Snídaně je základ

27. prosince 2014 v 14:19 | Tee |  Postava
Jasně že tohle jste určitě slyšeli už od rodičů, že by jste měli každé ráno snídat pořádně. Ano může se vám to zdát otravné, ale je to pravda snídaně je důležitá.
Tohle může skoro každému připadat jako oběd, ale nemusí tomu být tak. Je jenom na vás co si dátě k snídani. Ale něco by jste měli po ránu sníst. No samozřejmě je to něco jiného když vstaváte ve dvanáct dopoledne a máma už na vás čeká s obědem. To už je potom celkem blbé si dát snídani a hnedka na to oběd. Tak si radši rovnou dejte oběd a potom to doplňte nějakou tou malou svačinkou. A kdyby vám bylo z té snídaně ráno špatně, že třeba vás žaludek na to moc háklivý tak si počkejte půl hodiny a dejte si snídani třeba ve škole nebo v práci. Nebo spíš než do té práce dorazíte aby jste byli plní energie.

Je celkem zvláštní, že třeba v USA a ve Velké Británii se snídá hodně vidatně. Určitě jste to viděli ve filmu a nebo někde na aobrázku. Já by jsem si ani nedokázala představit, že by jsem si k snídani dala třeba fazole. Ale třeba taková míchaná vajíčka by jsem si ráda ráno dopřála. Nebo nějáky salát. Jo to by bylo něco. Ale samozřejmě se budeme pořád vymlouvat na to, že nemáme čas. Každý musí mít čas na to, aby si dal aspoň rohlík něčím namazaný. A jestli to nestíháte, protože si rádi přispíte tak jenom svému tělu obližujete.

Proč svému tělu ubližovat když je to naše tělo. Ano sama když jsem začala chodit do práce a někdy jsem musela vstávat třeba ve čtyři hodiny ráno tak jsem do sebe nic nedostala, ale měla jsem celkem štěstí, že mě do té práce někdo vždycky vezl tak jsem se najedla když jsem tam jela. Samozřejmě jsem se radši zeptala. Sice jsem měla třeba jenom nakrájenou hrušku nebo cherry rajčata, ale stejně bylo to něco aby jsem vydržela do oběda, nebo do svačiny. Takže by jste se měli zamyslet a nevymlouvat se na to, že nestíháte vždy je čas na snídani.

Jak se vám nemusí vyplatit to když nebudete snídat? Třeba budete unavení do té doby než do sebe něco dostanete. Doopravdy bede hodně unavení, nebudete soustředění a nic se vám nebude chtít dělat. A pak se divíte, že jste unavení když do sebe nic ráno nedostanete. Radši si určitě deset minut zaspíte než aby jste měli čas na snídani. Jenom vám řeknu bude to mít vliv i na vaši pleť a na vlasy. Snad holky nechcete aby vám začali padat vlasy jenom kvůli deseti minutám. Ještě jedna věc Když budete vynechávat snídani tak budete jenom obědvat tak budete asi celkem tloustnout, protože oběd má být bohatý na tuky. A pak si nesťežujte že jste tlustí.

Takže bych vás ráda poprosila aby jste se nad tím zamysleli a začli pořádně snídat. Nechci vás do ničeho nutit, ale zamyslete se nad tím. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 27. prosince 2014 v 14:23 | Reagovat

Už asi půl roku snídám pravidelně v 7:30.. dřív jsem nesnídala vůbec, vstala jsem v 10 a dala si až za 2h oběd.. od té doby, co snídaně dodržuju, jsem zhubla +- 8kg :)

2 teemind teemind | Web | 27. prosince 2014 v 20:36 | Reagovat

No je to prostě základ ale znáš všechny nemají na to čas :)

3 verulka verulka | E-mail | 28. prosince 2014 v 12:48 | Reagovat

tvoje články se mi líbi.a tenhle nejvic,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama