Vždy budete krásní

20. listopadu 2014 v 22:05 | Tee |  Sebevědomí
Poslední dobou jsem slýchala jak se holky ze třídy hlídali kalorie, bavili se o tom jak nebudou nic fotit dokut nebudou se svojí postavou spokojení a jak si něco udělali kvůli špatnému cvičení. Je tohle normální? I několik celebrit dopadlo na téma JE TLUSTÁ.

Většina holek si neuvědomuje, že nezdravím hubnutím a nedodržování pravidelného příjmu potravy tak si můžou velice ublížit. Nechci tady nakousávat anorexii. Ale řeknu vám upřímě já s tím sama mám problémy, ale já vím že tlustá nejsem. Jediné co mi dělá problém je přibrat nějaká ta kila. Už asi tři roky jsem nepřibrala ani jeden kilogram. Ani nevíte jak je to skličující. Ne necvičím, nehlídám si váhu a nedržím žádnou dietu.

Pro ty zvá co si myslí, že jsou tlusté nebo ošklivé mám jenom jednu radu. Není to pravda a uvědomte si to. Každej den si říkejte, že jste krásná a potom tak budete působit i na ostatní. Nemůžete celý život sedět v koutě a hládat si kila. Když to půjde takhle dál stejně nikomu nebudete připad krásná, protože svým stylem života nikoho neoslovíte. A nikdy se netrapte tím když si zvás bude někdo dělat legraci, že máte třeba malé prsa. Hoďte to zahlavu a řekněte si, že prsa přece nejsou podstatné. A záleží na vašem itelektu a vašem projevu ve společnosti. Samozřejmě o sebe musíme nějak dbát a dodržovat nějakej dress code, aby jsme se nesnížili na nízkou úroveň. Ale nikdy se nenechte rorhodit slovy, že jste tlustá, nebo že máte malá prsa nebo něco jiného. Vždy budete krásné a uvědomte si to.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama