Září 2015

K realitě daleko, ale proč ne

28. září 2015 v 7:32 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jsem zase zpátky. Naposledy jsem ani nepsalana téma týdne, ale to bude asi tím, že se neustále opakujou. Ale tohle mě celkem dost zaujalo. Snad se na mě nebudete zlobit za to, co by jsem všechno udělala.
Tak kdyby jsem se ze dne na den stala milionářem. Ahhhh, je to stršně krásná představa. Tak se mi nedivte, že se nad tím tak rozplívám. Tak by jsem přestala chodit do práce. Teda podle toho kolik by těch milionů bylo. Ale kdyby to bylo přes půl miliardy tak by jsem se na to asi vykašlala. Tak tohle by jsme měli vyřešený, ale co by jsem dělala dál? Asi by jsem si koupila barák a nebo byt. No jsem líná takže by jsem si koupila byt a nechala by jsem si ho udělat podle svých předtav. Takže by jsem tam měla mega velkou ložnici s tou největší postelý co by šla. Přeci jeno spánek je hodně důležitý. :D Tam by jsem měla klasické vybavení. Nějaké ty noční stolky, vekou vestavěnou skříň aby jsem si měla dávat kam oblečení, potom nějaké ty lampičky a nějakou malou televizi. No mohlo by se stát, že by jsem byla nemocná a nechtělo by se mi vůbec nikam chodit ne? :D Tak kdyby jsme opustili ložnici. Nechala by jsem si jednu místnost udělat jenom na hraní počítčových her. Sice je moc nehraju, ale kdyby jsem nic nemusela tak by jsem se do toho nějak dostala. :D A Polepila by jsem si to tam nejrůznějšíma plakátama. Třeba hrdinů od Marvel a tak. Potom by jsem pod stolem měla mini ledničku, kde by jsem měla pití a něco malého k zakousnutí. No a vám by se chtělo někam chodit, kdyby jste byli uprostřed mise a do dalího uložení by to bylo ještě daleko? :D Samozřejmě by jsem měla ten nejlepší počítač co by šel, aby jsem tam rozběhla úplně všechno. Potom by jsem tam měla gauč a naproti televizi, ale ne na koukání, ale na něčem by jsem musela hrát hry co jsou na PS4 ne? :D No kuchyň a koupelnu by jsem asi nějak moc neřešila. :D Ale potom by jsem si nechala udělat místnost, kde by jsem měla klid na čení, psaní a natáčení. Samozřejmě kdyby jsem měla nějaký ten lepší počítač tak by jsem potom dělala i let´s play, ale tohle by bylo na vlogy atd. Takže asi tak. Tohle by bylo ohledně bytu asi všechno.
🔝
Potom by tady byl samozřejmě prstor pro nějakou vymazlenou káru. Proboha jí začínám mluvit jako kluk. Ale to je snad jedno. Samozřejmě favoritem je Chevolet Camaro. A ne jnom kvůli Transformers. Ale nějakýpodíl to samozřejmě má, ale to by jsem si koupila jenom kdyby jsem měla řidíčak, ale to snad taky někdy přijde. :D Ale to Camaro by muselo být černé a ještě k tomu matné a s velkýma kolama. Jo to by jsem řekla, že by jsem v tom autě možná i někdy spala, ale to je vedlejší. Prostě by jsem byla ráda kdyby jsem si takové auto mohla koupit. No nevím co by jsem k tomu ještě měla dodat. :D
Illustration by Gary Bunt
Potom by sem si takticky koupila nějaké paneláky. No vždycky by mi z toho šli nějaké peníze což by bylo dobrý a já by jsem do tý práce fakt nemusela už chodit. Jo to je představa, která mě hodně láka. Vemte si budete mít peněz, že nevíte co s nimi a potom vám na účet bude chodit dalších několik tísíc a to máte jako bonus. Jo to by jsem hodně brala. A vy by jste se museli jeno starat o to jestli je tam všechno oka a jestli jste poslali všechny výdaje co jste postřebovali. Což není tolik starostí jako máte třeba teď, tedy pokud nechodíte do školy. To těch starostí nemáte tolik jako třeba já, ale to třeba jindy.
Jelikož by jsem měla času, že by jsem nevěděla co s ním. Tak by jsem si pořídila psa. I když můj přítel je dost náročný. :D Ale tak to byl jen takový vtip. No asi by jsem váhala mezi pitbulem a mopsem. Ale možná by jsem si pořídila Mopse kdyby jsem měla byt pitbula kdyby jsem měla dům. Jo takhle by jsem to udělala. Mohla by jsem se mu věnovat jak to jenom jde. Mohla by jsem s ním chodit na procházky jak by se mi jenom zlíbilo. Jo, ale neříkám že by jsem si nechtěla pořídit psa i teď.Ale i kdyby jsem měla tolik peněz tak by jsem ještě o dětech vážně neuvažoval. Kdyby jsem mě peníze, tak by jse chtěla uděla spoustu jiných věcí než se jenom starat. Sice to zní trochu sobecky, ale já by jsem řekla že za to co jsem si prožila, by jsem mohla být trochu sobec ne?

Tak tohle by bylo asi všechno. Doufám, že se vám tenhle článek líbil a tenhl týden se snad dokopu k tomu by jsem vydala aspoň ještě jeden. Tak good luck.
Tee

Avengers Age of Ultron

21. září 2015 v 19:07 | Tee |  Recenze
Tak jsem zase tady a po dlouhé době tady pro vás mám nějakou tu recenzi, protože jsem se konečně dokopala k tomu aby jsem se na tehle film koukla. :D
Tak samozřejmě obsazení bylo skoro stejné jako v jedničce akorát se přidalo pár postav. Jako třeba Čarodějka a Rychlík. No byla jsem z nich celkem překvapená, ale co se dá dělat. Jako vždycky jsem se těšila na základní sestavu. Ale tak když už někoo přidali tak mi to nějak nevadilo. Sice se mi vzhledově nelíbili, ale tak to je snad jedno. A jsem ráda, že všechno zůstalo tak nějak při starém, ale co mě nejvíce štvalo tak to byl asi jiný dabing, ale to nějak neovliním. Ale když jste neustále zvykí na nějaký hlas tak je to potom celkem dost nezvyk. Ale jinak jsem byla celkem dost spokojená.

Hereck výkony byli hodně dobré! Bylajsem nad míru spokojená. Vždycky jsem věřila tomu, že do toho herci dávají všechno a tenhle film to jenom potvrdil. Samozřejmě tam nemohli chybět hlášky Tonyho Starka a podobně. Což ke každému filmu kolem Marvela celkem dost patří, ale zase neříkám že kdybyto tam nebyo, tak by jsem se na to nepodívala. No samozřejmě nemohu moc soudit herecké výkony Čarodějky a Rychlíka, protože jsem v jiném flmu neviděla, ale na to že jsem je viděla poprvé ta to bylo hodně dobré. A samozřejmě Nat byla taky výborná, vlatně všichni byli výborní. Nemohla by jsem jim dát míň jak deset bodů z deseti.

Příběh filmu. No v některých pasážích jsem byla celkem dost zmatená. Na začátku byla zase Hydra. Potom se tam objevilo Likiho žezlo. No tak to jsem se celkem ztratila, ale potom jsem už začala nějakchápat. Ale jak chtěli využít sílu Lokiho žezla byl cekem dost dobrý nápad, ale měli snad počítat s tím, že by se něco mohlo zvrtnout. Ale tak když nad něčím přemýšlíte tak nikdy mo nekoukáte na to, že by se něco mohlo pokazit. No potom jem jenom čekala až se Rychlík a Čarodějka přidá k dobru a z jakého důvodu to bude. Ale aspoň, že se přidali. Potom jsem se celkem dost divila, že Nat dokázala uklidnit Hulka. Bylo mi ale celkem dost líto, že se potom nedali dohromady. A byla jsem celkem převapená že Hawkey má rodinu. Ale tak byla jsem celkem dost ráda. Samozřejmě že všechno dopadlo dobře, ale celkem dost mi potom bylo líto že někdo zemřel. Ale to by jsem vám toho pozradila dost. No a c je ještě horší, zase to skončilo otevřeně. Tak to je moc. :D

Tak to by bylo odemně asi všechno. Tenhle film by jsem vám hodně doporučovala! :) Je prostě dobrý. A jestli jste ho ještě neviděli a jste příznivci Marvel tak by jste se na něj měli kouknout. Tak možná bude další díl, uvidíme co si na nás Marvel ještě vymyslí. Tak good luck.
Tee

Moje hvězdy

16. září 2015 v 17:17 | Tee |  Moje Top
Tak asi kždý má svoje hvězdy za které by mohl sledovat každý den a celou noc. Já mám dvě takové a i když se vám nebudou líbit tak snad vám to vadit nebude.
Star★★
Jelikož mám jenomd dě tak by jsem začala tou starší. Snad vám to nebude vadit. Tak první je rozhodně Katy Perry. Nevím, ale nějak mě ta osoba očarovala. Když jem viděla její první videoklip měla jsem otevřenou pusu. A její písničku co jsem slšela tak jsem si zpívala neustále. A potom jsem slyšela další a další. Já jsem jí začala tak obdivovat, že to nebylo možný. Její styl, její hlas a její vlasy. Připadala mi tak úžasná, že jsem se jí chtěla podobat. Sice nevím kde by jsem sehnala všechny ty barvy, ale ta černá a blonďatá ji fakt sluší. :D
Katy Perry
Celkem mě mrzí, že jsem nebyla na jejím koncerě v Praze. Celkem dost by jsm jí chtěla vidět. Takže doufám že sedo Prahy vrátí a budu jí moct vidět na živo. Chci tím jejo řiíct, že kdo má rád Katy Perry tak by si celkem dost dobře rozuměl. Mám skoro všechny její písničky a mám jí dokonce na tapetě, ale na holky nejsem. Já jenom aby jste si to špatně nevyložili. :D

Je celkem dost zvláštní že vždycky když vydá videoklip k nějaké písničce tak je to hned hit. Taky by jsem chtěla mít takovou kariéru. Ještě řeknetě, že nějakou ísničku od Katy si někdy nezpíváte ještě do teď. :D Já si zpívám hodně jejich písniček. Já jenom doufám, že bude zpívat ješě hodně dlouho jinak by jsem nevěděla comám poslouchat. :D Od ní mám asi nejraději Firework. Ona mi prostě do života dala celkem dost i když se neznáme tak je oh hodně. Ráda by jsem jí za to poděkovala, ale nevím jak. :D Tak snad mě chápete. Takže asi tak.
Tak snad můžeme pokračovat druhá nemůže být někdo jiný než Demi Lovato. Tak tu jsem objevila díky Camp Rocku. Tam byla celkem dost tichá a podobně, ale jak měla poslední vystoupení s písničkou This is me. Tak jsem se do ní celkem dost zamilovala. Ale samozřejmě obrazně. Pamatovala jsem si jí jako Disney Girl. Byla taková pěkná, milá a já nevím co všechno. Ráda jsem se na ní koukala. Ale potom najednou zmizela.

Celkem jsem byla převapená. A potom jsem byla u babičky a tam se všechno vysvětlilo. Protože jsem zjistila, že je v léčebně, kvůli tomu aby začala jíst. Nikdy jsem si nemyslela že je tlustá, ale znáte fámy. Někdo o vás něco napíše a je jenom na vás jak si to přeberete. Bylo mi j celkem dost líto a doufala jsem že se brzo vrátí ke své kariéře. Sledovala jsem všechny možné zdrojejak je na tom. A najedno přišel zvrat.
Demi
Vydala písničku Skyscraper a věděla jsem že má hodně nové síly a bude pokračovat. Tahle písnička byl zatím nejlepší co vydala patří mezi mé oblíbené, ale není moje nejoblíbenější. To je totiž Really Don´t care. Ale snad chápete proč. Ale jsem celkem dost ráda, že se vrátila a už si nedělaahlavu s tím jak vypadá a jeí texty najednou měli takovou hlobku, že to nebylo možný. Musela jsem zase čekat až něco vydá. A teď by sem jí ani nepoznala. Poslední videoklip co jsem od ní viděla je ak odvázaný, že už to snad ani není ta stará Demi. Ale je to jenom dobře. Sty Strong. To je citát co mi dává do života sílu. Děkuji Demi. Tak good luck.
Tee

Maska

15. září 2015 v 19:23 | Tee |  Sebevědomí
Tak jsem zase tady a konečně jsem hodně spala, takzže ne tohle mám celkem dost náladu. :D Ale to je jedno. Anonymita? Co to vlastně je? Nebojte nebudu si hrát na wikipedii.
best friends
Takže měla jsem jistou anonymitu tady na blogu. Nevěděli jste jak se jmenuju ani jak přesně vypadám, ale pak jsem se rozhodla, že se vám teda ukážu prostřednictvím videa. A nevím jestli se vám zamlouvám a nebo jestli jsem vám symptická. Možná to na tam bylo trochu lepší, když jste věděli jenom přibližně věděli jak by jsem mohla vypadat a zapojili jste svojí fantazii. Ale takhle víte skoro všechno, ale něco vám stejně neřeknu. :D To je hold život. Tak jenom doufám, že jste semnou aspoň trochu spokojení.

Ale co je ještě horší když se za někoho vydáváte. Neříkám, že je to váš případ ale už se mi to stalo. Jak by jsme to asi mohli pojmenovat. Asi FAKE co? Asi se vám to taky stalo, že si vás najednou přidal na facebooku a psali jste si a potom jste se měli setkat a nic z toho nebylo? A potom jste zjistili, že ten dotyčný si přidal všechny co máte v přátelích a chtěl jít s nimi taky ven. To by jsem totálně zakázala, ale nevím jak no. A ještě lepší když nějaká bláznivá fanynka třeba Justina Biebra dá na FB fotku jak si s ním píše česky. To by jsem se vždycky mohla porthat smíchy. Jasně překladače existují, ale je to celkem dost málo pravděpodobné.

Jednou jsem se dokonce setkala s tím, že jedna moje známa lhala skoro o všem co mi řekla. Asi chtěla ve své "anonymitě" nebo nebám jak by jsem si to měla vysvětlit. Ale aby mi někdo nalhával, že mu je osmnáct a přitom mu nebylo ani patnáct, že čeká dítě a potom že její táta jí dal do ochrany svědků, tak to bylo celkem moc. A samozřejmě se potom ke všemu přiznala. No tak nevím proč mi lhala když stejně se potom přiznala.

Samozřejmě že si chceme trochu soukromí ubránit, ale stejně na nějakou část se vždycky přijde. A celkem stupidní je o sobě lhát. Časem vám to přijde celkem dost na hlavu a budete se stejně chtít přiznat. Nevím no. Já jsem z tý "anonymity" už asi vyrostla, ale nějakou svojí stránku si nechávám ještě pro sebe, protože nemusí o mě všechno vědět jakýkoliv člověk na této planětě. Soukromí je celkem dost důležité a nějakou čast je lepší si vzít sebou do hrobu.

Tak snad se vám tento článek líbil. Hold jsem to pojala zase jinak no. Tak snad jste to nějak pochopili. Snad ještě týden vydám, ale nic neslibuju. :D Tak good luck.
Tee

Život je nejkrutější hra

12. září 2015 v 4:24 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jsem tady zase a plné síle. No nevím sice tenhle článek píšu celkem dost pozdě v noci, ale tak co jsem měla dělat když jsem se probudila uprostřed noci a nějak mi nejde spát.

♣
Bylo pár momentů když jsem si myslela, že život není fér. Tak třeba když jsem byl ve škole a každej mě odsuzoval za to jak se oblíkám a jaké mám vlasy. Když kolem mě bylii všichni strašně zamilovaný a já jsem kluka neměla a potom když od nás odešla máma, a někdy jsem měla pocit že se mají všichni lp než já. Ale proč jsem ho měla na to jem přišla až za pár let, protože když jem si o myslela byla jsem celkem dost mladá na to aby jsem to všechno pochopila.

Tak samozřejmě začnem prvním bodem, ale nějak to nebudu rozepisovat, protože jsem tohle psala celkem často. Nepochopila jsem to, protože mě vždycky učili aby jsem byla svá a měla svůj styl a názor, ale najednou jsem byla ta špatná když jsem tohle všechno měla. Ale jakto? Proč jsem najednou vyčnívala z toho stáda když to všechno bylo všechno oka? Asi to bylo tím, že jsem až moc vyčívala, ale co jsem s tím měla dělat? Nikdy jsem se moc nepřipůsobvala a teďka jsem s tím měla začít? Ani náhodou, ale přišlo mi to celkem dost nefér, protože každý jsme trochu jiný a najednou jenom já a jedna moje kamarádka jsme za to byli odsuzovány. Komu by to přišlo fér, ale dostala jsem se z toho když jsem přestoupila na střední ne že by jsem si vytvořila novou identitu, ale měla jsem celkem dost sebevědomí na to aby jsem ukázala, že si na mě nikdo troufnout jen tak nemůže takže pro mě to bylo o hodně lepší.

Samořejmě jsem si několikrát myslela, že jsem zamilovaná ale tepreve před třemi lety by se tomu dalo říct true love. Ale samozřejmě jsem před tím měla nějaké vztahy. No ale první nějaký jsem měla asi ve čtrnácti nebo v patnácti letech. A nejvíc komické bylo proč se semnou ten kluk rozešel, ale to by jsem napsala kdyžtak někdy jindy. Ale vždycky jsem kolem sebe koukala a vypadalo to, že já si tu svojí osudovou nikdy nenajdu, musela jsem nějakou dobu čekat no. Ale řeknu vám že to stálo za to. Když se tak bavím o lásce prošla jsem si celkem srabem, ale teď jako kdyby jsem se vznášela na obáčku a skaždým východem slunce si připadám jako anděl. Samozřejmě každý si na tu svojí osudovou musí počkat, ale určitě se najde.

Potom je tady bot který je celkem vážný. Ano napsala jsem když NÁS opustila máma. Neopustila jenom mě, ale i mého tátu. Někdy jsem si připadala celkem dost hrozně, že nemám mámu s kterou by jsem mohla probírat holčičí věci. No ty věci co se stydýte říct chlapovi, ale nějak jsem si na to zvykla. Sice to nějakou dobu trvalo ale naučila jsem se to. Samozřejmě mám neustále nějaké tajemství, ale to jsem neřekla nikomu. Takže... :D Ale na jednu stranu jsem ráda, že mě taky nevychovala máma, protože nesem klasická holka a mám trochu jiné zájm než ostatní, ale tak co. Jestli si na mě nezvyknete teď tak už nikdy, protože se doopravdy nehodlám měnit.

Někdy jsem si dokonce připadala, že se kolem mě mají všichni líp. Ale před pár lety jsem si uvědomila, že jsem si musela na to svoje štěstí počkat. Vlastně teď mi nic nechybí. Mám partnera se kterým jsem spokojená. Nemusím se tolik starat o to co si o mě kdo myslí. Máma mi sice někdy chybí, ale vždycky je tady pro mě táta. Takže je by jsem nemohla říct, že život není fér. Já jse se svým životem hodně spokojná! A vy by jste měli taky. Sice vám někdy postaví před ns takovou událot, která vás srazí na kolena, ale je jenom na vás jestl se postavíte a budete čelit další výzvě a nebo se na to vyserete a budete si jenom stěžovat. Vždycky přijde nějaká chvíle co bude na hovno, ale pak přijde chvíle kdy budete doopravdy šťastný. Život je sice zmetek, ale tak to prostě je. ;) Život je jenom hra tak se jí načte hrát.

Tak a teď můžu jít v klidu spát.. :D Snad ještě na pár hodin zaberu. Tak good luck and good night.
Tee

Milosrdné lži

6. září 2015 v 18:09 | Tee |  Vztahy
Tak vás vítám po dlouhé době. Doufám že jste si zvykli na to, že zase musíte chodit do školy. Já jsem do práce chodila celé vaše prázdniny, ale to sem nepatří. Jsem tady snad od toho aby jsem psala.

🌚
Určitě se vám někdy stalo, že jste neřekli celou pravdu, ale řekli jste jenom část aby jste někomu neublížili. Samozřejmě že jsem to taky někdy udělala, ale jenom jsem myslela na to aby se ten drihý nenaštval nebo něco. Ale když se na to přišlo. Brali to jako lež, ale já jsem snad nikomu nelhala. To mě celkem iritovalo. Ani nemysleli na to, že jsem je třeba nějak chtěla bránit a myslela jsem na jejich city. To jsem nikdy nepochopila. Vy by jste to chápali? Je samozřejmě hodně polopravd co jsem někdy řekla, ale nikdy to nebylo aby jsem z toho měla nějaký prospěch, ale spíš jsem nikomu nechtěla ublížit. Protože jsem věděla že by třeba celou pravdu nesnesli.

Ale je samozřejmě tolik věcí co by jsem raději nevěděla. Ale stejně jsem se je dozvěděla. Samozřejmě to začalo hnedka co jsem se nějak začala bavit s holkama, ale to ještě neexistoval facebook. Tedy alespoň tady. Třeba když jsem se dozvěděla, že mě někdo za zády pomlouvá byla jsem z toho celkem rozhozená, ale taky kdyby jsem to nevěděla tak by jsem byla za blbku. Takže na jednu stranu je to dobré. Je to vlastně všechno to co jsem se dozvěděla a raději by jsem to nevěděla. Ale kdyby jsem to zase nevěděla nemohla by jsem proti nějak bojovat.

Je nejhorší když se dozvím něco o někom blízkém. A já tomu jako naivní kravička věřím, že se to stalo, ale přitom se nic nestalo. Potom by jsem nejraději rozbila pár oken. :D Ale to se někdy stává. Proto jsem přestala být tak důvěřová. Ale samozřejmě si nějaké tajemství vezmu sebou do hrobu. Ve vašem životě se pravděpodobně neobjeví člověk co by o vás věděl úplně, ale úplně všechno, Musíme se nějak bránit. Proto je lepší něco přeci něco nevěd, než aby jsme věděli všechno a potom by se změnil pohled na někoho koho jsme třeba měli rádi nebo dokonce milovali.

Samozřejmě kdyby mě moj drahá polovička podvedla. Raději by jsem to věděla a mohlo by se s tím něco dělat než aby se mi nějaká děvka za zády smála, že něco zničila, ale já by jsem o tom nevěděla. Já by jsem raději nevěděla... Tak teď mě zrovna nenapadá, protože co vím toho si celkem vážím a doufám, že s tím nikdy nebudu muset nakládat proti někomu. Ne nejsem mrcha, ale kdyby někdo něco řekl na mě, tak snad nebudu nečině sedět a nějak to oplatím ne? :D
Musíme se smířit s tím že víme co víme. Ale kdyby jsme to nevěděli tak by jsme byli před ostatními za pitomce. Takže si toho važte.

Tak snad se vám tento článek líbil. Snad se budu věnovat blogu trochu víc, ale snad mě znáte :D. Snad jste všichni udělali reparát a nedali vám nějaký hrozný rozvrh. Tak good luck.
Tee