Moje nejoblíbenější vánoční filmy

17. prosince 2014 v 20:04 | Tee |  Moje Top
Tak jsem si pro vás připravila zase vánoční článek, ale bude to tentokrát o filmech a jsem si jistá, že semnou budete souhlasit, že jsou opravdu dobré.
Tak první film je Sám doma. Prostě když se řeknou vánoce vybavím si slovo "Kevine". Tenhle film je rozhodně hodně vánoční. Hodně se mi líbí postava Kevina, protože vždycky chce být sám doma, bez rodiny a vždycky se mu to splní. A nakonec chce být s rodinou. Ale také si my libí jak vždycky doslova vyjebe a dostane je do vězení. Ale líbí se mi jenom dva první díli, protože v nich hraje tenhle herec. Potom když tam je nikdo jiný tak je to na nic. Vždycky když se ve více filmech mění herci je to na nic.
Druhý film je Grinch. Líbí se mi jak tsm milují vánoce a jenom on je nenávidí. A není se čemu divit. Vlastně ho vyřadili z kolektivu. A když kolektiv něco miluje automaticky to ten vyčleněný chce zkazit, protože ty ostatní nemá rád. Ale alespon ho holčička zlomí na to, že vánoce nezkazí s nakonec ho příjmou takového jaký je. Ale jediné co mi na tomto filmu vadí je, že mají tak strašně divné nosy, ale to je jenom maličkost.

Tak snad jste se semnou shodli. A jsou jenom dva, protože jsou opravdu vánoční filmy. A nedají se tam počítat ty co dávají na vánoce, protože se tam vánoce nevyskytují. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama