Neignorujte svůj hlad

26. prosince 2014 v 19:46 | Tee |  Postava
Tak tento článek by vás měl trochu poučit o tom, že by jste neměli ignorovat svůj hlad. Není to pro vás dobré a také se dozvíte proč.
Je celkem důležité aby jste něco jedli když máte hlad. Je to skoro stejné jako když vám dojde benzín nebo nafta v autě. Ale pro vás je hodně důležité aby jste dojeli k benzínce a natankovali. Protože kdyby jste nenatankovali tak by jste nikam nedojeli. Jaktože váš hlad ignorujete? Že nemáte zrovna nic dobrého k jídlu? To nikdy není pravdy. Vždycky je doma něco co by jste si mohli dát. I když nemáte chuť třeba na ovoce tak si ho dejte. Protože vaše tělo také potřebuje palivo aby mohlo normálně fungovat. Já když mám hlad tak ho někdy ignoruji ale nedělám dobře, protože pak se cítím unavená a nechce se mi nic dělat.

Co se stane když svůj hlad budete ignorovat? Stane se to že nic nebudete dělat nic naplno. Budete unavení a vám se nic nebude chtít dělat, ale proč by jste neměli nic dělat. Je přeci tolik věcí co můžete dělat. Ale když máte hlad tak se vám do toho nechce. Ale když si vezmete i něco malého třeba rajče nebo hrušku tak najednou budete plní energie. Hlavně to že nebudete plní energie.

Hlad je vlastně varování, že vaše tělo nemá už z čeho čerpat. A jak jsem už psala i když vaše auto ukazuje, že už nemá žádný pohon tak nikam nedojede. Ale když nedáte žádné palivo svému tělu tak zase nikam nedojdete vy. Dneska jsem šla nakupovat a najednou mi bylo nějak divně. Motala se mi hlava a skoro jsem ani do toho obchodu nedošla. Pak jsem si řekla tak si koupím něco malého k jídlu. Hned co jsem to dojedla bylo mi hnedka lépe. I když to nebylo nic moc velkého tak mi to stejně pomohlo. Hlavně nic takového nedělějte aby jste potom nebyli zbytečně vyčerpaní. Potom se můžete cítit jako zombie. A to snad nechcete. A i když nemáte zrovna žádné peníze tak si sebou radši doma něco vezměte. Jinak by jste nemohli třeba dělat něco naplno.

A myslíte, že jsem to nezažila. Jednou jsem byla v práci a tam se nakonec dohodli, že půjdeme do jiné firmy něco kontrolovat, ale neměla jsem čas si nic dát, ale aspoň jsem se mohla napít kdy jsem chtěla. Bylo to dost špatné že jsem skoro celý den nejedla. Byla jsem hodně unavená a trvalo mi všechno déle. Nebyla jsem skoro vůbec na nic soustředěná. Radši jsem všechno kontrolovala dvakrát aby jsem si byla jistá. A když jsem konečně přišla domů tak jsem se najedla, ale nepřehnala jsem to aby jsem zase nebyla přecpaná. Aby jsem si potom ještě něco mohla dát. A to bylo asi jednou co jsem ignorovala hlad a nebylo to nic moc dobrého.

Hlavně neignorujte svůj hlad není to nic pěkného. Snad to neděláte. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama