super hrdiny, nějaký ty rychlí auta a podobně, ale to není moje jediná stránka. Taky se umím dost hádat a někdy mě celej svět sere, že by jsem s vyběhla na kopec a vyřvala si plíce. Samoozřejmě to nedělám vždycky a neděje se to vždycky. Ale vy mě vidíte jenom jako holku co píše co zažila a sem tam napíše nějakou povídku. No a o čem jiném by jem měla psát? Já totiž nechci Beauty blogerka a proč? Protože by mě to celkem dost nebavilo.

Takže by se dalo říct, že se taky liším tím že nepíšu o tom co jsm s koupila a jak by jsem vytvořila outfit z tohhle oblečení. A tohle taky nikdy dělat nebudu, nebojte :D. Ale samozřejmě nechci kritizovat holky co to baví. Jak jsem už napsala na začátku tak každý se bude nščím lišit. A radši budu originální než aby jsem byla bez názoru, oblíkala se stejně jako všechny holky v partě a snažila se mít stejně koníčky. To by jsem prostě nebyla já. Samozřejmě je dobře když je něco společného, ale nic se zase nemá přehánět. Vždycky si najdete kamarády nebo partnera a ne aby jste se museli přizpůsobovat. Kdyby jsem to musela dělat celých devateáct let, tak by ten život stál celkem dost za hovno o vám teda povím.

Tak to by bylo po dnešek všechno. Snad jsem někoho neurazila a pochopili jste co jsem tím chtěla říct. Tak snad si užíváte. A hlavně good luck.
Tee

Píseň lásky samotářky

4. října 2015 v 2:49 | Tee |  Recenze
Tak jsem tady zase a tentokrát zase večer. To je celkem dost zvláštní, ale tohle jsem chtěla napsat už pár dní zpátky. Hned co jsem tento film viděla, ale nejdříve jsem o něm musela trochu přemýšlet. Jestli jsem ho vůbec dobře pochopila. Ale neustále mi to nedá spát a jsem z toho celkem dost rozhozená.
Heecké obsazení. Jak už podle fotky můžete vidět tak tm hraje Scarlett Johanson a John Travolta. Když nad tím tak přemýšlím tak si Travoltu pamatuju snad jenom z Pomády. Ale tady jsemho ocenila rozhodně víc než v Pomádě. Možná je to tím, že jsem jí viděla jako malá holka a tohle jsem viděla až teď. Ale nikoho lepšího si doopravdy vybrat nemohli. Je to hodně dobré obsazení. Samozřejmě, že je tam několik dalších herců, ale tyhle dva jsou nejlepší. Ale největší fail byl asi tohle. Scarlett v tom filmu vypadá jako kdyby jí bylo přes dvacet, ale přitom tam hraj osmnáctiletou holku. To jsem se celkem pobavila.

Co e týká hereckých výkonů jsem byla nad míru spokojená, ale t je asi i tím příběhem. Ale Scarlett prostě zbožňuji. Ale nebojte neberu to nějak jinak. Ale samozřejmě John byl aky úžasný, ale někdy mi připadal jako fakt velký slizák no. Tak já jsem tn scénář nenapsala takže by jsem si asi neměla stěžovat. V tomhle filmu se mi Scarlett lbila si nejvíc, protože je to první film co jsem jí viděla mimo akční scény a celkem mi tam prostě zapadla ani nevím jak by jsem vám to měla vysvětlit, ale snad mě pochopíte.

Co se týká příběhu, tak tam mě dostal do kolen. Nikdy jsem film nesledovala tak pečlivě.Nehltala jsem každé slovo. Ale aby jsem to nějak nezdržovala. Je to vlastně o holce co zemře matka a otce nikdy nepoznala. Jelikož jí matka odkázala dům, předtím o tom tedy nevěděla, ale rozhodla se tam podívat. Potom to až zjistila, ale musela se o něj dělit s dvěma chlapy. S bývalím učitelem anglické literatury a se spisovatelem, plus jsou ještě alkoholici. Utápějí se životem. Dalo by se říct že jsou to totální nuly. Ale začnou se pomalu seznamovat a potom by bez sebe nedali ani ránu. Scarlett se vrátí zase do školy a zamiluje se. Začne zjišťovat věci o své matce. Ale poto přijde zvrat.Zjist že va spolubydlící mají dům jenom na rok a potom by si měli najít vastní bydlení a všechno padne Scarlett. Samozřejmě že se na to přijde. Potom bude chtít dům prodat a bude naštvaná, Bobby nechá dům předělat a doufá, že se bude moct domů vrátit. Ale na ní to nějak nedělá dojem, ale nakonec zjistí, že Bobby je je otec. Úspěšně odmaturuje a zjišťuje vše co jako malá dělala. O rok později zemře, ale jeho kamarád dokončí knihu která je jenom o něm. Úspěšně se dostane na vyskou a snad nežije jako ta nula na začátku.

Tak to by bylo pro dnešek všechno. Hudbu by jsem nějak vynechala, protože jí tam bylo celkem málo tak snad to pochopíte. A víte co bylo nejsmutnější? Že jsem se v tom filmu nějak našla, ale rozhodně by jsem vám ho doporučil, ale ani ta nejdsnější ovaha neodolá. Tak good luck.
Tee