Barevná typologie / Zimní typ

17. prosince 2014 v 14:47 | Tee |  Moda
Tak když už máme tu zimu tak jsem se rozhodla napsat něco o zimním typu. A snad někdo zvás se v tom typu najdete.
Popis zimního typu. Holky jsou bílé jako sníh. Dali by se přerovnat ke Sněhurce. Je plná kontrastu. Tmavé vlasy a bílá pleť.

Pleť je bledá, bílá a chladná. Vždy je průsvitná až porcelánová. Má olivový nebo namodralý podtón. Patří sem typ Sněhurka a jižanské typy.

Vlasy zimního typu jsou tmavé. Po černé, tmavě hnědé.

Oči jsou jasné a výrazné. Tmavé i světlé. Kontrast panenky s bělmem.

Barvy oblečení jsou jasně chladné, ostře konstrastní, červeně rubínová, šalatová, třešňová. Zeleně syté, výrazné. Fialová a růžová, azalkové tóny světlá i tmavě fialová. Hnědě hořké čokolády. Modrá všechny syté odstníny azurová modř.

Základní gardéroba by se měla skládat z černé, červené a tmavě modré.

Šperky rubín, onyx, smaragd, chladné bílé perly, stříbro, platina a bílé zlato.

Co se týká make-upu tak doporučuji kambonaci očních stínů. Fialová modrá a zelená. Světle žlutá a stříbrně bílou. Zelenou, světle žlutou a některý chladný odstnín růžové. Oční linky žádná černá, ale světle tmavá šeď, chladná modř, zelená i tyrkysová. Rtěnka by měla být "pink" růžová, starorůžová. Fialovou růžové barvy fuchsií a azalek nebo melounová červeň. A řasy a obočí šedé nebo jestliže je oko potřebuje více kontury černé. A obočí šedo hnědé.
Tak tahle holka ukazuje skoro zimní typ, až na tu barvu pleti. A jestli jste se neshodli ani v jednom bodu tak si počkejte na si na další. Tak good luck.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama