Tajemství

13. prosince 2014 v 19:49 | Tee |  Svět kolem nás
Tak připravila jsem si pro vás další článek a tentokrát o tajemství. Né že by bylo nějak závratné, ale chtěla jsem to nějak probrat vše kolem tajemství a poté vám takébřeknu něco o mě co jsem vám neřekla. A doufám, že to nebude nějak přelomové.

Člověk má tajemství asi kvuli tomu aby na něj určitý člověk něco neměl. Protože nemužeme v této době nikomu sto procentně věřit. Nevím proč je to celkem smutné že si tsjemství nemužeme říct aspon jednomu člověku. Přeci by se nám tak ulevilo. Člověk by teoreticky neměl mít tajemství. Ale když se za ně stydíme nebo nevíme jestli by se to nedalo obrátit proti nám. Všechny neutajené tajmeství by nemělo být uprsvoviny ani být zveřejneny někam dále. Ale v tomto světe už nemáme teoretocky tajemství. Stačí říct něco co myslíte a hned by se to mohlo ppvažovat za tajné. Ale štěstí že existune svoboda slova.

Já osobně před jednou osobou nemám žádné tajemství nemám. Ale taky co by mělo zustat mezi námi tak se to taky dostalo ven. Nevím sice to nebylo tajmeství, ale jsou věci přeci které se neříkají ne? protp říkám člověk už asi nemá tajemství. Tohle kouzlo už se vytratilo, protože jsou lidé tak strašně sobecký že každou informaci berou jako TOP SECRET.

Já vám tade jedno teoretické tajemství řeknu. Když mi byl asi rok a pul. Tak mě opustila matka. Takže dalo by se říct, že nejsem taková normální holka, protože jsem neměla k sobě mámu. Upřímě říkám že vyrustat bez mámi bylo někdy těyké, protože holka prostě potřebuje mámu aby jí nějáky věci vysvětlila. Ale vycházím s ní celkem. Ale je asi 10 hodin cesty a více daleko.

Tak to je asi všechno k tajemství. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ash23655 Ash23655 | 13. prosince 2014 v 20:30 | Reagovat

:D chtělo by to troche rozepsat.

2 Ash23655 Ash23655 | Web | 13. prosince 2014 v 20:31 | Reagovat

chtělo by to troche rozepsat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama