Co na holkách kluci nechápou

22. prosince 2014 v 15:20 | Tee |  Svět kolem nás
Zrovna včera jsem jenom tak projížděla youtube. A narazila jsem na jedno video od Vadaka. A samozřejmě mělo název co nechápu na holkách.
Tak první věc co nechápe na holkách je proč hubneme způsobem, že přestaneme jíst. No já bych na to jenom řekla, že tyhle holky jsou celkem ubohé a přeci musíme něco jíst. I když budeme držet nějakou dietu tak nám to ani moc nepomůže. A ano souhlasím s ním. Je lepší když budeme cvičit, protože budeme mít aspoň vypracované tělo. A ne anorektičky nejsou hezké naopak je to nechutné. A jestli si kluci myslí, že anorektičky jsou hezké tak jsou trochu asi mimo.

Další věc co nechápe je. Proč holky co jsou tlustější na sebe dávají legíny. No jednoduchá odpověd jsou pohodlné. A jsou i takové holky co to vědí a stejně je nosí. Ano na pohled to není moc hezké. Ale ještě jedna věc. V džínách je víc vidět nežádoucí křivky. Ano mě to taky není moc príjemné když vidím holky při těle a majíí na sobě legíny. Ale ještě horší jsou asi průsvitné leginý. No tak to snad bude chápat, že legíny jsou hodně pohodlné.

Další věc co nechápe je nesmyslné tetování. No upřímně já jsem chtěla také tetování. A ano že jsem chtěla takové co už teď mají skoro všechny holky. Ale tak stejně je to jejich věc jestli toho potom budou litovat. A jestli to bude třeba slovo family. Tak si chtějí prostě připomenout svojí rodinu. A jestli má namysli třeba forever young. Tak se chtějí třeba cítit pořád mladé. Ale jenom jednu věc co mám proti tetování je, že na povislé kůži to moc hezké není.

Proč se fotíme s výstřihem. No spousta holek to dělá aby na sebe upozornilo. A ve videu říká, že nejsem s nimi nějak extra výrazné. Ale na co asi myslí kluci jako první když koukne na holku? Jestli má hezký zadek nebo kozy. Takže tohle je jenom aby jsme byli středem pozornosti na sociálních sítích a aby jsem si trochu nahrabali na egu pozitivními komentáři. A jestli je to myšleno i na léto. Promiň ale kvůli jednomu názoru se nebudu pařit v tričkách.

Usmívání na fotkách ano souhlasím s tím, že normální úsměv se vytratil a nahradil to duckface a jiné trochu směšné výrazy. No ano je hezčí když se holka usmívá a nedělá nějaké přiblblé výrazy a myslí si, že je při nich sexy. Holky nejste a to by jste si měli taky trochu uvědomit.

Proč si na sebe dáváme tolik make upu? No já by jsem řekla, že nějaké holky už to doopravdy přehánějí, ale Vadak nemůže zapomenout na to, že nějaké pupínky jsou fakt hnusné napohled a tak ho prostě chceme jenom zamaskovat. A když ještě nejde dát pryč no tak sáhneme po make upu. Já třeba make up používám jenom v zimě aby mi nebyla zima na obličej. A ještě to děláme proto aby jsme byli vaším nejhezčím modním doplňkem.

No ano oblíbené řezání. To já osobně také nechápu. A těm co to dělají by jsem jenom doporučila aby navštívily psychologa. A jestli se budete řezat jenom kvůli tomu že vás ospustil kluk tak je to celkem na nic, protože tímhle činem se k vám nevrátí. Spíš si najde někoho jiného, protože který kluk by chtěl holku co se řeže jenom kvůli tomu, že se jí stalo něco tak nezávažného. No je to jenom můj názor.

Sex ve třinácti. No to je celkem pochopitelné, že to někdo nechápe. No je jasné, že když si nedáte pozor nepoužijete ochranu tak se může stát, že otěhotníte. A to by jste snad nechtěli. Počkejte si na tu patnácku. A vždycky používejte ochranu. Určitě by jste si nechtěli zkazit život tím, že se budete muset starat o dítě. Třeba vás potom rodiče vyhodí z domu když nepůjdete na potrat. A to by jste snad nechtěli být bez domova a těhotná.

No tak to je všechno co Vadak na nás nechápe. No a je celkem smutné, že skoro ve všem s ním souhlasím. No tak tady máte to jeho video.
Kdyžtak se na něj koukněte a holky asi by jsme se nad sebou měli zamyslet. No jo je to tak. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama