Lipo a jeho album O duši

20. listopadu 2014 v 21:27 | Tee |  Doporučuji
Nemáte rádi rap jak se nám prezentuje prostřednictvím Rytmuse, PSH atd? Tak vám doporučuji šahnout po písničkách z alba O duši od Lipa.

Z cela od srdce vám můžu říci, že ty písničky mě celkem překvapily. A uznávám není tak tradiční jak to všechno známe. Ale najednu stranu je to dobře. Né všechno tradiční je hezké a k poslouchání. A jestli mi nevěříte a nemáte Lipa rádi měli by jste mu dát šanci a né se jenom zabývat tím, že je netradiční.

Byla jsem dokonce i na jeho koncertě a byla to fakt pecka. Sice co jsem tak pozorovala tak když "zpívá" tak má zavřené oči, ale tak každý potřebuje něco na koncentraci. A bylo na něm vidět, že ho to baví a nedělá to jenom pro peníze. A teď určitě přijdou myšlenky tipu jak to tak holka může vědět? Jedno vám řeknu nějáký umělci, youtubeři, herci to nedělají jenom pro peníze, ale když už mají ten úspěch tak v tom přeci neskončí. Jak by se vám třeba líbilo kdyby třeba Johnny Depp skončil s natáčením jenom kvůli předsutkům? To by začal řešit z úhlu, že vůbec nebere ohled na svoje fanoušky.

Ale dost řeči tady máte pár ukázek aby jste si poslechli netradiční rap:
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama