Pro spokojený vztah by jsme měli hledět i na maličkosti

20. listopadu 2014 v 20:35 | Tee |  Vztahy
Každý kdo má nějáký vztah si začně stěžovat na to jak se začínají hádat. Vždycky jde přitom jenom o maličkosti. Třeba jakto, že jsi neumyla nádobí? Jakto že jsi nevysál? Ale já se nechci koukat na ten tvůj zápas mě dávají seriál.

Tak co se třeba rozhodnout, že ve vztahu uděláme kompromis? Když je žena nespokojená s tím že není vysáto tak proč si nevysaje sama? Jak už můžeme vědět tak mužský prostě nezměníme. a když není umytý nádobí a nejste s tím spokojení tak si ho umyjte sami a nebo sáhněte po jiném řešení. Třeba si kupte myčku.

Co se týče boje o televizi. Tak milé dámy už hodně dlouho je internet a seriály jsou tam také. Takže by jste se nemuseli ani hádat, protože na svůj oblíbený seriál se můžete koukat i na internetu, ale to je pravda i o zápasech. Stejně se stačí kouknout jenom na výsledky.

Jak jsem tak ještě pozorovala často se páry také hádají jenom kvůli sexu. A naše nejlepší výmluva je, že nás bolí hlava. Tohle se dá akceptovat možná jenom tak dvakrát do měsíce nebo když máte svoje dny. Stejně přijde jednou ten den kdy holky sami budou chtít nějaké to uspokojení. A jestli si teďka říkáte že ne tak si jenom lžete. Musíme prostě pochopit, že muži jsou na tom trochu jinak. A je jenom naše chyba, že jim někdy nesvolíme. Pak jsou z toho jenom zbytečné hádky apodobně. Dámy a taky si snad přiznáme, že po nějákem to odporu stejně podlehnete. :D

Ale spokojený vztah nemůžeme mít založený jenom na sexu a nějákých kompromisech. Ale taky by stačilo kdyby pro nás muž udělal něco hezkého ne? Že by nám řekl že jsme hezké, poškrábal by nás na zádech, objal nás a občas nám řekl že nás milují nebo oceňují. To se ale bohužel musím vrátit k bodu že muže prostě nezměníme. Změní se jenom oni sami a kdy jenom budou chtít.

A když vám partner nevyhovuje tak se nehádejte, nebuďte smutní a radši opuste nespokojený vztah.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama