Červenec 2015

Strach

29. července 2015 v 17:02 | Tee |  Svět kolem nás
Tak tohle je celkem téma co mě zpátky přivedlo do dětství, ale samozřejmě nebudu psát jenom o sobě. Doufám že se vám bude líbit a všechno bude srozumitelné.
Untitled
Vždycky jsem se koukala na kreslené seriály. Někdo ty prcky strašil tím, že pod postelí něco je. Ale bylo celkem zvláštní, že já jsem pod postelé nic mít nemohla. Neměla jsem tam totiž žádný prostor. Byla otevírací a v ní byli různé věci. Už si moc nepamatuju co tam bylo, ale vždycky jsem se bála co kdyby ty strašidla byli uvnitř postele. Koukala jsem se tak kolem sebe když jsem nemohla usnout. Vždycky jenom nepatrný pohyb záclony mě celkem dost znepokojil. Co kdyby ty strašidla najednou chtěli vyjít ven. Zvedli by tu postel a mě by přimáčkli ke zdi. To byla jedna z myšlenek co mi vždycky vrtali hlavou.

Bylo celkem na nic že všechny kamarádky měli prostor pod postelí a mě by všichni měli jenom přimáčnout. Ale nikdy jsem neměla dost odvahy aby jsem se tam podívala. Chtěla jsem se několikrát zeptat táty co tam je. A jestli je nějaká pravděpodobnost na to, že by tam nějaké strašidla byla. Ale najednou jsem si uvědomila proč by tam nějaké byli.

Sice je to celkem na nic že nás takhle někdo straší. Co kdyby to mělo nějaké větší následky? Samozřejmě jsem to trochu už přehnala, ale stejně. Proč nás rodiče strašili něčím co vlastně ani neexistuje? Jaký to má smysl? To jsem nikdy nepochopila. Já kdyby jsem měla dítě tak by jsem ho nikdy nestrašila, ale v téhle době je to celkem těžké.

Všude kolem jsou horory a nebo seriály o upírech. A jak by jste tohle mohli díteti zakázat? Mohli by jste mu několikrát říct, že na to je celkem ještě dost malé. A to je jedna věta co jsem totálně nesnášela. Ale celkem mě překvapuje co teď ten strach může vyvolat. A přitom kdyby v těch filmech, seriálech nebo hrách nebyla ta hudba. Tak by jste se možná ani tak nelekli. To je tedy můj názor.

Ale strašidla pod postelí. Těch jsem se bála asi jenom když se zhaslo a nevěděla jsem co by se mohlo dít. Kdyby jsem otevřela tu postel. Ten pocit nevědomosti je celkem na hovno. Nikdy nevíte co vás může potkat a to je asi důvod, proč jsme se jako malý bali kouknout pod postel. Samozřejmě jak jsme rostli tak se ten strach přenesli na něco jiného. Já se třeba bojím výšek, protože si hnedka představím že by jsem mohla spadnout. Sice je to málo pravděpodobné, ale je tady ta možnost. Nebo když se koukáte na nějaký strašidelný film a nikdy jste ho neviděli. Taky se bojíte co by mohlo přijít. Já by jsem řekla že je to jenom strach z toho že nevíme než že by jsme se bali nějaké příšery.

Tak snad se vám tento článek líbil. Hned co jsem viděla tohle téma. Přenesla jsem se doopravdy do školky. Bylo celkem příjemné si zavzpomýnat. Tak good luck and nice summer.
Tee

Marry, Fuck, Kill Tag

27. července 2015 v 18:28 | Tee |  Vztahy
Po dlouhé době video. Tak snad se vám bude líbit. Tak good luck.
Tee

Není to dobrý nápad

25. července 2015 v 18:41 | Tee |  Svět kolem nás
Já vím že jsem sem hodně, hodně nepsala. Ale jak jsem vám říkala s tou wifi. Vím že jsem říkala že by jsem eventuálně mohla být aktivní přes tablet, ale tam si opravdu píše celkem dost špatně. Snad jste to pochopili a nebudete se na mě zlobit.
http://instagram.com/tearsofdaffodils | via Tumblr
Podle mě není nic špatného když s davem nejdete. Já sama jsem šla protiu davu, ale několikrát se mi to sice vymstilo, ale aspoň jsem na sebe hrdá že jsem nebyla jenom hloupá ovečka. Jak jsem vám říkala byla jsem několikrát šikanovaná. Ale to by jsem neměla zase uvádět. Mě to bylo celkem jedno jestli si na sebe vezmu černou, natuíruju si vlasy a vzala jsem si nedioprické brýle. Bylo to jenom na mě co si vezmu. Ale kdyby jsme všichni měli jít s davem. Byli by jsme všichni stejný a nebyli by jsme nijak vyjímečný. Kde by jsem asi teďka byla já?

Byla by jsem teďka někde s partou holek a rozplívali by jsme se nad novou řadou líčidel. Ale řeknu vám upřímně že jsem hodně ráda, že jsem si vybrala jinou cestu. Samozřejmě je to jenom na vás. Jestli budete prosazovat svoje názory a nebo jestli budete nosit co se vám zlíbí. Nebo si vyberete život podle nezáživný a nebudete ít vlastní názor.

Samozřejmě je dobře když se s někým shodujete. Máte podobné zájmy, protože kdyby jsme se zase všichni odlišovali, tak by jsme si neměli ani s kým povídat. Možná by jsme nenašli ani partnera. Ale podléhat davu jenom kvůli tomu aby jste někam zapadli, tak to mi přijde celkem dost smutné. Vždycky se v kolektivu najde někdo s kým si budete rozumět. Já jsem ráda že jsem našla někoho s kým jsem si rozuměla.

Vždy ale když měl někdo jiný názor tak jsem to dala silně najevo. I když na mě koukal jako na idiota, tak mě to bylo celkem dost jedno, protože nebudu přeci jenom hloupě sedět a souhlasit s něčím co se mi nelíbi. Proč jsou někteří lidé takový? To jsem nikdy nepochopila. Hodně lidí ze základní školy byli úplně stejní, ale když jsem se s nima bavila tak samozřejmě s něčím nesouhlasili. Ale nepochopila jsem proč to nedali znát. Asi se nechtěli s někým hádat.

Pro mě by bylo lepší když by všichni všechno říkali na rovinu, ale to by jsem od lidí asi chtěla moc. Je to jenomna vás jestli se nad tím trochu zamyslíte. Tak good luck.
Tee

Neplánované Video

10. července 2015 v 15:09 | Tee |  Svět kolem nás

Nikdy

9. července 2015 v 17:02 | Tee |  Svět kolem nás

Mé sny

9. července 2015 v 16:22 | Tee |  About Tee
Tak tento týden je velice zajímavé téma týdne. Já to chtěla pojmout tak aby jste mě víc poznali. Tak snad si ten článek užijete.
(23) Tumblr
1. Mé vysněné auto: To je celkem těžké, protože se rozhoduji mezi BMV X6 nebo Range Roverem, ale Chavrolet Camaro je jasná volba.

Salón del automóvil 2015

2. S jakým hercem by jsem se chtěla setkat: No tak to by byl buť Tatum nebo Robert Downey Jr.
Channing TatumUntitled

3. S jakou herečkou by jsem se chtěla setkat: Tak to je taky celkem jasné buť by to byla Mila Kunis nebo Hollan Roden
PelirrojaMila | via Tumblr

4. Jakou knížku by jsem chtěla přečíst: Tak v aktuální době to jsou Tři mušketýři
cat and books

5. S jakým zpěvákem by jsem se chtěla setkat: To je jednoduché ze zpěvákem ze skupiny The Script

6. Kam by jsem chtěla jet: Ne nechci do NY nebo do Londýna, ale do New Jersy a do New Orleans

7. Co by jsem chtěla dokázat: Asi by jsem chtěla vydat knížku
Untitled

Tak to by bylo asi všechno, protože nic víc mě nenapadá. Takže by vám to mohlo stačit. Tak mio klidně napište dolů do komentářů co máte za sny. Tak good luck and nice summer.
Tee

Téma: Zrůdy

7. července 2015 v 16:00 | Tee |  Svět kolem nás

Playtvak.cz

4. července 2015 v 21:11 | Tee |  Svět kolem nás
Na tuto internetovou stránku mě před několika možná i týdny upozornil můj táta. Vždycky věděl že mám ráda Lipa, ale to by jsem vám prozradila celkem dost, ale tuhle stránku by jsem vám strašně ráda představila.
Jak můžete vidět, je to celkem obyčejná stránka. Ale stačí jenom sjet trochu dolů a hned uvidíte, že by jste se měli na co koukat. Řekla bych, že každý by si našel svojí kategorii, ale nevím jestli by jsem to měla přirovnávat třeba k youtube. Tam totiž najdete i písničky a jiné věci, ale tady každý má svůj tzv. pořad. Já jsem se zaměřila zatím jenom na pořad co má Lipo. Určitě ho taky znáte, ale nevykládá tam něco o svýcj písničkách nebo podobně, ale vždycky je to na dané téma. Ale to by jste měli posoudit sami jestli se vám to bude líbit. Samozřějme mě k tomu sledování přivedla jistá náklonost k tomuto umělci, ale i kdyby jsem ho neznala tak by mě to asi hodně zaujalo. Kdyby jsem vám mohla doporučist nějakou čast, tak by to byla o fenoménu 50 odstínu šedi. Nejsem zrovna jejim velkým příznivcem, ale ani tuto serii nějak neuráží.

Samozřejmě zde naleznete i sekci o módě a jak být krásní. To by mohlo celkem dost zaujmout holky. Sice tyto podobné videa najdete i na youtube, ale i tohle . Nemusíte se koukat na youtube jestli vaše oblíbená youtuberka vydala další tutorial, ale tato sekce je zaměřena jenom na tyhle věci. Najdete zde jak si udělat perfektní obočí, ale i účes takže to rozhodně stojí na návštěvu.

Ale tato stránka se nechlubí jenom Lipem, ale dokonce i jinými celebritami nebo jak by jsem je mohla nazvat. Tady má svůj pořad dokonce Genser a Suchánek. Jedná se o myšlenku co kdyby něco nebylo. Celkem by mě zajímalo c by se stalo kdyby třeba nebyli hřebíky. Sice je to myšlenka na nic, ale i tohle by vás mohlo zajímat. Samozřejmě je to podáno zábavnou formou, takže zábavu je tady celkem dost dobře postaráno. Sice jsem ještě jejih pořad neviděla, ale samozřejmě se na to chytám.

Ale i ti co rádi vaří najdou něco pro sebe. Pořad se jmenuje Na talířku, takže by jste se mohli i něco přiučit jak se co dělá a podobné věci. Co jsem tak koukala je tady třeba recept na jahodouvou zmrzlinu a to se celkem na tyto teplé dny celkem dos hodí, ale i kdyby jste chtěli jíst zdravě o recepty je tady celkem dost dobře postaráno takže by si to měl vybrat úplně každý. Takže jestli máte rádi dobré jídlo a rádi vaříte měli by jste se kouknout do této sekce.

Ale dokonce zde mají pořad i slavná skupinka youtuberu. Snad budete znát Fame team. Takže kdo má rád Johnnyho, Teri nebo Gabču tak zde najde taky něco pro sebe. Pokud je máte rádi samostatně tak by jsem radši doporučila zůstat u youtube, ale jestli máte rádi tyto skupinku pohormadě tak by jste měli sledovat jestli něco nového nevydali.

Tak takhle by jsem vám chtěla představit tuto stránku. Já jsem ráda že jsem na ní narazali a chtěla jsem vám jí doporučit. Tak jděte na: playtvak.cz a užijte si tu zábavu. Tak good luck and nice summer.
Tee

Slovo co nemá význam

3. července 2015 v 22:21 | Tee |  Svět kolem nás
Tak viděla jsem že jsem zase hdně dlouho nepřispívala. Ale tak to se taky někdy stane, ale musíte to chápat. Je hodně teplo tak jsem chtěla strávit nějaký čas u vody.
-
Tohle slovo jsem celkem dost používala, ale nikdy jsem ho nedoržela. Například: Už nikdy nebudu pít druhý den to byl ten pravý opak. Už nikdy se nezamiluju a pár měsícu na to jsem zase byla, Chtěla jsem tí říct, že tohle slovo má celkem dost velkou váhu, ale nějak si toho neuvědomujeme. Naposledy jsem řekla nikdy asi před měsícem, ale konečně jsem to dodržela. Jednou jsem si dokonce řekla, že už nikdy nebudu taková jaká jsem byla. Ano mohla by jsem říct i s potvrzením že jsem jiným člověkem. Hodně lidí mi řeklo, že jsem se změnila. A já jsem ráda že jsem se změnila, protože se cítím líp.

Stejně se mi zdá že tohle slovo nemá moc velký význam. Většinou řekneme že nikdy nic neuděláme a potom za nějaký ten čas to stejně uděláme znovu. Kdyby jsem našli něco co by mělo menší váhu a řekli by jsem to tak by to bylo lepší. Ale to by jsem to nebrali moc vážně, aspoň lidi kolem poznají, že by jsem se chtěli nějak změnit, ale stejně tím akorát někoho zklameme. Teda mě se to několikrát stalo, ale to asi dělají všichni, protože jsem si neuvědomila jaké tohle slovo má váhu.

Asi by měl někdo vymyslet někdo jiné slovo. Potom by se nestali sliby co stejně nikdy nedokážeme splnit. To je stejné jako když ráni přijdete po kalbě a řeknete že nikdy nebudete pít, ale když se naskytne nějaká dalí příležitost tak se stejně napijete a ani si nevzpomenete na ten okamžik když jste řekli, že už to nikdy neuděláte. To je vlastně skoro stejné jako kdyby jste sami spbě lhali. Tady já to alespoň tak vidím.

Kdy já jsem naposledy řekla nikdy? Řekla jsem to jednomu klukovi, že už nikdy si s ním nebudu psát a ano dodržela jsem to. A potom? Cítila jsem se celkem dobře, protože to byl takpvý kluk co jenom neustále otravoval. Měla jsem od něj celkem dlouho klid a když mi napsal tak jsem ho ignorovala. Před tím když jsem řekla nikdy. To bylo v moment když jsem šla na střední školu a chtěla jsem se změnit. Aby jsem se nezajímala jenom o kluky a o nějaké věčírky. Řekla jsem si že už nikdy nebudu taková a taky se to stalo. Teďka jsem s tím nějlepším klukem, kterého jsem si mohla přát a potom nepila jsem celkem dost dlouho a ani jsem nebyla na nějakém večírku. Na co mi to je?

Jak se říká nikdy neříkej nikdy. Protože se vždycky může naskytnout příležitost kdy tohle porušite. Pokud si ale uvědomíte sílu toho slova klidně ho řekněte, ale do té doby by jste neměli. Tak good luck and nice summer.
Tee