Návrat šedesátek na podzim a zimu

20. listopadu 2014 v 17:17 | Tee |  Moda
Všechny asi postihli trendy na podzim a zimu 2015. Jedním z nich je oblíbené RETRO. Takže můžete prohrabat babičky šatník, protože co nosila ona jako pubertačka tak se zase vrátilo do módy. Ne nedělám si z vás srandu. Já jsem tomuto trendu také podlehle. A hned jsem si všimla v jednom k krámě jednoho roztomilého tílka. Červené s bílímy puntíky. Nejlépe z mého šatníku se to asi hodilo k černým koženým kalhotům. Takže co má puntíky, nebo je červené, nebo vůbec netvarované na ženskou postavu je vážně pro toto období top. V tomto okamžiku si vzpomínám na mojí učitelku na dějiny umění a odívání. Vždy když jsme probírali nějaké období tak říkala svojí oblíbenou větu: "Nic nového pod sluncem tohle už znali v..." A také jsem šla nedávno po obchodním středisku a za mnou šla partička babiček a koukali se do výlohy jednoho obchodu a začali řečnit o tom, že tohle bylo v módě když oni byly mladé, ale mohou být tedy rádi, že se všechno jednou vrátí ne? Mě to příjde, že je to by jakoby pocta pro dané období. Ale přece k nějakému tomu kompletíku z šedesátek potřebujeme nějaký originální účes. Já jsem si pro vás jeden vybrala:
Natupírovanými vlasy nic nezkazíte. Dalo by se říci, že čím víc tím líp, ale nejlépe je účes doladit nějkou mašlí a nebo čelenkou. Aby náš účes nebyl tak suchý. Ale samozřejmě to nemůžeme přehánět. Náš úče samozřejmě musí vypadat pořad přirozeně. Když jsem se tak koukala na nějáké holky co se snaží o styl Emo nebo Scene tak to tupírování tak přeháněli, že na nich nebylo přirozeného. Také musíme myslet na to, že v šedesátkak měli celkem výrazné líčení a je jasné, že nechceme aby šel účes jen tak do pozadí.
Jak si můžete všimnout tak v šedesátých letech se dbalo na zvýraznění očí. Takže černou linkou na víčku vše jenom vylepšíte. Také doporučuji korektor a make-up a samozřejmě pudr aby jste se neleskli. A když už máme zvýrazněné nějak oči tak můžeme dodat líčení také řasenku, ale pozor na pusu. Někdy je lepší když jsi dáte jenom nevýrazný lesk na rty. Na nějaký typ obličeje se hodí červená rťenka.
Tak a už budete cool na podzim a zimu a nebo si počkejte na další trendy.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama