Na vánoce v klubu

22. prosince 2014 v 19:07 | Tee |  Svět kolem nás
Tak jedna věc co mě celkem překvapuje, že na facebooku se oběvují pozvánky na párty které jsou 24. můžete mi vysvětlit co to je?
Celkem mě překvapuje že mi přišli asi dvě pozvánky na párty co jsou o vánocích. Panebože hlavně co jsem se koukala tak se toho zůčastí třináctileté holky. Jasně možná je moc už nebaví bejt na vánoce doma, ale snad tenhle den je o tom aby se rodina sešla a byla spolu. A jestli si počkají až se rozbalí dárky a potom půjdou někam na párty a budou tam celou noc tak nechci vidět jak budou přemlouvat rodiče. Já osobně kdyby jsem byla jejich matka tak bych jim asi nafackovala. Na vánoce máme být doma a né se jít někam nalít a pařit celou noc.

Já by jsem jim klidně řekla jestli na tu párty tak moc chceš jít tak si jdi, ale vánoce nebudeme slavit. A jestli by mělo dítě nějaké problémy tak ať se jde klidně vycpat. Rodiče nejsou od toho aby spěchali s večeří aby se jejich dítě mohlo jít někam napít. Snad by mohli být aspoň jeden den v roce doma ne? Klidně ať si jdou někam dopoledne nebo i odpoledne. Ale po večeři by se už nikam chodit snad nemělo.

A jestli máte takové rodiče že vám dovolí všechno tak vám vážně tleskám. A můžete být rádi, že i o vánocích se můžete jít pořádně ožrat a přijít domů až třeba ve tři hodiny ráno. No a nebo příjdete domů trochu dřív ale ještě jeden bonus k tomu, třeba v doprovodu policie. A jestli o vánocích chcete dělat rodičům starosti tak to bude pěknej dárek. Já bych vás radiši poslala někam do dětského domova než se sváma takhle doslova promintě ten výraz srát.

A ještě lepší je když řeknete doma, že budete spát u nějaké kamarádky a přitom i ta kamarádka půjde na tu párty. A přitom budete spát uplně u někoho jiného. Třeba u kamaráda který už nebydlí u rodičů. Takže kdyby vás náhodou rodiče hledali tak se nebojte ono se na to nakonec příjde. A to máte další dobrý dárek s vánocům strach o vás a ještě třeba o tu vaší kamarádku. Já když jsem řekla, že budu o někoho spát tak jsem to taky udělala. Jasně, že jsme se řídili podle jejich rodičů, ale nikdy jsem nespala nikde jinde, než u dané kamarádky.

No tak to vidím na to, že tady pod tím budou asi hate. No, ale já to myslím dobře a je to pouze můj názor. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama