Best Fake Friend (BFF)

19. prosince 2014 v 12:44 | Tee |  Svět kolem nás
Určitě se každý setkal s nějakou kamarádkou, kterou jste si připustily až hodně k tělu. A potom jste si povšimly, že to nebyl ani tak vaše kamarádka, ale jenom osoba co vám chtěla ublížit.
Já jsem se setkala s tolika případy falešných kamarádek, že to až není možný. A je to celkem smutný, že se někdo přetvařuje a pořád si myslí, že jste jí neprokoukla. Já osobně mám teďka asi jenom dvě nebo tři kamarádky. A nic mi nechybí. Můžu jim napsat co chci a můžu jím říct co chci a měla jsem poté ověřené, že to neřekli dál. Ale jsou i takové případy, které jsou na vás bezdůvodně naštvané a přitom jste nic neudělali. Jenom se nechali zmanipulovat někým jiným. Nevím no je to fakt hodně smutné, že nikdo nevěří vám, ale radši věří ostatním. A nenechají si nic vysvětlit. Někdy si potom vyčítaté, že jste se s takovou osobou začali bavit. A že jste s ní trávili tolik času, který si vůbec nezasloužil.

Já jsem se dokonce setkala s typem kamarádky. Že když jsem chodila s jejím kamarádem byli jsme za dobro, ale když jsme jednou byli rozhádaný. Tak to celkem vrzalo i mezi mnou a tou holkou. Tak to mě taky celkem naštvalo, že jenmu říkala ať se na mě vykašle, že má na lepší. A potom jsme šli ven a ke mě se chovala, že za to může on. Pořád říkala ať se na něj vyseru apodbně. Ale potom když jsme si s tím klukem sedli a všechno jsme dali dohromady tak nám bylo jasné, že jí asi vadí, že spolu chodíme. A tak jsme si řekli, že nemá cenu se s ní bavit, protože aby nás někdo rozhádával to není v našich silách aby jsme to každejch pět minut řešili.

Další typ kamarádky jsem měla, že nemohla vystát když na mě kluci upoutávali větší pozornost než na ní. Potom dokonce lhala o jejím věku, ale všichni věděli že kecá. Ale mě spíš dostávalo, že jí vadilo, že jsem měla větší pozornost než ona. Potom si myslela, že mě překecá k různým věcem, ale přitom jsem do toho nešla. A to byl taky důvod proč na mě byla naštvaná. Ale pořád si myslela, že jí chci přebrat jednoho kluka, ale nejsmutnější na tom bylo, že s ním vůbec nechodila. Ale mě to mohlo být jedno. S kým by jste se raději bavili. S holkou která je pořád nafouklá jako bublina a nebo která se s vámi baví za všech okolností? No oni si právě vybrali mě, ale radši jsem od nich doslova utekla, protože mi ta holka potom začala vyhrožovat a to mi za to také nestálo.

A poslední případ co jsem zažila byl celkem zajímavý a ani do teď nechápu jak to mohla udělat. Bavila jsem se prostě s jednou holkou, která byla trochu jiná než ostatní s kterými jsme se bavili. Jasně ty ostatní kouřili, někdy pili a bavili se trochu jiným slovníkem než na který byla ona zvyklá. Pořád mi říkala, že mezi nás nepatří. Ale já jsem jí přemlouvala ať se snámi baví dál, protože nikdy jsme jí neodsuzovali ze to, že nepije nebo nekouří. Měla jsem jí ráda. A najednou se prostě neozvala a i když jsem jí potkala tak mě ani nepozdravila. To jsem byla celkem překvapená, protože neměla důvod se semnou nebavit. A jestli nesnesla jaká jsem, že kouřím nebo jsem so občas dala pivo. Tak mi to snad mohla říct narovinu ne?..

Tak snad nemáte problém s falešnýmy kamarády a máte jenom ty práve, kterým se dá doopravdy věřit. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama