Náctiletí dnešní generace

18. prosince 2014 v 11:37 | Tee |  Svět kolem nás
Tak rozhodla jsem se, že se trochu kouknu na náctileté dnešní generace, ale nebude to asi jenom kritika, ale samozřejmě za to mohou určité faktory, proč se chovají tak jak se chovají.
Tak třeba v tomhle oblečení by jsem si představovala. Tak dvacetiletou nebo osmnávtiletou holku. Ale všechno už klame. Teď to nosí i dvanáctileté a třináctileté. Ale mě by spíš zajímalo proč. Nevím třeba aby lépe zapadli do kolektivu. Aby se více ukázali před klukami. Já nevím máám hodně kamarádek co jsou mladší než já a chovají se pořád jako puberťačky, ale přitom se oblíkají tak vyzívavě, že to až není možné. Já by jsem řekla, že to buť odkoukali od starších holek s kterými se baví, nebo to odkoukali z televize.

Ale nehorší vliv na ně mají asi sociální sítě. Prostě každou chvilku nějáka fotka. Třeba i ve spodním prádle. Ale co si o takové holce můžete říct? Já si ledatak řeknu, že je blbá. Že tu fotku mohou vidět úplně všichni. Ale jim je to jedno hlavně ať ta fotka má co nejvíce like. A když ta fotka bude náhodou smazaná tak se spustí neuvěřitelný záchvat paniky. Protože na těch palcích nahoru jim záleží víc než na normální pochvale od kamarádky, že jí to sluší.

Také mi celkem vadí, že zrovna tak mladé holky mluví nebo píšou o osudové lásce. Vždyť o tom nemůžou nic vědět. Tomuhle se dá říkat jenom ta dětská láska. A i když by řekla, že bez toho kluka nemůže žít tak se zase vracím ke streotipu. Nechtějí z něj prostě vystoupit. A tohle není láska, ale jenom věc s kterou prostě počítate. A ty statusy. Nemůžu to bez něj vydržet včerejší noc s ním byla úžasná. Tak to si představím jenom to, že ztratili svého plyšového medvítka.

Ale tohle téma se přeci netýka jenom holek, ale i kluků. Mladí kluci toho už mají doslova napícháno, než někdo komu je třeba dvacet. A to není přeci normální. Hlavně že si hrajou na strašný borce. A dokonce znám jeden případ kdy nepoužili ani jednou ochranu. Ale co to je. Když ta holka otěhotní tak asi co budou dělat. Ve čtrnácti se mají zabývat něčím jiným než sexem.

Tak to je skoro všechno co mi na těchto náctiletých vadí. Ale kdyby jsem měla psát o všem tak by to bylo na dlouho. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama