Jak se z člověka může stát zrůda

25. prosince 2014 v 21:00 | Tee |  Svět kolem nás
Tak sice ten příběh co tady budu psát jako příklad je ze seriálu, ale je založen na skutečné události. Tak si dejte na to pozor, protože je to celkem nebezpečné.
Tak tohota klauna můžete znát z American Horro Story. Ale jestli tento seriál neznáte já vám to objasním. Tak tento člověk byl klaun u cirkusu, ale byl příliš hodný. Měl rád děti, ale né tím způsobem, že by je znásilňoval nebo něco takového. Spíš byl taky takové díte. Rozdával balonky apodobně. Ale ostatní co byli v cirkuse tak ho obviňovala z toho, že děti znásilňuje, ale já bych řekla že na to byl až moc hloupoučký aby se něčeho takového dopustil. A pořád říkal, ale máma říkala, že jsem dobrý klaun. Já bych řekla byl to dobrý klaun, ale taky by jsem nebyla ráda kdyby mě obviňoval z toho že znásilňuji malé děti. Tak tomuto muži trochu přeskočilo, ale pořád chtěl těšit děti. Začal vyrábět vlastní hračky a chtěl je prodávat, ale nikdo si je nechtěl koupit. Tak mu přeskočilo trochu více a chtěl spáchat sebevraždu, ale to se mu nepovedlo. Měl hrozné zranění. Neměl vůbec rty. Tak se nalíčil a vzal si masku a hned chtěl být zase klaun. Ale ani na přehlídce zrůd se mu nedostávalo takové pozornosti jako před tím od dětí. Všichcni se ho jenom báli. Nebyl spokojený s tím jak žije a tak mu přeskočilo co nejvíce to šlo. A tak začal unášet děti a zabíjet všechny kolem co se mu nelíbili. Dělal jim představení nosil jim hračky a jenom jim chtěl ukázat představení a aby se jim líbilo. Samozřejmě že z nej děti měli strach protože se k nim nechoval tak jak by měl. Ale už to v hlavě měl tak pomotané, že asi už zapoměl jak se má k dětem chovat. Projít si takovým životem taky by jsem asi zapoměla jak se mám chovat dobře k lidem když se ke mě lidi nechovali jak by jsem si zasloužila a využívala toho, že jsem až moc hodná.

Nemyslete si že se tohle nemůže stát normálně. Když vás někdo bude pořád stresovat a dovede vás do takového stavu, že chcete spáchat sebevraždu. Není to nic dobrého. Já nejsem už na lidi tak hodná jak jsem byla, protože proč bych měla být na nějaké lidi hodná když oni na mě nejsou. Já bych řekla že ty lidi si to zaslouží, protože jak oni na vás tak vi na ně. To je celkem fér ne? A když je to služba za službu tak je to celkem výhodné, ale řadši to nepřijímejte protože se vám ta služba nemusí oplatit.

V každém člověku je něco zlého. A nikdy nevíme kdy to může vyjít napovrch. Není to nic hezkého když se ve vás probudí ta zrůda. Já jenom doufám, že ta zrůda co je ve mě se nikdy neprobudí. Nechtěla bych vidět co by se potom mohlo stát. A můžu být jenom ráda, že mě nikdo takhle neobviňuje tak jako toho pána. A alespoň nejsem tak zbytečně moc hodná aby mě mohli lidé využívat a nemohou semnou tak manipulovat. Takový život je celkem na nic, protože to ani není život. Nechte sebou manipulovat a uvědomte si to. Když si to neuvědomíte můžete spadnou celkem do velké deprese, protože si z vás budou dělat akorát legraci a to také není nic pěkného.

Tak snad svámy nikdo nemanipuluje a nechte tu zrůdu ve vás radši spát aby se nestalo něco takového, vím nemusí to zajít do takových extrému, ale není to nic pěkného. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama