Omezuji fast food a proč?

25. prosince 2014 v 20:19 | Tee |  Postava
Tak jak už vám článek může napovědět tak jsem se rozhodla omezit fast food česky rychlé obšerstvení. Proč jsem se tak najednou rozhodla tak se dozvíde dále v článku.
Tak jak jsem se zmínila na stránkách tak jsem dostala k vánocům Boody book od Cameron Diaz. A rozhodla jsem se omezitv fast food. No jasně teď si budete myslet, že je to jenom kvůli tomu že to řekla nebo spíš napsala Cameron Diaz, ale je to jenom kvůli tomu, že nechci mít pleť jako nějaký teenger který prochází pubertou. No myslíte si, že jídlo má vliv jenom na naší váhu, ale není to tak. Má celkem i vliv na naší kůži. Takže by se dalo říct jestli jíte pořád jenom z rychlého občerstvení a máte problém s akném tak už si můžete smazat s deního režimu vymazat mazání krémem a nebo brát nějáké prášky. Sice jsem nevěděla, že to má vliv na naší kůžu, ale je to prostě tak. A uvědomila jsem si to celkem asi pozdě. No sice jsem neměla akném velké problémy tak to bude asi tím, že jedla jenom to co mi uvařili a do fast foodu jsem si zašla jenom někdy a to s tátou. No takže to taky nebyla žádná sláva. Protože jsem toho stejně neměla dost. A je to jenom dobře.

Jediný fast food co jsem tak nějak navštěvoval bylo KFC. No mě to nemůžete vzít, protože miluju kuřecí maso. Do jiných jsem nechodila snad vůbec. Pro mě ja to asi jenom dobře, ale když jsem si přečetla, že to má vliv i na akné, že máte mastnější pleť tak to radší budu jíst něco jiného než aby jsem za to platila tolik peněz a skoro se z toho ani nenajedla. Akorát se potom cítím unavená. Nehorší co asi je když si na takové občerstvení zvyknete. Pořád budete jíst jenom tam. Není to pro vás vůbec dobře. A neptejte se mě proč. To snad ví každý, že mastná jídla nemají dobrý vliv na naše srdce a na naší váhu. Mám jednu známou která pořád jí v takových občertveních a pořád říká, že chodí do posilovny. Ale potom si dá vždcky nějákeý to menu. Tak co to má za logiku? Jako když jsem viděla nějaké obrázky na facebooku kde si objedná nějaká doslova tlustá ženská dvě meny plus velké hranolky a spoustu něčeho jiného a dají si k tomu dietní colu. To je taky logika spíš na přes držku.

Nechci vám nic dávat do hlavy, že by jste neměli nikde jíst. Samozřejmě je to jenom na člověkovi kde a co bude jíst. A já také neříkám, že si občas nedám něco v KFC. Tenhle článek je o tom že to chci co nejvíce omezit. Ano stěžovala jsem si že nemohu přibrat, ale takhle ne. Protože by to nebylo dobré pro mé srdce. Radši budu jíst něco jiného po čem přiberu než aby jsem měla problém ještě s pletí a musela by jsem potom používat více make upu. No tak snad si z toho něco vezmete jak holky i kluci. Nikdy vás nechci přesvědčovat jak máte žít, ale jenom se svámi chci podělit o to co si myslím a třeba semnou budete souhlasit a nebo taky ne.

Tak snad žádné takové problémy nemáte a nikde se nepřejídáte. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 25. prosince 2014 v 20:23 | Reagovat

Já fastfood vůbec nejím... zaprvé proto, že mi to jídlo ani nechutná, kdoví, jaké hnusy do něj dávají a za druhé mi po tom není úplně dobře. Na pleť to má hodně velkou vliv a celkově na organismus, protože mastné, přesolené a překořeněné jídlo nikdy nic dobrého nepřinese ;)

2 Vicky Vicky | Web | 25. prosince 2014 v 20:24 | Reagovat

ja fastfood tiež nejem ako niekedy si dám hranolky ale to veľmi zrietka :) pekný blog ;)

3 teemind teemind | Web | 25. prosince 2014 v 22:23 | Reagovat

tak ja jím jenom v kfc mam proste rada to kure od nich no vim ze bych nemela a proto to omezim na minimum.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama