Očekávání vs. Realita

21. prosince 2014 v 11:51 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jak asi můžete vidět tak tenhle rok se asi moc vánoce nepovedli podle našeho očekávání. Tak se podívám v čem se to zrovna nepovedlo.
Tak třeba každý má rád když je na vánoce sníh, ale tenhle rok se musíme smířit prostě s tím, že asi žádný sníh na ulicích nezůstane. Ale to není žádné překvapení minulý rok to bylo stejné. A v jiných zemích je to zasněžené, že by ten sníh asi mohli i rzodávat. Ale česku se to asi nějak obloukem vyhnulo. Samozřejmě to není jenom u nás, ale prostě se musíme spokojit s tím, že na vánoce nebudeme koukat z okna a uvidíme jak klidně poletuje sníh. Zrovna včera v Liberci sněžilo, ale byl to spíš děšť se sněhem a to nikdo asi nechce aby padal déšť a do toho sněžilo. No tak snad to nějak zvládneme i bez toho sněhu.
Vždycky když jsem byla malá tak jsem se těšila na to, že budu stavět sněhuláka. Ale teď můžu bejt jenom ráda, že nejsem malá. Protože by jsem byla celkem zklamaná, že nemůžu postavit ani malého sněhuláka. A proč ho nemůžu stavět, protože není z čeho. Takže děti příjdou o další radost ze zimy. Ale tohle se netýká jenom stavění sněhuláků, ale také že nemůžou sáňkovat, nebo bobovat. No ledatak můžou jet někam na hory a tam si zalyžovat, ale stejně jet kvůli sněhu někam na hory se mi zdá trochu přes čáru. Tak snad příští zimu se nám sníh nevyhne.
Tak holky tohle znáte asi všechny. Buť nám bude zima a nebo budeme nějak vypadat. Takovýhle komplet by jsem chtěly nosit každou zimu, ale jelikož i když není sníh tak je stejně zima. Tak se prostě musíme nosit velké bundy, čepice, rukavice, ale na oteplováky už jsem naštěstí zapoměly. Ale stějně ani kabát nám nestačí, protože snad nechceme být nemocní. No nebylo by to fajn být na vánoce nemocné ne? Tak snad jednou se takové zimy dočkáme, že budeme moct nosit tento komplet. Nebo by mohli začít vyrábět kabátky v kterých není zase taková zima.
Tak snad to tak nemám jenom já. Že si řeknu že si fakt vyzdobím pokoj a všechny jiné místnosti, ale stejně se k tomu nedostanu. Jediné co tak ozdobím je stromeček. Jinak na to fakt nemám náladu a nebo na to nemám čas. Nebo je nedostatek světýlek. Nebo zase některé nesvítí. Nebo dokonce se do nich tak zamotám, že se tak naštvu a řeknu si ne na tohle fakt nemám. Tak se jenom jednoduše rozmotám hodím světýlka na zem a tím končí výzdoba.

Tak snad budou příští vánoce trochu lepší co se týká našeho očekávání. Tak goo luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama