Kožíšek

21. prosince 2014 v 12:48 | Tee |  Moda
Tak jsem si pro vás připravila další trend. Tak snad se v něm najdete s bude se vám i líbit.
Tak dalším trendem je kožich. No jasně. Dobře to vymysleli, aspoň nám nebude taková zima. Mě osobně se to líbí, ale dávám přednost jenom drobnostem na kusu oblečení. Nevím asi by jsem nemohla nosit celý kožich. Ale zase kecám no jeden jsem si dokonce vyhlédla, ale není to jenom jeden trend, ale dva v jednom. Je totiž s leopardím vzorem. A v minulém trendu jsem psala, že ho doopravdy zbožňuji.
Jak můžete vidět tak i děti v tomto trendu vypadají rozkošně. No ale zpátky k nám. No nejlepší barva pro kožich je asi světle šedá, nebo béžová, ale je vždycky jenom na vás jakou barvu si vyberete. Ale samozřejmě vám musí slušet. Dokonce jsem se setkala s tím, že máte další dva v jednom. Viděla jsem dokonce i černo bílí kožich. No vypadá to asi jako zebra. No a je to taky pěkné. Ale zase to musíte to zkombinovat tak aby toho nebylo moc. Takže doporučuji si vzít nějaké normální barvy, protože to je jednoduší kombinovat.
Jak už jsem mluvila o tom, že mám radši když kožíšek je jenom jako doplněk myslím to vážně. No ale každý má rád něco jiného. Já osobně si myslím, že by mi to ani moc neslušelo, ale ten kožich s leopardím vzorem tam na mě bude muset ještě počkat.

Tak snad se vám tenhle trend líbil a jestli ne tak si počkejte na další. A nebojte budu pokračovat co se bude týkat léta a jara. Takže o žádné novinky o trendech nepříjdete. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama