Předělané písničky

22. prosince 2014 v 14:32 | Tee |  Svět kolem nás
Asi před třemi měsíci jsem byla u babičky a měla jsem zaplé Očko a najednou babička říkala, že tu písničku co tam hrajou tak zná. A začla hrozná debata o tom, že umělci co jsou teď tak neumí nic napsat. Ale neměli by být rádi, že se vrací k těm starým písničkám a trochu nám je osvěží? Na tom není nic špatného, že je předělali. To samé se stalo minulý týden když jsem byla na nákupech s otcem. Také když tam hráli jednu písničku tak říkal, že jí zná. A zase si začal stěžovat, že teďka ty zpěváci neumí nic napsat.

Ano chápu může to tak vypadat, že neumí nic napsat, ale já by jsem to spíš brala tak, že je to spíše dobře. Vždyť i v modě se vrací k časům co byli. A my jsme je přeci nezažili. Tak snad máme právo na to si je také nějak připomenou a teoreticky je zažít. A to samé je s těmi písničkami. My jsme je neznali a třeba se nám budou líbit. A jak na ně máme přijít, když ani nevíme jak se jmenují od kohou jsou. Tak aspoň je uslyšíme v podání jiného zpěváka, nebo skupiny.

Ale naši rodiče si asi neuvědomují, že většina písniček co zpívají tak jim někdo napsal, nebo si je napsali sami. Ale to už je asi nezajímá. Spíš se jenom ohlíží na to, že už jednou převzali jednu písničku co znali a hnedka jsou ty špatní. Ale co když se jim písnička líbila na tolik, že jí chtěli předělat? No to už je jedno, protože na postraní úmysli už rodiče nemyslí. Ale já jsem ráda, že aspoň nějaké písničky předělali.

A upřímně asi není tak jednoduché v téhle době něco napsat, aby to náhodou nekopírovalo někoho jiného. A jak tak koukám každý si stěžuje, že tématika je jenom o lásce. Sakra o čem těďka mají psát? Skoro všechna témata už byla probraná. A jelikož nechtějí aby někoho kopírovali tak se musíme spokojit s písničkami o lásce. No co to by bylo o tomhle tématu asi všechno a teď vám sem dám nějaké ty předělané písničky.
Tak snad semnou souhlasíte. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama