Pletená od hlavy až k patě

21. listopadu 2014 v 17:06 | Tee |  Moda
A mám pro vás další trend, kterým oslníte na podzim a na zimu tohoto ruko. Sice tenhle trend nosíme skorou každou zimu, ale nenechte se mílit teďka budete opravdu in.

Nejedná se o nic jiného než o pletené svetry. Ale nepatří k tomu jenom svetry, ale dokonce i pletené kalhoty. Ano v zimě vám nebude ani trochu zima když tomuto trendu podlehnete. A když k tomu přidáte pletenou čepici a šálu také nic nezkazíte.
Ale také musíme brát ohled na barvy a typi těchto svetrů. Jak můžete vidět spíše jsou lepší přirodní barvy než křiklavé. Nejlepší volbou je asi hnědá, bílá, béžová a bíla a jejich odstíny. Takže jestli máte nějáky upletený svetr co jste dostaly od babičky a nevědeli kam ho nosit, tak přišel ten správný čas na to si ho vzýt a být prostě in.
Ale co pro každého může být problém je sehnat pletené kalhoty. Ale tak když nemáte nedělejte si starosti a radši sáhněte po černých, nebo stejno barevné jako je váš svetr. A jak si můžete povšimnout i šaty máme pletené. Ano možná by to bylo hezké kdyby byli přesně na tělo, ale tento rok se spíš ohlíží na čím víc vytahanější tím lepší, ale jestli se vám to líbí tak si to noste. Každý má svůj styl a neměli by jsme být za něj odsuzováni. A jestli se ani v tomto trendu nenašli tak si počkejte na další.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama