Sedmí díl RYCHLE A ZBĚSILE

29. listopadu 2014 v 17:01 | Tee |  Doporučuji
Tak dnes jsem si pro vás připravila takovou ukázku ze sedmého dílu Rychle a Zběsile.

Jak už všichni víme tak už je to skoro rok co jeden z hlavních hrdinů Paul Walker zemřel, ale to nic nezabránilo tomu aby se tento díl dotočil, ale v druhé polovině filmu bude hrát Walkerův bratr. Co jsem se taky dočetla a také doslechla tak to, že Vin Disel ani tento díl dotočit nechtěl, protože mu to přišlo nevhodné. A nakonec se dohold s režisérem, že musí být na konci nebo na začatku nějaká vzpomínka na Paula Walkera.

Ale už dost o připomínání smutných věcí a podíváme se na film jako celek. Co jsem tak pochopila tak v sedmém díle se bude hodně zabíjet a to jenom kvůli Dominicovi Toretovi. Jestli jste viděli šestý díl a dokoukali jste se až do konce tak víte o čem mluvím. Někdo si najme vraha který má jít po Toretovi, ale nejdřív se asi chce trochu vyřádit na jeho blízkých. Ale Toreto toho bude mít už dost a bude se mu chtít postavit z očí do očí.

Samozřejmě nebudu prozrazovat celý děj a vedlejší zápletky, ale něco jsem vám o tom musela napsat. A co pro vás mám teď? No přeci ukázku. Tak si jí užijte:
Dalo mi to celkem práci pro vás najít ten pravý, ale užijte si to.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama