Kdo je moje modní ikona

19. prosince 2014 v 13:08 | Tee |  About Tee
Tak jsem se rozhodla aby jste se o mě zase něco dozvěděli tak vám prozradím kdo je modní ikona. Ale samozřejmě to trochu berte s rezervou. A když semnou nebudete souhlasit tak prosím žádné negativní komentáře.
Tak moje modní ikona je Ashley Benson. Kdyby jste jí neznali tak je jednou s hlavních představitelek Prolhaných krásek. A hraje tam Hannu. A tak jsem jí viděla poprvé. A celkem mě zaujala. Její styl byl tak originální teda na českou republiku. Protože bych řekla, že v americe se takhle oblíká skoro každá druhá holka. Ale celkem mě zaujala i její osbnost. Já se chovám ve většině případech stejně. Ano řídím se spíše podle Hanny než podle Ashley, ale já osobně Ahley neznám takže je lepší se řídit podle někoho koho znáte, než koho neznáte. Ale ten její styl je prostě tak skvělý, že se podle něj celkem řídím, ale samozřejmě nebudu si kupovat všechno co měla v seriálu nebo na fotce, ale většina kompletů je inspirováno zrovna Hannou nebo Ashley. A teď pro vás mám pár fotek, které jsem si pro vás vybrala.
Tak snad jste rádi, že jste se o mě něco zase dozvěděli. Dneska budou ještě další články tak se máte na co těšit. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama