Moje vzory / Katy Perry

29. prosince 2014 v 18:41 | Tee |  About Tee
Tak jsem se rozhodla zase něco o sobě napsat. Nebude to nic moc světo borného, bude je kdo mě inspiruje a kdo mi dal díky svým textum mi dali sílu. Tak první koho jsem si vybrala je Katy Perry.
Já Katy sleduju od její druhé písničky co vydala a musela jsem jí poslouchat pořád a pořád. Hodně lidí asi nemá Katy rádo kvuli jejímu stylu oblékání, ale jedno vám řekno to k tomu prostě patří. Musíte si vtvořit nějakou image aby si vás lidé zapamatovalo. Já jí za to mám ráda. Díky ní jsem začala nosit co jsem chtěla a vylezla jsem ze své ulity která byla už moc na mojí osobnost malá. Díky ní jsem se rorzářila jako ohnostroj. Vždycky jsem věřila tomu že mám na víc a díky ní jsem to objevila. Jsem jí za to vděčná.

Nikdy jsem nepochopila jak se muže oblékat tak jak se obléká, ale mě to na ní inspirpvalo k mému novému já. Byla jsem jako motýl který koneč ě opustil svojí kuklu. Určitě ten pocit znáte. Ale proč jí nemáte rádi? Je na váas asi moc jiná. Ale kždý jsme v něčem jiný. Nikdy by jsme na neměli být nikým jiný, ale obdivovat někoho je něco jiného. Než být jako on nebo ona.

Vždycky bude muj vzor a nikdy jí nepřestanu mít ráda doufám, že někdo se najde aby semnou souhlasil. Nejraději od ní mám Firework. Je to dost motivační písen. A já jí nikdy nepřestanu mít ráda. Pořád si jí pamatuji. A nikdy nezapomenu. Ani asi to jak si musela svojí karieru silně vydupat. Ne nezrodila se přes noc. Každý když něco chce tak se to stát muže.

Tak snad jste jako ohnostroje a pořád záříte. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 21:29 | Reagovat

No, já upřímně tuto interpretku nemusím, alespoň ne po hudební stránce. Jako osobnost mi nevadí, a jako člověka jí neznám. Jde spíše o to, že poslouchám trochu jiný styl, a jsem zvyklá na opravdu odlišné melodie, a vlastně i texty.
Ale nepochopím, jak někdo někoho může odsuzovat jen na základě toho, jak se obléká. Těm lidem očividně nedochází, že ty celebrity se takto neoblékají 24 hodin denně, ale jen pro fanoušky. Ačkoli, sama moc dobře vím, že když máš někoho slavného opravdu ráda, většinou je to se vším všudy, i s oblečením :-)
A vlastně ti rozumím. Mám to stejně, jen u jiných interpretů...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama