Far Cry 4

8. prosince 2014 v 17:48 | Tee |  Doporučuji
Tak zase se zaměřím trochu na něco co by mohlo zajímat kluky. Jak už možná všichni víte tak višel další díl Far Cry 4. Sice jsem to ještě nehrála, ale když jsem viděla ukázku tak to bude veliká bomba.
Jak jsem se tak koukala opět na youtube tak jsem zatím viděla jenom jednoho asi člověka co na to natáčel let´s play. A to je opět Gogo. A jak už ho známe tak to bude celkem vtipné podání, ale aspoň se kouknete na to jak hra vypadá a jestli by vás bavila.

Tento další díl výjde na PS4 a počítač. Což jsou asi nejlěpší herní způsoby. Ale to je samozřejmě na každém na čem se mu lépe hraje. Graficky se mi tento díl zdá samozřejmě lepší než ten předešlí, ale to je asi tím, že se na to teď zaměřuje čím dál tím víc vyvojářu. Když jsem viděla jaký je rozdíl v GTA5 na PS3 a PS4 tak se mi zastavil dech. Tak jsem zvědavá jak bude vypadat grafika, až výjde na počítač. Na to asi čeká hodně lidí. Ale zpět k Far Cry. Poprvé jsem viděla upoutávku a myslela jsem si dokonce, že je to nějáká reklama na cestovní kancelář. Takže graficky na tom bude tato hra velmi dobře. A teď pro vás mám připravenou ukázku ze hry.
A jestli by jste si nebyli jistí, jestli si tuto hru koupit a nevíte jak vypadá a podobně tak sem dám ještě jedno video ze hry aby jste měli představu. Ale radši se na to koukněte od prvního dílu ať jste v obraze.
Tak snad se vám to bude líbit a pomůže vám to k rozhodování. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama