Oscar de la Renta zemřel

20. listopadu 2014 v 23:45 | Tee |  Moda
Oblíkal dámy z bílého domu a také hodně celebrit. Uvedl módu kterou v těchto letech neznali a zavedl nový dress code. Oscar de la Renta zemřel na rakovinu v pohodlí svého domova. Na nález mu přišli v roce 2006. Ale umřel ve slušném věku dvaaosumdesáti.

Koukneme se zpátky v čase a na ochutnávku mám pro vás něco z jeho první tvorby:

Tady můžete vidět kousky z kolekce jaro léto 1986. Upřímě je to nádhera na tu dobu. A jestli si myslíte, že nemám o tomhle přehled zkuste si za volitebnej předmět vybrat styling. A uvidíte co se naučíte. Kombinace tmavě modré až černé se mi velice zalíbil, ani šedá se nedá zavrhnout někdy je prostě in.

Jeho tvorba se přenesla i mezi celebrity a to doknce mezi ty hodně známé. Já jsem si našle dvoje šaty, které mě opravdu zaujaly nejenou tvarem, ale i kombinaci barev a jak sedí na určitý tip postavy, pleti a podobných předpokladů při výběrů oblečení:
Na tomto obrázku můžeme vidět Sarah Jessicu Parker v krásných bílých šatech. Řekla bych, že se k ní barva skvěle hodí a šaty mají taky zajímavý střih. Nejvíce mě zaujaly ozdobné prvky a délka šatů. Zvýrazní její krásné nohy. A na druhé straně můžeme vidět Emmu Watson. Ty šaty se mi osobně líbí, ale jenom co se týče ozdobných prvků a střihem, ale barva se mi moc nelíbí. Já osobně bych zvolila veselejší barvy a hlavně pro takový typ jako je Emma Watson, ale jinak nemuhu nic dodat.

A když už významný návrhář žádné šaty neušije ani nenavrhne tak se aspoň koukneme na jeho poslední kolekci. A na to jaký ho potkal osud jeho poslední kolekce byla velmi barevná a hravá:
Bílá, zeléna, lososová, staro růžová, světle modrá, kyty a lístky. dokonce bych si i nějéké věci vzala na sebe a to se jenom tak nestává. Na Oscara de la Renta se bude hodně vzpomínat. A já ho uznávám.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama