Nick Jonas dělá comeback

15. prosince 2014 v 20:01 | Tee |  Svět kolem nás
Nedávno jsem poslouchala jen tak písničky. A najednou jsem vyděla písničku od Nicka Jonase.
Nicka Jonase si asi hodně budou pamatovat holky, kterým je ted osmnáct nebo sedmnáct. Protože kapela ve které hrál. Což byla Jonas brothers se nějak vypařila před pár lety. Poté si každý řekl že se vidá na solovou dráhu. Od Nicka jsem zaznamenala jedno album. A nejslavnější písnička z něj je Who I am.
Já jsem to album slyšela celé, sle upřímně se mi líbili asi jenom dvě písničky. Potom jsem jenom zasledovala jednu písničku od jeho bratra Joa. A tak šel čas šel čas dál. A za nějáký ten rok nebo dva jsem je zase viděla spolu v klipu. Ale jedno překvapení pro mě bylo zásadní. Že Nick shodil svoje kudrliny. Sice takhle vypadá líp, ale když je člověk na něco zvyklí tak po těch pár letech je to pro něj celkem šok.
No a co se nestalo zase se všichni vypařili ze scény. Pár zpráv o něm padlo. Že byl na předávání cen, nebo že byl na nějáké párty. Ale co se týká hudby tak o něm nikde nepadlo ani slovo. A až nedávno jsem poslouchala ty písničky. A najednou si říkám, že ten hlas mi je nějak povědomí. A nespmetla jsem sr byl to Nick Jonas, ale opět na solové dráze. Tak jsem zvědavá jak mu to tentokrát výjdr. Ted je v jedné české hitparádě jako novinka tak uvidím tento týden jestli si na něj někdo vzpoměl.
Tak snad se mu bude dařit. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama