The Vamps další konkurence pro 1D

17. prosince 2014 v 15:55 | Tee |  Svět kolem nás
Tak a máme tu další konkurenci pro One Direction. No tenhle rok jich je celkem dlouho, ale uvidí se kdo vydrží nejdýl, ale tahle skupina by mohla.
Nejedná se u jinou skupinu než The Vamps. Já osobně jsem si jich všimla asi minulý rok, nebo tohle léto. Nejvíce se mi od nich líbí song s Demi Lovato, ale samozřejmě není jediný. Podle mě dělají skoro stejnou hudby jako 1D, ale samozřejmě se zase něčím liší. A zase jsou jenom čtyři, ale já bych řekla že to na skupinu bohatě stačí. Zpěvák, bubeník, basák a kytarista. To je přece v kapele to nejdůležitější.
Jejich kariéra celkem dost stoupá. A můžeme jenom doufat, že jenom tak ze scény nezmizí. Dokonce jsem u nich neslyšela žádný problém. Neměli žádný problém s alkoholem na veřejnosti samozřejmě. Jinak jestli si dají něco doma tak je to nějak jedno. Snad na tom nebudou jako Justin Bieber. A doufám, že nebudou mít žádný problém ani s drogami. A jsem ještě zvědavá jak se One Direction vypořádá s tím, že v tomto roce je té konkurence celkem dost. A teď přidám jeden song, který je teďka asi nejnovější co se týka klipu. Tak si ho vychtnejte a doufám, že se vám bude líbit stejně jako mě.
Tak snad se vám kapela líbí. A taky doufáte, že bude ještě dlouho na scéně. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama