Muži o sebe pečují více než ženy?

21. listopadu 2014 v 0:28 | Tee |  Svět kolem nás
Nalakované vlasy, sladěné oblečení, oholené nohy a jiné partie? Myslíte si že popisuji ženu? Ne jste na omylu popisuji teď kluky dnešní doby a neřekla bych, že mužům to sluši.

Když se tak koukám kolem sebe po ulici tak se jenom divím jak to je s klukama. Nečekala bych, že bude někdy můj kluk použivat více laku než já. Ale samozřejmě na nějaký účes je to třeba. Ale přehnané patičky to je na mě moc. Dokonce jednou v létě jednou kolem šel jeden kluk tak jsem se malém počůrala smíchy, protože měl oholené nohy. Panebože to není pro kluky snad přirozené. Holit se mají jenom ženy snad. Divím se tomu. Kam ten svět spěje. A tento trend není jenom u oblíbených fotbalistů.

Jednou jsem projíždela internet a jeden článek zarazil. Kluci dokonce začli nosit legíny. Dobře na sport a na balet v pohodě, ale na normální nošení. Co prosím? Je to nepřirozené a jsou v tom vidět nevhodné partie a to není přírodní a ani vhodné. Co se stane příště? Kluci začnou nosit sukně a šaty? Zachvilku budou více stylovější než ženy a to si přeci nemůžeme nechat líbit. Tyto rysy patří ženám a né mužům.

Takže chlapi řiďte se radši heslem "nevyměknem" a dejte zpátečku ať největším módním doplňkem jsou zase vaše partnerky.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama