Pomluvy jsou asi IN

21. listopadu 2014 v 21:20 | Tee |  Svět kolem nás
Asi každý znás se setkal s tím, že jste se doslechli že vás někdo pomlouvá. Proč se tole děje? Proč vám to ta určitá osoba neřekne do očí? To jsou otázky na které asi nikdo nezná odpověd.

Samozřejmě se mi také stalo, že mě pomlouvali a bylo to jenom kvůli tomu jak se oblíkam, jaké mám vlasy a nebo jak vypadám. Na základní škole jsem si stím možná dělala hlavu, ale na střední jsem si myslela, že tam budou už dospělý holky na to aby semnou jednali fér. Myslet si je něco jiného než to doopravdy je. Tak jsem čekala až skončí prvák. Samozřejmě žádná změna. Čekala jsem až skončí druhák, ale co si myslíte žádná změna. A tak se to všechno dělo i ve třeťáku.

Rešit někoho oblečení je celkem ubohé. Pořád na škole učili, že každý má svůj styl a máme ho také respektovat, ale i když se jim to řekne třeba stokrát tak se z toho nějáké husičky nepoučí. Tak směle budou pomlouvat dále. Ale jestli zjistíte, že vás někdo pomlouvá a nelíbí se vám to. Nebojte se a řekněte svůj názor a dejte ty huse pěknou čočku aby se o vás už nezajímala. A jestli ani tohle nezabere tak se s tím už dál nezabívejte, protože je to zbytečné. Přece když vás někdo pomlouvá tak to není tak hrozné než jiné věci co se vám může stát.

A proč nás vůbec pomlouvají? Dobrá otázka asi kvůli tomu, že vám to nechtějí říci do očí. A proč? Nechtějí se shodit před svou partičkou hloupých oveček. A jestli tu hádku začnete tak se nenechte zmást tím, že řekne že ona tohle nikdy neřekla a má vás třeba daná osoba ráda. Kdyby vás měla ráda tak by o vás neříkala tak ošklivé věci ne? A jestli vás pomlouvají kvůli tomu, že vám něco závidí tak je to fakt ubohé. Protože závist je špatná vlasnost a jestli se jí nezbaví tak je to už jenom jejich problém a vůbec se tím netrapte máte přece navrch když už vám něco závidí.

A jestli jste ten tip co je to raní tak vám řeknu neřešte to a víte, že nemá moc cenu to řešit. A hlavně je nezačněte pomlouvat také, protože by jste klesli na stejnou úroveň. A to přeci nechcete. Tak hodně štěstí a ty husy neřešte. Přeji hodně zdaru.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama