Srpen 2015

Měla jsem ráda a milovala

27. srpna 2015 v 18:13 | Tee |  Vztahy
Tak po dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek. Sice to není na vážné téma, ale vztahy jsou celkem hodně vážná věc. I když pro někoho vůbec.
Love
Kdyby jsem měla uvést rozdíl mezi milovat a mít rád. Tak je to celkem jednoduché. Máte rádi svoje kamarády a rodinu a partnera milujete, ale stane se někdy že nejdřív máte rádi a potom milujete. Což je celkem na nic situace. Ale taky jsem zažila, že jsem měla kamaráda a nejdřív jsem ho měla ráda a potom jsem k němu začala cítit asi lásku. Neví jak by jsem to popsala. Ale tak to je snad jedno. Byla jsem ještě ve věku kdy jsem to nějak moc nerozlišovala. Ale teď už jsem skoro dospělá a hned by jsem poznala rozdíl jestli někoho miluju nebo jestli mám někoho ráda. Mám ráda hodně lidí, ale jenom jeden si zaslouží mojí opravdovou lásku a tak by to mělo být pořád.

Nemůžu říct, že nemiluju členy svoji rodiny ale to je zase jiný druh lásky. Ale je celkem zavádějící, že svého partnera miluju, ale mám ho i ráda jako kdyby to byl můj nejlepší kamarád. Což mi přijde jako ideální paramentry na vztah. I když někomu to může přijít celkem banální, ale mě to přijde jako ideál. Ale nikdy by jsem si kvůli lásce nevymýšlela nesmysli. Mám hodně kamarádek co by pro lásku udělali cokoliv.

Jedna moje kamarádka dokonce si vymýšlela že je těhotná aby jí její přítel neopustil, ale to je tak debilní lež na kterou se přijde během pár měsíců. I kdyby řekla že šla na potrat tak by to nebylo nějak moc věrohodné. Ale tam nebyl ten vztah na takové úrovni co mám já. Podle mě je nejlepší být upřímný, aby jste se moc nehádali hlavně ne kvůli píčovinám. Protože si to stejně potom budete vyčítat. A hlavně když přijde třeba ten moment když se pohádáte, tak hlavně se nejděte hned opít a neudělejte nějakou hloupost, které by jste litovali.

Je hodně paramentů na to aby jsme rozlišili rozdíl mezi tím kde máte někoho rádi nebo ho milujete, ale když máte někoho rádi a ještě k tomu ho milujete. Máte potom úplně jiný vztah. Tedy alespoň podle mě. Já svého partnera neberu jenom jako někoho o koho by jsem měla pečovat a každý den mu musela vařit a všechno brát jako samozřejmost, ale beru ho jako kamaráda kterému mohu říct úplně všechno a je jedno jestli semnou bude souhlasit a nebo nebude. Je to potom jenom na mě jak já z věcí naložím.

Tak snad se vám tento článek líbil a budete se těšit na další. A doufám že všichni co jste dělali reparát tak jste ho udělali a užijte si poslední dny prázdnin. Tak good luck and nice summer.
Tee

Tři seriály Které doprovázeli mojí pubertu

19. srpna 2015 v 18:30 | Tee |  About Tee
Tak dneska jsem se rozhodla napsat takový odlehčený článek. Bude to zase kousek ze mě. Snad se vám to bude líbit, ale musíte myslet stále na to, že ještě teďka jsem puberťák doufám že to ve dvaceti skončí..:D
😍❤️
1. Pravá krev (True blood)
True Blood
Tak ani nevím kdy jsem tento seriál začala sledovat, ale byl to první seriál u kterého jsem viděla všechny řady. Ale jak to už tak někdy je tak poslední řady jsou už celkem přeplávané. Samozřejmě se to stalo i tady, ale stejně jsem chtěla vědět jak to všechno dopadne. Už jsem dokoukala i osmou a zároveň posledné serii. Hodně lidí říká, že to skončí divně, ale mě to ani tak nepřijde. Nebudu vám to prozrazovat, protože jestli to sledujete nechtěla by jsem vám kazit překvapení. Ale je celkem zvláštní že jsem si nikdy neoblíbila Sukie. Ale vždycky moje top byla Pam. Nevím proč, ale líbila se mi a samozřejmě jsem neměla ráda hlavního upíra, ale jako vždycky to byl ten druhý. Prostě Eric. No nikdy jsem to na sobě nepochopila, že mám radši vedlejší postavy než hlavní. Ale kdyby jsem tento seriál měla nějak ohodnotit tak by jsem mu dala osm z deseti bodů. Takže by jsem ho mohla doporučit všem co má rád/a upíry, ale musíte se připravit na to, že ta nepůjde jenom o upíry, ale objeví se tam několik bytostí které by jste ani nečekali.

2. Vlčí mládě(Teen wolf)
Untitled
Tak tenhle sriál jsem začala sledovat ještě tenhle rok, ale jak už jsem psala neustále jsem v pubertě :D . Teď jsem viděla z poslední řady jenom dva díly, ale celkem mě to zaujalo. Když jsem se podívala na první díl hned jsem musela vidět další a potom zase další. Asi vznikla nějaká mánie kolem toho, ale já jsem to nesledovala jenom kvůli tomu, že by jsem nějak extra milovala vlkodlaky, chtěla jsem to jenom zkusit a nějak mě to pohltilo. Jak už jsem psala nikdy nemám moc v lásce hlavní postavy. Ne nikdy se mi nelíbil Scott, ale vždycky to byla Derek, ale koho si mám asi vybrat teď když v posledních dvou řadách nehraje? Samozřejmě to vyhrál Stiles. Takže.. :D No a z holek to pro mě vždycky byla Lydia. Ne nikdy jsem nemusela nikdy Aslison, protože se mi zdála jako pěkná mrcha a nejradši by jsem jí uškrtila, ale co nadělám byla to jenom role. Kdyby jsem tento seriál měla ohodnotit tak by jsem mu dala 9 z 10 protože vždycky si musím stánhout další díl aby jsem nebyla v tak horzném napětí a nedomýšlela si co by se tak mohlo stát příště. Takže jestli jste tenhle seriál ještě neviděli tak by jsem vám mohla vřele doporučit, ale jako u Pravé krve se tady všechno nebude točit jenom kolem vlkodlaků, ale najdete tady několik záhadných bytostí že budete chtít vědět o všem něco víc.

3. Americac Horror Story
AHS
Tenhle seriál jsem začala sledovat asi v prváku nebo v druháku. Nejsem si jistá, ale chodila jsem ještě do školy. :D Celkem se mi líbilo, že se v každé řadě děje něco jiného, ale co jsem tak pochopila. Tak vždycky jedna řada se celkem dá, že se jenom bojíte a potom přijde celkem nechutná, ale když se na to budete koukat několikrát jako já tak vám to potom nebude vadit. Jako správný fanoušek jsem viděla všechny 4 řady a samozřejmě se nemohu dočkat na pátou. Takže sleduji novinky a co všechno se děje kolem natáčení, ale stejně by jsem byla ráda kdyby ta serie už vyšla ale to asi každý co? :D Tady by jsem si mohla ledatak vybrat z každé serie někoho. Když by to byla první tak by to byl rozhodně Tate a potom Violet, tenhle pár miluje skoro každý ne? :D Z druhé serie by to byla sestra Marry Junice(nevím jak se to píše, ale snad víto o kom je řeč) a z mužského obsazení by to byl Kit Walker nikdo jiný se mi v tom blázinci doopravdy nelíbil. Z třetí řady by to byla Misty Day nevím ale tahle herečka mě prostě okouzlila..:D. A jako zástupce mužského pohlavý jsem si vybrala nečekaně sekerníka, ale nemohla jsem najít jak se ta postava jmenovala..:/ A prozatím poslední serie jsem si vybrala Maličkou, nevím ale nějak mě okouzlila. A nakonec jsem si vybrala Dandyho. Já vím byl zlí, ale to mě bylo nějak jedno.. :D Kdyby jsem tento seriál měla nějak hodnotit tak by to bylo 10 z 10, protože se mi líbí jak v každ serii jde o něco jiného. Takže jestli jste neviděli ještě ani jednu serii tak upalujte! :D

Tak snad se vám tento článek líbil já doufám, že jsem vám nějak pomohla v případném výběru seriálů. Tak good luck and nice summer.
Tee

STOP!

17. srpna 2015 v 16:30 | Tee |  Svět kolem nás
Už jsem si přečetla celkem dost článků a imigrantech. Nechtěla jsem se k tomu nějak vyjadřovat, ale když jse včera viděla jedno video tak mi to nedalo moc spát. I když s názorem nebudete souhlasit je mi to celkem jedno!
#greenday #figata #stop #rock #punk #music
Nebudu vám uvádět co jsem všechno v tom videu slyšela, protože vám dám dokaz na konci článku. Ale je to celkem překvapivé že je tady nechci? Hodně lidí říká že oni potřebují pomoct? Ale naše země není ani schopná pomoct lidem co to potřebují a chtějí sem tahat ještě někoho cizího? Jak můžeme vědět co oni udělají? Co když nám budou nutit svoje náboženství a jestli ho nepřijeme tak se něco stane? Já by jsem rzohodně islám vyznávat nechtěla. Náboženství jako takové mi moc nevadí, ale vemte si že by se dalo říct, že jsou dva druhy islámu. Jedna skupiny vyznává svého boha a dodžuje různá pravidla a ta druhá se jenom odpaluje kvůli své hlouposti.

Musíme také myslet na to, že ne jenom islámisti se chtějí dostat pryč. A chtěli by jste tady snad podobné gangy jako jsou v africe? Já by jsem je tady rozhodně nechtěla, protože by jsem se potom začala bát jít sama ven. A vy se divíte že by jsem si chtěla pořídit zbraň? Tak to je celkem stupidní. Nebo že by jsem si vycvičila pitbula na povel? Nikdy nevíte co ti lidi můžou udělat. Jasně že by mi mohl něco provést čech, ale teď se rozhodně cítím víc v bezpečí než kdyby tady byli gangy z Afriky.

Kdyby jsem měla hodně peněz a slyšela by jsem souvisloust imigranti a Česko tak by jsem se odstěhovala někam hodně daleko. Kde by byla malá pravděpodobnost na to, že by se tam nějak dostali. A vy by jste tady chtěli lidi co přepadávají kamiony jenom aby se sem dostali? Co by se potom mohlo stát vám kdyby jste někam jeli a jen jim zastavili? Co kdyby jste sebou měli rodinu? Co myslíte že by se vám tak stalo. V téhle době je to celkem zamtené. Nejříve válka na Ukrajině a najednou se sem chtějí nasrat imigranti a ještě k tomu z několika zemí.

Pamatuju si když jsem byla v Praze, že jsme se tam o té situaci tak trochu bavili. Moje známá má barák a je celkem velký, ale co když se to stane skutečností, že k vám přijede jedno auto a začnou nám je přidělovat aby jsme se o ně starali? Vám nestačí že většinu dávák pobírají romové a my musíme makat až se nám kouří z hlavy? Takhle by to dopadlo i s tím kdyby tady byli další lidi co tady nemají co dělat! Kurva tak se nad tím trochu zamyslete. Vy budete říkat, že je tady chcete, ale pak by jste mohli přijít i o práci! A pak si na ně najednou začnete stěžovat! Já by jsem o práci ani o svůj domoc ani o svojí rodinu jen tak přijít nechtěla!

Je zvláštní že sem o tomhle tématu neslyšela celke dlouho, ale objevila jsem hodně videí na tohle téma od jednoho politika. Je celkem málo politiků co je tady nechce. Jich se to týkat ani moc nebude. Oni mají prachů jako sraček. Jim nezáleží na lidech jako jsme my! Měli by jste to pochopit. V několika zprávách na které jsem se koukala se řeší jenom hovna, ale vážný problém se radší zamete pod koberec aby z toho potom nebylo velké halo! Zamyslete se nad tím. Oni sice potřebují pomoct, ale až nebudete mít kde spát, nebudte mít práci myslíte si že oni vám pomůžou?

Zde máte video co jsem viděla já. Je jich celkem hodně, ale já s panem Okamurou souhlasím. Je jenom na vás jak se rozhodnete a jestli jste na stejné vlně, tak video sdílejte aby jsme se tomu vyhli. Tak good luck and nice summer.
Tee

Bad?

15. srpna 2015 v 19:21 | Tee |  Svět kolem nás
Tak pro tohle téma jsem dokonce hlasovala, ale vůbec jsem netušila jak by jsem to měla pojmout. Ale dneska jsem na to přišla. Tak snad vše bude v pořádku.
(29) miley cyrus | Tumblr
Uvedu tady torchu příklad. Všichni známe Miley Cyrus asi jako hvězdu Disney seriálu Hannah Montana. Všichni jse věděli jak je strašně hodná, milá a podobné věci. Jak se převlíkala za popovou hvězdu a přitom cjtěla mít normální život. Jo já si na to taky pamatuju. Ale jak skončil seriál tak se Miley nachvilku vypařila. Slyšela jsem od ní jenom pár písniček. Zahrála si ve filmu Poslední píseň a potom ještě v LOL. Ale potom najednou přišla velká změna. S Miley už nebyla ta roztomilá hnědovláska jak jsme jí všichni znali. Stala se z ní ostříhana blondýnka a její klipy byli celkem dost odvážné a skoro nikdo s její změnou nesouhlasil, ale když si to tak vezmete. Všechny herečky co byli pod Disney vždycky udělali nějaký skandál. Koukněte se třeba teď na Demi Lovato. Její klipy taky jsou odvažne oproti tomu co jsme viděli v minulosti.

Jak to ale patří k tématu týdne? Lidi se mění málo a musí za tím něco být aby jsme se nějak změnili. Ale všichni jenom hejtujeme Miley za to co udělala. Ale co když jí nějaký vnitřmí hlas řekl, že nechce působit jako Disney hvězdička a chce se odprostit od této image? Já by jsem to celkem pochopila, ale když najednou lusknete prsty a je k nepoznání, je to spíš šok než skandál. Na něco jsem zvyklí a pak se na nám to ukáže v jiném světle.

Mě by taky zajímalo jak by lidi reagovali na to kdyby jsem se najednou změnila. Třeba i obarvila vlasy a nechala se tetovat. Asi by jsem taky hned mysleli že jsem poslechla něco ve mě co je zlé. Ale vůbec by to tak nebylo. Chtěla by jsem jenom změnu, ale změna někdy prospěje. Když bude po dlouhém boji s něčím co jste ani netušili. Něco to ve vás zanechá a budete se s tím muset vypořádat po svém, ale jak to je jenom na vás.

Nevím kdyby jsem poslechla svého "vnitřního démona" co by jsem dělala. Jestli by jsem byla pořád blondýnka, jestli by jsem měla ten stejný styl jako mám teď, ale jedno vím. Lidem kolem mě to může bejt u prdele! Každý člověk si něčím projde. A´t se to stane za pár týdnu a nebo za pár let. V ten okamžik se ve vás něco hne, ale nebudete to asi moc vrátit. V tu chvilku možná budete uvažovat o nějaké změně. Je to jenom na vás jak se svým životem naložíte, ale podle mě žádný vnitřní démon není. Jenom se nám něco pokouší říct aby jsme byli trochu jiný. Když totiž budete až moc hodní lidi toho začnou využívat. Když budete až moc zlý tak budete za zmrdy. Zkuste zlatou střední cestu ;).

Tak snad se vám tento článek líbil. Příští týden plánuju vydat další video snad i to se vám bude líbit. Mě nezbývá mic jiného se svámi rozloučit. Tak good luck and nice summer.
Tee

Dad tag

12. srpna 2015 v 16:12 | Tee |  About Tee

Nesmysly?

5. srpna 2015 v 19:08 | Tee |  Svět kolem nás
Tak to mě celkem dostalo. Já by jsem fakt nevěřila, že někdo nazve emoce nesmyly. Já by jsem za to i vraždila! Tohle snad nemyslíte vážně.
tw | via Tumblr
Tak když se řeknou emoce. Hnedka se mi vybaví několik vzpomínek. Když jsem měla radost když jsem se naučila jezdit na kole. Když jsem poprvé viděla svého kluka a cítila jsem lásku. Když jsem měla poprvé zlomené srdce a nechtěla jsem už nikdy kluka. Když jsem byla naštvaná když se mi něco nepovedlo. Když jsem nedávno byla nervózní když jsem házela dva dopisy do schránky a doufám že mi přijde odpověď. Tak tohle je jenom pár vzpomínek. A nikdy by jsem je neprožila tak naplno kdyby nebylo emocí. Proč si někdo myslí, že je to hloupost. Nevím nikdy by jsem se jich nevzdala. I když nejsem ráda smutná, ale to patří snad k životu.

Nedávno jsem brečela, ale to bylo celkem oprávněná situace. Byla jsem v nemocnici, doktorka mi řekla že buď jsem těhotná a nebo mám krevní sraženinu. Těhotná jsem nebyla a teď jsem doufala, že nic na CT nenajdou. Ale v tu chvíli jako kdyby se na mě všechno svalilo a nevěděla jsem co mám dělat. Musel dokonce přijít můj kluk aby mě uklidnil, protože ty proudy slz nešli zastavit, ale nakonec se nic nenašlo. Dál by jsem to nerozebírala. Ale je snad jasné že jsem měla strach.

Celkem by mi přišlo na hovno kdyby jsem nic necítila. I když jsem psala dopis tak jsem necítila skoro ruku a bylo to něco strašného. Sice to není emoce, ale k tomu patří taky bezmoc a to snad už emoce je. Ale to bylo jenom z těch kapaček a celkem se to už zpravilo. Chtěla jsem tím jenom říct, že kdyby nebyli emoce nic by jsem si neužila. Ani ten koncert Lipa na kterém jsem byla, protože jsem nikdy nebyla rak šťastná. Samozřejmě že ano, ale byl to nezapomenutelný zážitek, ale to má samozřejmě každý jinak.

Měli by jste se nad tím celkem zamyslet, protože jestli si tohle budete myslet pořád, tak nic neprožijete tak naplno jak by jste mohli. I když budete smutní tak to snad nevadí. I když nejsem smutná a nechce se mi brečet celkem dlouhou dobu. Tak najednou i u romantické komedie se to na mě všechno navalí a pláču, ale já se za svoje emoce nestydím a vy by jste taky neměli. Je to jenom nějaká reakce na situaci. No a co? Tak si někdy zařvu, někdy si popbrečím a někdy se směju a nejde to zastavit, ale já si toho vážím že jsem schopná něco cítit.

Tak snad jste si z toho něco vzali. Ještě tenhle týden bude video a to s hostem. Tak snad se na něj budete těšit a článek jeden určitě taky bude. Tak good luck and nice summer.
Tee

Jeden den v nemocnici

1. srpna 2015 v 17:14 | Tee |  About Tee
Nejdřív jsem váhala jestli by jsem vám o tom vůbec měla říct, ale tak proč ne. Snad vám to nebude vadit. Ale bude to psané z mého pohledu, ale nechci aby to vyznělo sobecky takhle jsem to ale viděla já.
love
Pamatuju si jenom co se dělo před tím a potom. Šli jsme s přítelem nakoupit do Billi. Potřebovala jsem mouku na buchtu. A koupili jsme ještě nějaké pití a kravinky. Když jsme šli ke kase. Udělalo se mi nějak špatně. A najednou jsem před sebou viděla jenom černo. Pamatuju si jenom že na mě jenom přítel mluvil. Ale nebyla jsem schopná otevřít oči. Potom se to nějak podařilo. Ležela jsem v jeho náručí. Potom zavolali záchranku. Mezitím jsem ležela v prostoru kde se nákup dává do tašky. Když přijela záchranka tak se mě ptali jestli nejsem náhodou těhotná nebo něco. Ale všechno bylo negativní, pokud tedy já vím.

Postupně jsme se dostali do sanitky. V sanitce mi měřili tlak, který mi strašně moc asi klesnul. Byla jsem celkem dost viděšená. V nemocnici jsme byli zachvilku, ale neustále jsem se bála jestli si mě tam náhodou nenechají. Ten den jsem měla naplánovaný úplně jinak. Ale osud to chtěl asi jinak. Do nemocnice jsem přijela pár minut po třetí hodině. Když jsem chtěla vstát z lehátka hodně se mi zamotala hlava. Bála jsem se aby to semnou neseklo znovu.

Když jsem tam ležela udělali mi ekg. Tam nic nenašli. Potom mi dali kapačku. To nepichování jsem málem nepřežila. Byla jsem tak strašně unavená. Potom jsem čekala jestli si mě tam vůbec někdo všimne. Asi po hodině si mě všimla doktorka a ta mi řekla, že budu muset ještě vydžet, že tam mají vážnější případy atd. Tak jsem si řekla, že to je fakt super. Co nejdřív jsem chtěla jít domů. Ale mohla jsem bát ráda že jsem nedopadla hůř.

Ale co se dělo potom jsem si myslela, že se zhroutím. Brali mi krev z pěsti a na druhou ruku, jakoby na tu pěst mi dali další kapačku. Krevní testy dopadli no až na jednu hodnotu dobře. Akorát mi vyšlo že buť jsem v jiném stavu a nebo mám krevní sraženinu. Tak jsem musela jít ještě do tunelu. Tam to bylo asi nejhorší, protože mi dali nějakou tekutinu aby bylo všechno dobře vidět. Tem tlak co mi šel do ruky byl tak nesnesitelný, že jsem se málem rozbrečela.

Nakonec mi nic nenašli. Za to jsem strašně ráda, ale stejně se bojím že by se to mohlo stát znovu. Nikomu nepřeji aby se mu to stalo. Protože jsem akorát viděsila tolik lidí. Když jsem šla s přítelem z nemocnice tak jsem byla tak unavená, že jsem přišla domů a šla spát. Nebyla jsem tak dlouho vyčerpaná jako ve čtvrtek. Jsem ráda že jsem doma a nenechali si mě tam, protože to by jsem měla ještě větší strach.

Tal snad se mi to už nikdy nestane. Celkem se toho bojím. Snad mě chápete. Doufám že se vám to nikdy nestalo a ani nestane. Tak good luck and nice summer.
Tee