Jak začít znovu

23. prosince 2014 v 0:01 | Tee |  Sebevědomí
Ano poslední dobou nemám moc nápadů o čem moc psát, ale vám to ani nepříjde protože teď píšu celkem dost. Ale to je jenom kvůli tomu, že slyším nějakou písničku a hnedka si na něco vzpomenu.
Každý zvás si asi myslí, že není moc jednoduché začít znovu. Ale někdy se vám naskytne příležitost jak najednou začít úplně od nuly. No já jsem k tomu aspoň příležitost měla. No na základce to semnou nebyla žádná sláva. Ale to bylo spíš tím, že jsem byla prostě jiná než ostatní. Tak co všichni mi říkali, že když je šlověk jiný tak je to dobře, ale asi nevěděli to, že když je člověk jiný tak je většinou terčem šikany. No ale bylo celkem smutný, že holky mě jenom pomlouvaly, ale to mi bylo celkem jedno, ale kdo mě někdy dokonce i mlátit byli kluci. No nevim jestli se tomu dá říkat kluci. Protože by kluci holky neměli mlátit. A proč mě vůbec neměli rádi? No bylo to celkem jednoduché. Nechovala jsem se jako oni, neoblíkala jsem se jako oni. Prostě jsem nechtěla být stejná. Přece je lepší být originální než být jenom ovečka z jednoho stáda. A taky se mi líbili jiné filmy, jiná hudba než jim. Ano kvůli tomu jsem byla vyřazená z kolektivu. A ještě když jsem se bavili o tom kdo je extrovert a introvert tak si dokonce stěžovali, že se snima nebavim. Ale proč by jsem se měla bavit někým s kým si nerozumím a kdo mě ještě k tomu sprostě pomlouvá. No to by mi bylo jedno, ale mě spíš štvalo že mě ani neznali a přitom si stěžovali na mě. A nevíc mě celkem dopalovalo, když se pohádali se svojí nejlepší kámoškou tak najednou přilezli ke mě a k jedné mé kamarádce. No to je asi všechno z toho jak jsem to měla na základce.

Ale když jsem po deváté třídě jela k mámě do německa. Najednou jsem se začala vnímat celkem jinak. Dalo by se říct, že ten pobyt u mámi mi celkem i zvednul sebevědomí. Dokonce jsem se nechala obarvit na blond. Nikdo mě potom skoto nepoznal. Dokonce mi o to šlo aby mě nikdo nepoznal, protože jsem s lidmi ze základky už nechtěla mít nic moc společného, teda až na tu jednu kamarádku. Bylo to léto potom co jsem měla nastoupit na střední. A když jdete do nového kolektivu je to dobrá příležitost začít od znova. No jak už jsem zmínila nechala jsem se ostříhat a nechala jsem se obarvit na blod. Změnila jsem i trochu image. Přestala jsem nosit tmavé barvy. Dala jsem přednost světlejším. Začala jsem se i trochu vís malovat. A to nemyslím tím, že už jsem začala s make upem. Ale trochu jsem si svýrazňovala oči a dávala si lesk.

Když jsem prošla touhle dalo by se říci změnou tak jsem začala chodit na střední. A lidi me od pohledu dokonce typovali na to že budu namyšlená a dokonce že mám kluků kolik chci. Vidíte jak jenom vzhled dokáže změnit názor. A to by si lidi ze základky ani nepomysleli. A tak jsem byla celkem ráda, že jsem začala od znova. Není to nic špatného. Když se vám stane něco co by jste nejraději vymazali zkuste začít od znova. Třeba si udělat něco i s vlasy. Potom vás každý bude vnímat jinak. Ale to bylo tak u mě nevím co by vás mohlo motivovat k tomu aby jste kdyžtak začala znovu. Ale každý začatek je dobrý. Můžete začít s čistým štítem.

A jestli nevěříte tomu že když jsem začala znovu, že se mi daří tak já vás vyvedu z omylu. Našla jsem si kluka, který je pro mě pan dokonalý. Mám pár dobrejch kamarádek kterým můžu věřit. Mám lepší náladu. Líp se mi v noci spí. A to by se nestalo kdyby jsem nezačala od znova. Tak snad vás to motivuje k tomu, že začít někdy nový příběh je dobrý. Sice skončí ten starý, ale začne něco nového na to pamatujte a může to být něco mnohem lepšího než to co bylo. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama