Co posuzuji na klucích?

22. prosince 2014 v 19:40 | Tee |  About Tee
Tak každá holka hodnotí něco jiného, ale ne máme to skoro stejné, ale tak každý má jiný typ. Jinak hodnotíme úplně všechno stejně. Ale máme jiné top co musí mít náš pan dokonalý. A teď vám přiblížím co musí mít můj pan dokonalý.
Tak nejlepší období co je na hodnocení kluků pro mě je léto. Je ironie, že se svým klukem jsem se poznala v lednu. Ale to už je jedno. První věc co hodnotím jsou vlasy. No jo no nemám ráda kluky s dlouhými vlasy. Zdá se mi to divné. Dlouhé vlasy májí mít holky. No a nejlepší je když má blonďaté vlasy. Nevím proč, ale mě se to prostě zdá roztomilé a kouzelné. Ale měla jsem i kluka s hnědými vlasy i dokonce s černými. No jo, ale blonďaté jsou prostě nejlepší.

Potom se koukám na oči. No k blonďatým vlavům se nejvíce hodí modré oči. No tak jako samozřejmě jsou nejhezčí. Ano mám prostě typ modrooký blonďák. Ale kombinace tmavých vlasů a světlých očí je tak pěkná. Taky ty kluci co měli tmavé vlasy měli modré oči.

Potom na co se koukám na obličej. No jo může se vám to zdát povrchní, ale jak už jsem říkala každý má svuj typ. A já doslova nedokážu posat jaký by ten obličej měl být, ale prostě se mi musí líbit. No snad jste pochopili co jsem tím myslela.

No potom se koukám na zadek. Jasně může to působit úchylně, ale prostě je to tak. Nemůžu přeci mít kluka, který nemá pevnej zadek. Musí mít taky dobrej tvar a musí dobře vypadat v džínách a v jiných kalhotách. A klidně si myslete že je to úchylné, ale určitě jediná holka co se kouká klukům na zadek.

Potom se koukám na oblečení. No jasně zase jsem strašně povrchní. Ale kluk, který vedle mě bude chodit skoro každý den tak se musí nějak oblíkat. No styl který se mi líbí je prostě jak se oblíká JB. No tak co mě se to prostě líbí. A je samozřejmě více slavných mužů podle kterých by se měl můj pan dokonalý oblíkat. Ale musí se to tomu aspoň trochu podobat.

A nakonec se koukám na celkovou postavu. Musí být větší než já. Nemůže být tlustý. Ano je to celkem povrchní, ale není to prostě můj typ kdyby měl nadváhu. Musí mít hezké nohy. No až na zem. A hlavně musí vážit víc než já. Protože by bylo celkem divné kdyby vážil méně než já. Potom by jsem si asi připadala tlustá. A co ještě nesmí mít větší prsa než já, protože by to bylo celkem smutné.

Tak to je pro tento článek vše. A nemyslete si že jsem povrchní jsou to jenom věci které napohled posuzuji na klucích. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama