Nevěra

18. prosince 2014 v 11:08 | Tee |  Vztahy
Tak dneska se podívám trochu na nevěru jestli za to mohou vůbec kluci nebo za to mohou i holky, které jsou moc chtivé a moc dobře vědí, že mají kluci přítelkyni, ale chtějí vám udělat ze života a ze vztahu pelko.
Každá holka to asi jednou zažila, že jí kluk byl nevěrný. Já jsem to zažila asi pětkrát. Všechny vztahy co jsem měla po patnátce. Tak všichni kluci byly prostě takový, že mi byli nevěrný. Jeden z nich dokonce čekal dítě s jinou holkou. Tak kluci obecně chtějí nejdříve asi jenom vás, ale pak se objeví nějáka s velkýma prsama, s pevným větším zadkem a je to v háji. A nehorší asi je, když chtějí aby jste jim odpustili, ale jednu věc vám řeknu kdyby vás milovali tak by tohle nikdy neudělali. Ale když by jste jim odpustili a dál se to nestalo. Tak nikdy nevíte že se to nestalo, protože proč by vám to kluk podruhé říkal, protože ví, že by byl konec. Já bych řekla že takový kluci už vás berou jako samozřejmost. A né že by jste byla jejich vyvolená. Prostě nechtějí vystoupit ze stereotipu.
Ale nemůžeme přeci svádět všechno na kluky. Ale jedna věc se musí taky holkám celkem odepřít. Nejsme zase tak neviné. Protože jsou i takové holky, někdy se dokonce nazývají našemi kamarádkami. A prostě nechtějí aby jste toho kluka měli vi. Třeba na něj měli zálusk taky, ale vi jste měla takové štěstí, že jste s ním začala chodit. Některé holky se s tím prostě nemůžou smířit. A tak s ním manipulují a dokuť ho nedostanou do postele tak nepřestanou. Ale jestli kluk podlehne tak je to tím, že už jsou tak zmanipulovaný, že už ani nevědí co chtějí. Zapomenou na to, že někde holky na ně čeká třeba až napíše. Nebo jsou takové holky co využijí párty. Počkají když je kluk hodně opilý a prostě se na něj lepí. A v nějakých případech si dokonce mysli, že jste to vi. Ale když se ráno probudí tak pravda je jiná. A potom je jenom na vás komu odpustíme, jestli "kamarádce" nebo přítelovi. Ale já osobně kdyby jsme si měla vybrat jenom jednoho tak si vyberu spíš přítele, protože takovou kamarádku by jsem nikdy nechtěla. Aby mi sváděla kluka.
Ale co se týká holčičí nevěry tak je celkem jiná, než kluka. Holka si prostě nějákýho kluka jednoduše vytypuje. Chce ho za každou cenu dostat do postele. A nebo je taky typ holek co si jenom s jinými kluky píše, ale je to spíš o flirtu než o kamarádství. Nevím no to psaní by se dalo ještě nějak překousnout. Pokud to nezajde do extrému. Jako třeba když mu posílá trochu vyzívavé fotky. Nebo se ho pořád ptá co se mu na ní líbí. Ale já nevím holky co jsou nevěrné tak se nazývají děvkami, ale mě spíš štve jakotože je kluk borec když spí třeba s padesáti holkami. Ale holka když udělá to samé tak je to děvka. Nevím kde k tomu svět přišel, ale celkem mi to přišlo nefér. Ale holky v nevěře nejsou lepší o nic než kluci. Je to úplně to samé když to udělá kluk. Takže nejsou jenom kluci na vině, že by podváděli jenom oni, ale holky určitě podvádějí také. Ale většinou se v téhle souvislosti mluví jen o klucích. Ale nemůžeme házet na vinu jenom na ně.

Tak snad se vám nevěra vyhne. A nebude to nikdy vaším problémem. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama