Nevěra vs. Lhaní

19. listopadu 2014 v 20:57 | Tee |  Vztahy
Nedávno se moje kamárádka potkala s nemilou událostí.
Její přítel jí lhal a ona z toho byla celkem zklamána, jistě každý kdo by to zažil by byl zklamaný, ale spíše mě udivovala jedna věc kterou řekla.Že lhaní nemá ráda více než nevěru. ale když si to tak vezmeme kolem a kolem tak to určitě pravda není.
Nikdy ani nemůžete vědet jetli je to vážně lež nebo jestli vám partner vůbec něco o té situace či věci. Musíme si prostě uvědomit, že když nám partner něco neřekne není to lhanní, ale spíše zatajování. nebo jim to nepřišlo moc důležité aby to naše hlavy zatěžovalo. Ale když si vezmeme lež tak to se dá ještě nějak zkousnout. Samozřejmě podle toho o jakou se jedná lež. Ale jestli se jedná o naprosto banální věci jako, že vám partner neřekl s kým byl a kde byl tomu se nedá říkat ani lež, ale nepřišlo mu prostě podstatné, že vám to má řikat.
Ale musíme si uvědomit, že nevěra je něco až nechutného a to nechci odsuzovat jenom muže, ale také ženy. Ano přesně tak! Jedno řeknu měla jsem několik partnerů, ale nikdy mě nenapadlo, že půjdu někam pít a najdu si tam někoho jenom na jednu noc. Samozřejmě asi každý měl záskok na jednu noc, ale nebyl třeba ani zadaný. To je potom něco jiného. ja si pořád stojím za názorem, že když jsme ve vztahu nespokojený tak ho prostě opustíme. A když si namlouváte, že stálého partnera milujete, ale podvedli jste ho, tak to není pravda, protože pro vás dokonalý partner musí být doopravdy dokonalý a né že si bokem budete myslet na někoho jiného. Samozřejmě myšlení a čin je zase něco jiného, ale stejně je to vůči partnerovi nefér.
Když se vrátím k lhaní a k nevěře. Zeptejte se sami sebe co by jste odpustili snáz nevěru nebo lhaní? A nad tím by jsme se všichni měli zamyslet.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama