Proč jsou holky na youtube kritizovány

20. prosince 2014 v 13:53 | Tee |  Svět kolem nás
Tak dneska ráno jsem se koukala na jedno video a tam si jedna youtuberka stěžovala jakto, že jsou kluci uspěšnější na youtube net holky.
No jelikož holky většinou dělají jenom beaty videa ak to zajímá jenom zase holky, ale to neznamená, že za to musí být kritizovány. Mě osobně to tak zajímá. A i kdyby mě to nezajímalo tak to nekritizuji. Nestojí mi to za to aby jsem někoho kritizovala. A kluci jestli se vám to nelíbí tak se na to prostě nedívejte.

Ano u vlogu se hodně nasměju, ale i holky dělají vlogy a taky se u toho zasměji. A i když dělají návody na líčení tak se tím taky někdy inspiruji. A kdyby holky nedělali beaty videa tak by jsem třeba ani nevěděla, že tolik přípravku na plet exustuje, nebo jak si udělat větší objem vlasu. Protože jenk, šampon moc nepomuže. A když hokky natáčejí tak je to sami kdyby všichni kritizovali kluky za vlogy.

Měli by jste si tu kritiku nechat ba někoho jiného. Chtějí se přeci jenom prosadit jako kluci ne? A neměli by jsme být kritizování za to, te jsne holky a jenon chceme dalším holkám pomoct aby veděli něco více o kosmetice ne? Je jasné že kluky to asi noc zajínat nebude, ale tak youtube scena je přeci tak velká, že si mužete najít někoho jiného koho budete odebírst a sledovat ho deně jestli nenahrál/a nové video ne?

Takže by se to chtělo kluci trochu uklidnit a nepsat negativní komentáře, že vás to nezajímá. Sakra holky to třeba zajímá tak toho nechte. A tady máte názor jednébyoutuberky s kterou já souhlasím.
Tak good luck a tématické články na vánoce na ty se mužete také těšit.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama