Věřím na duchy?

27. prosince 2014 v 15:10 | Tee |  About Tee
Tak tento článek bude prostě o tom jestli na duchy věřím nebo ne a co se stalo strašidelného. A jakto, že někdo věří a někdo ne.
Tak co jsem se koukala na youtube tak tohle téma je celkem žádané. Hodně lidí se ptá jestli nějaká danná osoba věří na duchy a nejlepší otázka je proč. No já osobně na to věřím no a co má být. Mě se pár hrozných a podivných případu stalo a není to nic příjemného, protože máte přirozeně strach. No mě se jednou stalo tohle. Byla jsme s kamarádkami venku a nic jiného než vyvolávání duchů nás nenapadlo čím by jsme se mohli zabavit. Samozřejmě, že jste tohle třeba někdy zažili nudíte se a tak chcete pokoušet štěstí aby jste se dobádali k nějákému výsledku jestli něco takového existuje. Šli jsme tedy do sklepa. No mě se ani moc nechtělo, protože jsem byla ještě celkem malá. Ale tak jsem podlehla davu a šla jsem také. A jedna z těch kamarádek nám vyprávěla jeden příběh o paní které umřelo dítě a tak jsme se rozhodli vyvolat to dítě. Ano skoro všichni z toho byli hodně vyklepaní, protože zrovna dítě nám připadalo celkem ošklivé. Ale tak jsme šli do toho. A jak vždycky příjde ta věta jestli jsi zde tak nám dej nějaké znamení tak něco kamarádku zatáhlo za vlasy. Její hlava prostě šla dozadu. Jasně mohla to udělat jako žert, ale byla z toho celkem vuděšená. Jedna z kamarádek to nevydržela a šla pryč. Jak určitě víte tohle by jste dělat neměli, nebo by jste měli danného ducha odvolat, ale nikdo z nás to neudělal, ale dál se nic moc nestalo. Tenhle zážitek si pamatuju hodně dlouho. Byl to můj první zážitek s tímhle druhem zábavy.

Druhý případ co se stal a celkem byl hrozný tak byl když mi bylo myslím, že patnáct let. Mojí kamarádce umřela nedávno babička a chtěla se sní rozloučit. Tak jsme ji vyvolali. Ale najednou se stalo něco divného. Moje kamarádka mě stiskla hodně pevně. Já jsem v té době nosila prskýnky a celkem mi je zaryla do kůže. Najednou jako kdyby tam nebyla ona. Prostě jsem to nepochopila. Začala mluvit skoro i jiným hlasem ano mohla to udělat ona, ale spíš ne, protože tenhle hlas by ani nemohla napodobit ona. A nejhorší co bylo to, že najednou mi kamarádka dokonce dala pěstí. Tak to jsme se celkem lekla. Spadla jsem na záda. Kamarádka jenom otevřela oči a zeptala se mě co se dělo. Ale měla jsem celkem velkého moncla. Bylo to hodně bolestivé. Radši jsme ducha odvolali a řeknu vám upřímně hodně dlouho jsem nemohla jen tak v klidu usnout.

Jeden připad se taky stal celkem nedávno. A to bude i poslední co vám sem napíšu aby jste si nemysleli, že se tím nějak moc zabývám. Byla jsem u jedné kamarádky a spala jsem tam. Druhá kamarádka tam byla také. Ta kamarádka měla psa. A tak ona si dokonce naplánovala to, že budeme vyvolávat duchy. Tak jsme dokonce měli i tu tabulku. Tak jsme vyvolali asi dva, ale neodvolali jsme je. Koukali jsme se normálně na televizi. A najednou její pes začal štěkat. Doopravdy z ničeho nic. Bylo to celkem hodně děsivé. Když je u vás pes a začne štěkat jenom tak a ten pes byl vycvičený takže poslouchal na slovo. Ale pořád jsme se neodhodlali k tomu aby jsme je odvolali. Já jsem spala v jednom pokoji a kamrádky nakonec usnuli v obýváku. Já jsem usnula celkem v klidu, ale když jsme se probudila a viděla jsem jak jsou kamarádky nevyspalé tak jsem se jich ptala co je. A pořád prý něco slyšeli. Tak nevím co si o tom mám myslet.

A teďka vám jednoduše odpovím na jednu otázku. Jaktože někteří lidé věří na duchy a někteří ne. Celkem mě to zajímalo. Tak jsme se pát holek ptala. Jedna byla hodně dobrá v matice a všechno chápala. A ona odpověděla, že nevěří na duchy. Ale druhá holka nebyla zase tak dobrá v matice. Takže vám to vysvětlím takhle. Ty lidé co jsou dobrý v matice nevěří na duchy jenom kvůli tomu, že si všechno dokážou logicky vysvětlit. Většinou to na něco svedou aby mohli v klidu spát. Ale lidé co nejsou zase tak dobrý v matice tak si nedokážou logicky vysvětlit tolik věcí. Je to celkem k pochopení. Takže tohle je moje vysvětlení proč lidé věří a nevěří na duchy.

Snad jste nezažili něco takového jako já. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama