Pan dokonalý

29. listopadu 2014 v 18:13 | Tee |  Vztahy
Holky připravila jsem si pro vás jeden článek, protože tohle téma je celkem probírané tak vám taky nějaké tipy.
Rozhodla jsem se napsat něco jak najít toho PANA DOKONALÉHO. A jak je nejlepší ho poznat.

Tak samozřejmě pro vás musí být pro vás vždy oporou. Měl by být skoro pořád na vaší straně. A když vám něco nejde tak se vám nesmát a aby říkal, že on by to zvládl lépe, ale měl by vám pomoci, třeba vám to i desekrát vysvětlit, ale hlavně aby jste to pochopili. Když vám bude smutno tak by vás měl obejmout a přivést vás na jiné myšlenky. Každý den by vás mohl alespoň jednou rozesmát. Sám ví, že úsměv má sluší nejvíce. A vždy když budete chtít tak vás obejme dá vám pusu na čelo.
Pořád pro něj musíte být krásna. I když přijde ráno a vy budete ještě v pyžamu, nenalížená a neučesaná. Musí se usmát a stejně vám říct, že jste krásna. Žádné líčení aby oblečení by nemělo v jeho očích změnit jeho názor na vás. I kdyby jste trochu přibrala, bylo by nejlepší kdyby vám řekl, že nevadí lásko tohle ti vís sluši. A hlavně si nemůže dělat srandu, že po ránu vypadáte strašně. Vždycky si to vezmeme osobně, ale když je to z legrace je to v pohodě.
Podle mě by jste si měli pořád rozumět. Když uvíznete na mrtvém bodě nic se nestane, ale nejlepší by bylo kdyby jste se pustili do řeči o něčem, nebo dělat blbiny. To vždycky mrtvé ticho nějak zboří. Jasně, že každý den se nemůžete pořád bavit od rána až do večera. Ale vždy je lepší když si máte o čem popovídat.
Vždy by jste se měli s ním cítit v bezpečí. Když se budete bát i u nějakého filmu tak by se neměl smát a chytnout vás za ruku a říct neboj to je jenom film. A už od tohoto boodu víte, že nebude asi žádný problém kdyby se do vás někdo navážel tak se vás zastane. Vždy když já mám strach tak mě stačí objetí a slova to bude dobré neboj.
Tak doufám, že těhle pár bodů vám pomůže najít svého pravého. Tak hodně štěstí.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama