Paul Walker

30. listopadu 2014 v 18:18 | Tee |  Svět kolem nás
Dnes je to přesně rok co umřel uznávaný herec Paul Walker.
Ano sice tento článek bude s trochu pochmurnou tématikou, ale co se dá dělat. Myslím si, že tento herec stojí za připomenutí. Paul umřel celkem mladý, ale spíše mě zarazilo jak zemřel. Jel se svým přítelem na charitativní akci a vybourali se, ale Paul neřídil. Na to by jsem chtěla celkem upozournit. Protože pár hodin po tom, co jsem se o této zprávě dozvěděla tak jsem viděla pár animací. Jak si jede a pak nabourá. Je to celkem hnusné pro ty co ho měli rádi a uznávali ho. A dokonce to paukazuje na to, že neumí řídit. Ale to by asi nehrál v tolika dílech Rychle a zběsile ne?
Paula můžeme znát z jedné serie filmů díky které se opravdu proslavil. Je to samozřejmě Rychle a zběsile. Sice si nezahrál úplňe ve všech dílech, ale ve většině ano. Je jenom škoda, že ho neuvidíme v tom posledním. Sice do půlky ano, ale od druhé půlky to převezme jeho bratr. V tomto filmu si zahrál policistu Braina. Sice nejdřívě měl Dominica zadržet, ale nějak moc se sním spřátelil a to né jenom ve filmu, ale také v normálním životě. Je jasné, že nejvíce kdo truchlil byl Vin Disel. Sice to na sobě nedal moc znát, ale každý kdo Walkera uznával si jednu aspoň uronil.
A proč jsem ho měla ráda zrovna já? Bylo to né jenom kvůli vzhledu. Jak jste si mohli všimnout tak jsem ho dala do své top pět herců, ale bylo to také proto, že to byl hodně úžasný herec. Měla jsem ráda jeho charakter. I jeho postavy. Nikdy se mi nestalo, že by jsem ho ve filmu neměla ráda. Vždycky mi do té role seděl. To sice nění vše, ale to by jsem tady seděla celkem dlouho.
Úpřímně by jsem řekla, že je ho celkem škoda. Když se tak zamyslím, už nikdy neuvidím žádný jeho film. To je celkem škoda. Nikdy ho už neuvidím v kombinaci s Vin Dieselem a to je taky hodně velká škoda. Hold se budeme muset koukat na jeho staré filmy, ale to nevadí, protože aspoň nějakou vzpomínku na něj budeme mít.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Makkakonka Makkakonka | Web | 30. listopadu 2014 v 18:28 | Reagovat

Paul byl skvělý herec..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama