Nejsou to žádní andílci

24. listopadu 2014 v 19:37 | Tee |  Svět kolem nás
Tak dneska pro vás mám jednu takovou nepříjemnou věc. Našla jsem si šest dětských vrahů, které na své oběti nebrali vůbec žádné ohledy.

1. Christopher Pittman
Tak tento mladý můž jednoho dne utekl z domova. Ale jestli se prý vrátí ke svým rodičům tak spáchá sebevraždu. Tak se ho ujeli jeho prarodiče, ale podle mě to vůbec neměli dělat, protože netušili co je čeká. Když Christopherovi bylo 12náct let tak vzal zvraň a zastřelil svoje milující prarodiče.

Soud ho chtěl sprostit vinny, protože bral silná antidepresiva. Jenomže to se nepovedlo. Ještě dnes si odpikává svůj trest za neumyslné zabití.

2. Dedrick Owens
Tento kluk bohužel láme rekord. Je totiž nejmladší zabíjak všech dob. A možná by se to ani nestalo kdyby u svého strýce nenašel zbraň. No co i kdyby jí našel tak nemusel nikoho zabít. Ale asi si řekl, že jí vezme do školy a před zraky spolužáků zatřelí jednoho svého kamaráda.

Dedrick nikdy nebyl odsouzen, ale za jeho čin je ve vězení jeho strýc a ještě dva muži. Odpikávají si trest za neúmyslné zabití.

3. Jesse Pomeroy
U tohoto chlapce nikdo nemohl ani uvést věk, protože zatím jeho zločin byl nejhorší. A to jsme tepreve u trojky. Byl problémový sice už od útlého věku, ale vše vyvrcholilo, když do obchodu jeho matky přišla malá asi desetiletá holčička a té téměř uřízl celou hlavu.

Ale vše se řešilo až když zabil čtyř letého chlapce.

4. ,,Jane Doe"
Tahle dívka je bezejména, protože pochází z japonska a úřady pro její bezpečí nechtějí nic ohledně jména apod. vydávat. K této vraždě došlo po cestě do školy. Ale všimla si toho až učitelka, protože dvě dívky chyběli a jedna po chvíli přišla sama, ale v zakrvácených šatech. Ukázalo se, že druhou dívku podřízla. A jako důvod uvedla, že se pohádali přes internet.

Bohužel nevím jestli byla odsouzena, ale vím, že se i sama přiznala.

5. Jamarion Lawhorn
Tato vražda se stala tento rok. Na dětském hřišti. Lawhorn přišel k jednomu klukovi ze zadu a normálně ho bodnul do zad. divné je, že se s druhým chalpce nikdy nesetkal. A nikdy spolu nebyli v kontaktu.

Ale co mě zaráží je, že si půjčil mobil a zavolal na policii a přiznal se okamžitě co zločin spáchal. A v telefonátu dokonce uváděl, že už nechce žít.

6. Mary Bell
Mary byla odsouzena za zabití dvou malých dětí. Čtyřletého chlapce a tříletého chlapce. Příčina smrti byla udušení. Problém byl, že Mary měla moc malé ruce a tak po škrcení nebyli na tělech žádné stopy.

Štěstí bylo, ale na straně policie. Protože co zabylo mladšího kluka, tak jeho tělo znetvořila nůžkami v průmyslovém areálu. Nejhorší asi bylo, že svojí obět si označila písmenem M, které vyřezala na břicho oběti. Mary několik let seděla ve vězení a teď žije v Londýně mezi normálními občany.

Tak co si myslíte o dětech co zabíjejí? Mají z toho vůbec nějáky rozum? Nebo za to může naše společnost a násilné filmy apod? Možná se na to zaměřím v příštím článku. Tak hodně štěstí.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pepe Špalek Pepe Špalek | 24. listopadu 2014 v 19:50 | Reagovat

Ty děti jsou většinou narušené,mají psychickou nemoc nebo poruchu. Ty filmy a hry jim dávají spíše návod. U nás v Čechách máme štědtí, že palné zbraně nejsou tak lehce dostupné. Jinými zbraněnmi se nezabije tolik lidí, nehledě na to, že se i ten člověk unaví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama