Ženy, boty a kabelky

11. prosince 2014 v 19:16 | Tee |  Moda
Žádný kluk nechápe asi proč holky milují kabelky a boty. Tak já se vám to pokusím trochu přiblížit, ale jenom z mého pohledu možná to každá holka má jinak.
Já osobně mám tolik bot aby jsem měla víc variant přece k různému oblečení. No a boty jsou stejně důležité jako kalhoty nebo tričko. A přece se mi to k tomu musí hodit nemůžu jít přeci k černým kalhotám zelené boty. To by k sobě přeci nešlo. No a proč máme tolik bot na podpatcích, nebo strašně moc tenisek? No v teniskách je hodně pohodlí, a v podpatkách přece vypadáme hodně elegatně a dobře. Jasně že nás z nich bolí nohy. Ale jak říkají všichny holky pro krásu se musí trpět. Ano myslím si, že ty jehly co mají dvacet centimetrů už je hodně. Ale kluci pochopte to chceme být jenom krásní kvůli vám. Tak si toho važte co si musíme ohledně nohou vytrpět.
A proč máme tolik kabelek? No přeci kvůli botám. Nejlepší je když k jedním botám máme jednu malou kabelku, jednu střední kabelku a potom jednu velkou kabelku. A proč? Je to podbné jako u bot chceme přeci ladit. Na tom snad není nic těžkého k pochopení. A tolik velikostí potřebujeme na různé situace. Nebudeme se přeci do kina tahat tu největší kabelku co máme.

Tak snad jsem vám to kluci trochu objasnila. Tak good luck.
Tee
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama