V co věřím

23. prosince 2014 v 0:17 | Tee |  About Tee
Tak rozhodla jsem se vám zase něco napsat o sobě. Aby jste věděli i v co věřím. Tak snad budete vědět co tím myslím. A doufám že se vám to bude líbit.
Už podle obrázku jste mohli poznat, že se jedná o karmu. A v tu jsem začala také věřit když jsem byla u mámi, když jsem začala od znovu. Potřebovala jsem v něco věřit aby jsem byla vždycky v klidu a říct si třeba. Ale tak co karma mu to vrátí. a bylo celkem překvapivé, že se to i stalo. A v karmu jsem začala jenom věřit díky jedné věte kterou máma řekla. Neboj se ono se mu to vrátí. Nic nemusíš dělat. No tak jsem to nechala a bylo to tak. Ano je spustu věcí v které se dá věřit. Třeba v boha. Ale to nikdy nebylo pro mě.

Někdy se mi dokonce stalo, že mi někdo řekl že jsem strašná potvora. No nejsem zase takovej andílek. Ale mám na to vždcky jednu jednoduchou odpověd. Já jsem jenom prostředkem karmy. A proč ne. Vždycky se to tomu člověku musí nějak vrátit ne? A i když jsem byla úplně na dně. Tak jsem věděla, že mi to karma nějak vráti. Jsem ráda za to co teď mám. A vždycky si řeknu. Konečně mi to karma vrátila. Samozřejmě jsem nebyla vždycky hodná. Ale taky se mi to vrátilo. No jo co se dá dělat. Nikdo není dost dokonalý na to aby dělal všechno podle daných pravidel ne?

A kdyby jste náhodou nevěděli čemu máte věřit zkuste karmu. Já vím může to znít hloupě. Ale mě to celkem vychází. Nikdy se nelemte hlavu tím, že když vám někdo ublížil a nic se mu neděje a naopak se mu daří ono to jednou příjde. Jenom se musíte počkat na to až on nebo ona bude na tom bodě jako jste byli vy. Já vám řeknu třeba jeden příklad. Chodila jsem s jedním klukem. No rozešel se semnou. Ale tak zjistilo se, že čeká dítě s jinou holkou. Ale největší fail na tom byl, že to dítě ani není jeho. Ale stejně se o něm musí starat. Možná vám to nepříjde jako karma. Ale mě to stačí. Nechtěla by jsem se starat o dítě co není moje a přitom ani nevím o tom, že je to někoho jiného.

Tak snad jsem vám přiblížila něco o sobě. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ananta Ananta | E-mail | Web | 23. prosince 2014 v 0:29 | Reagovat

Karma je určitě docela dobrý způsob, jak se s mnohými věcmi vypořádat.
Já věřím: v sám sebe. V to že je každý zodpovědný za to, co se mu v životě stane. A v to že naše přítomné já je důsledkem našich činů v minulosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama