Už aby to bylo zamnou

21. prosince 2014 v 11:19 | Tee |  Svět kolem nás
No nejedná se třeba o žádnou opereci nebo nějaké speciální zkoušky. Ale chci aby konečne bylo po rozbalování dárku. A to u mě má jediný důvod.
Nebojte není to třeba kvůli tomu, že by jsem neměla vánoce ráda, ale je to kvůli tomu, že jíá nesnáším překvapení. Dokonce jsem ze svého kamaráda asi dvě hodiny tahala co pro mě má. Ale byl celkem vyčuránej, protože mi pořád dokola říkal dárek, a já na to jakej a on jenom odpovědel dárkovatej. A takhle to pokračovala další hodiny. A ani mi nechtěl říct kde ho koupil. A nebo mi vyhrožoval že když mi to řekne tak ho půjde vrátit. Jo já vím už jenom tři dny a budu to vědet, ale pro mě je to celkem stresující, protože opravdu nemám ráda překvapení.

Další důvod proč chci aby to bylo zamnou je, že jsem koupila jeden dárek a dokonce přes těch šest stovek a chci vidět jak se na něj ta danná osoba bude tvářit, protože chci vidět jestli jí to udělá radost. A jestli ne tak fakt budu naštvaná, ale s tím se musí nějak předem počítat. Ale mě se nechce čekat ještě tři dny na to aby jsem viděla pár reakcí na to jestli se někomu můj dárek líbí. Sakra je to vážně hnusnej pocit.

Další důvod proč chci aby ty všechny svátky byly už pryč je, že už nebudu tolik jíst. Přiznejte si, že asi nejvíc jíme právě na vánoce. A já jenom doufám, že moc nepřiberu. Ano psala jsem, že bych radši přibrala, ale je jasné, že bych potom asi trochu cvičila, ale ne aby jsem zhubla, ale aby jsem trochu zpevnila svaly. No a po Silvestru si určitě řeknu, že už nikdy nebudu pít, ale to tak dodržím do dalšího Silvestra. Ano moc nepiju. Spíš na to nemám čas a ani mi to nějak nechutná. No co tak jsem trochu jiná.

Další důvod proč chci aby byli pryč vánoce je že jenom doufám, že najdu pod stromečkem několik párů ponežek a nějaké dárky třeba ani nevyužiji. To je ten největší problém vánoc. Někdo si myslí, že ten dárek se vám bude líbit nebo ho dobře využijete. Ale ono je to přitom úplně jinak. Proto je asi nejlepší když se vás někdo na těch pár dárku zeptá. Nebo si je vyberete sami. A potom nebudete zklamaní z ponožek, ze svetru který strašně kouše, nebo z bot které jsou vám malé.

Tak snad se na vánoce těšíte a dneska budou ještě další články. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 21. prosince 2014 v 11:34 | Reagovat

Ale však Vianoce nie sú len o darčekoch a jedle, je to atmosfére a o tom, že by sme mali byť vďační za to, čo máme a že sme všetci spolu.

2 teemind teemind | Web | 21. prosince 2014 v 11:57 | Reagovat

já to chápu že by jsme měli být rádi za to, že jsme všichni spolu, ale všechno se v téhle době točí kolem dárků.

3 Pepe Špalek Pepe Špalek | 21. prosince 2014 v 12:13 | Reagovat

Tak ty jsi si vybrala dobře, ne. Hlavně trávit s milovanými a blízkými a trochu oddechnout a nabrat síly .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama