TIGER nový obchod v Liberci

22. listopadu 2014 v 21:56 | Tee |  Doporučuji
Dneska když jsem šla s práce. A somozřejmě jsem šla přes obchodní centrum OC Fórum tak jsem si všimla, že konečně je otevřený ten záhadný obchod co se tam začal vybovovat apod.

Tento obchdo se jmenuje Tiger a můžete ho najít kde býval Burger King. A co jsem tak koukala tak se hlavně zabívá dekoracemi na jaké koliv svátky. A jeslikož teďka budou vánoce, tak tam můžete najít různé sobíky, Santa Clause, tučňáky a tak podbně. Možná bych i řekla, že až budou třeba velikonoce tak to bude plné králíčku, vajíček a všeho co se velikonoc týka.

Ale samozřejmě tam budou i stálé výrobky a to je od dekorací, až po hračky. Jenom co jsem tak viděla co jsem seděla na lavičce. Tak by jsem si tam hnedka jednu věc koupila a to je polštář ve tvaru knírku. Ale to nebylo jediné co tam bylo ve tvaru a nebo s knírkem. Byla tam i pumpička na mýdlo, guma a ozdobná izolepa. Takže tenhle obchod, je ale také dobrý na ponožky, protože jsem viděla dost originální.

A děti si zde taky najdou něco pro sebe. Viděla jsem tam krásný domeček pro panenky, autíčka a samozřejmě plyšáky. Ale asi teďka hodně letí poníci. Jich tam bylo opravdu hodně. Ale jestli chcete aby se formou hraní vaše děti i učili něčemu novému tak tady také pochodíte.

A jestli chcete vědět více zastavte se nebo jděte jenom kolem a vemte si katalog. Možná vás inspiruje na nějáký dárek k vánocům. Tak snad pochodíte. Hodně štěstí.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama